Razlike u magiji (crna, bijela, siva)

User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

E MaGick može pitanje.
Otprilike znam što je Ma, pa znam i što je Gick=štreber,
ali što je ovih 15. E sad ili su to godine koliko ih imaš, ili imaš toliko centimetara spolovilo :|
Jer broj uz ime na forumima uvijek označava jedno od tog dvoga :|
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Gost wrote:E MaGick može pitanje.
Otprilike znam što je Ma, pa znam i što je Gick=štreber,
ali što je ovih 15. E sad ili su to godine koliko ih imaš, ili imaš toliko centimetara spolovilo :|
Jer broj uz ime na forumima uvijek označava jedno od tog dvoga :|
nemoj tako gost pa to je dijete :)
User avatar
MaGick15
Posts: 51
Joined: Fri Dec 28, 2007 4:43 pm
Location: Zagreb

Da vrlo pametno. Ovako da malo bolje ćitaš po forumu našao bi što sam napisao. M i G su mi inicijali. A 15 bi bio moj sretan broj. pa si ti razmisli.

A šta bi ovo tvoje Gost trebalo zanćit?
Kao Gost s nekog drugog pleneta ili možda samo pomanjkanje mašte pa onda si daješ ime po prvome što ti padne napamet?

Znaš onu staru:

Svakog GOSTA tri dana dosta.

Mislim da ti nis više za ovaj forum, jel ti je smisao za humor i maštu jednak 0.
A mislim da ti je i orjentacija malo isto u banani jer možda nisi shvatio, ali ovo nije tema o nickovima nego Razlike u magiji (crna, bijela, siva).
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Gost znači da ovdje gostujem. :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Gost wrote: ali što je ovih 15. E sad ili su to godine koliko ih imaš, ili imaš toliko centimetara spolovilo :|

hahahahahha :DDD a sta ce Thelemiti da rade Fr Ovaj 93, fr Onaj 93

:DD
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
Sephirot
Posts: 132
Joined: Sat Sep 13, 2008 12:05 pm
Location: Zagreb
Contact:

-Svaka osoba koja se konkretno bavi Okultnim radom zna da je podjela magije i okultnog rada na boje, crnu, bijelu, sivu, zelenu, ljubičastu, žutu sa rozim cvijetićima i plavičastim leptiričima notorna glupost i idiotizam.
-Koristeći se izrazima "crno" i "bijelo" je samo da se jednostavno razdvajaju prakse. Realnije, daaaleko realnije je razdvajanje na LHP i RHP (put lijeve i put desne ruke).
-U krajnju ruku, crno i bijelo čak i nisu boje.
Khabs am Pekht, Knox om Pax, Lux in Tenebris
Igne Natura Renovatur Integra (I.N.R.I.)
________________________________________________________________
Be thy mind open unto the Higher, Be thy heart a Centre of Light, Be thy Body a Temple of the Rosy Cross
User avatar
inej
Posts: 14
Joined: Mon Nov 22, 2010 5:27 pm
Location: Zadar

Za pocetak htjela bi izbijeci svaku razliku izmedu bilo kakve vrste magije,razliku cinim samo oko vrste magicara i njegovih namjera.Ja imam osobno neke svoje zamisli oko toga sto je "crno" a sto "bijelo" u magiji:crno- svaki cin sposobnog magicara koji je usmjeren ka individualnom napretku
bijela- svaki cin sposobnog magicara koji je usmjeren grupnom ili ti drustvenom napretku(ovo sad shvatite kako god hocete)
Jedno od vaznijih pitanja vezano za magiju jeste po meni iz koje razine uopce pricamo o magiji a prestajemo pricati o carobnjastvu urocima nagazima itd.
Po meni svaki dobar crni magicar(kojih je izuzetno malo) vrijedan je svake pohvale za svoj uspjeh jer po meni potrebno je u najmanju ruku jednak trud za postizanje stabilnosti i ostajanja na mentalnoj sferi u usporedbi sa radom koji nazivamo "bijelim".
Svaki mag bilo crni ili bijeli mora se moci ograditi od svog ega i drzati ga pod kontrolom.Iako mozda nije prikladno pod ego cu staviti i fizicko i emotivno tijelo.
Po mom skromnom zapazanju i za bijelu i za crnu treba dugo dugo raditi.
Razlika po meni izmedu crnog i bijeloga maga je sta se bijeli mag nece povoditi jednom kad nadide astral,i visi i nizi,za zamucenjima astrala dakle djelovat ce cisto mentalno dok ce emocionalni dio drzati kontroliranim i nece utjecati na njega.
Crni mag kad nadide visi i nizi astral i dospije u mentalni plan koristiti upravo ta zamucenja i iskrivljenost astrala da bi u njega "upisao podatke" koji ce se po njegovoj zelji i volji emanirati na fizickoj ravni.
Jedna je sila koja ide odozgo prema dole i na nama je da odlucimo dali cemo se pridrzavati njenog orginalnog plana ili koristiti njene moguce varijacije za svoju osobnu korist.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

tesko stifo,
crna magija ako netkome protiv njegove volje nesto nameces

bijela da nigome nenadis jet ti se troduplo vraca sto kod radio . prije odrecenog vrijemena nisam nisata radila sa magijom ne sa znanjem . stvarnost je da sto neznanje nije zastita sto neznas o cemu je stvar

jednostavno sto je meni neko zelio , zeljela sam njemu, najgorje je da lose zelje se brze ostvaraju nego dobre
Markosr
Posts: 9
Joined: Fri Jul 29, 2016 1:10 pm

Crna magija mi je skoro uništila život.Preživeo sam tešku muku kada mi je jedna gdja iz Beograda skidala.Mučnina,nesvestica i povraćanje neke zelene tečnosti je trajalo par dana a bio sam na ivici samoubistva jer sam sve u mesec dana izgubio.Posao,prijatelji,porodica..sve mi je bilo uništeno.Nakon skidanja magije,prošlo je mesec dana da se sve vrati u normalu.Imam sada osecaj kao da se nista lose nije desavalo.Ako zelite kontakt te osobe da vam pomogne,kontaktirajte me na mail [email protected] je cudo i preporucujem je svima koji zele da rese ozbiljno svoj problem
Post Reply