Magijske zajednice

Post Reply
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

hermitizam wrote:aha... vidio sam je i prije.... dok nije bila ovako opširna... nisam znao da je to njegova stranica, da pogađam - on i onaj Gwyn su u kompi :D

gledaj emina, nisam zapeo do sada, hvala Bogu, neću ni poslije....
Ako sam bio glup i radio bez zaštite i sve je ok, onda mi se nemre desit niš ni s potpunom zaštitom.... ( mislim, može, al oprezniji sam )

Jok, ja Gosta nisam u zivotu sreo, a u Zagrebu nisam bio skoro 20 god. Mislio sam letos da navratim, al nismo skrenuli u Hrvatsku nego smo putovali preko Bosne da bi tamo usput posetili neke poznanike. Tako da ja i Gost nismo "u kompi" jer se jednostavno nismo nikad sreli. Mi smo samo net poznanici :)
Zaštitu uvek koristi. Spolno prenosive bolesti su nezgodna stvar, tako da se nemoj zavaravati da ti se ništa ne može desiti :lol:
User avatar
Tinkleh
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 6:47 pm

Razliciti misterijski sistemi nisu tu za nista. Sistematizirana nauka je najsigurnija i najpotpunija, tako se razni elementi skole uce u skladu sa osobnim razvojem i mogucnostima..
Zaštitu uvek koristi. Spolno prenosive bolesti su nezgodna stvar, tako da se nemoj zavaravati da ti se ništa ne može desiti
:lol:
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Tjah pa kakve su to magije kad ne mogu spolne bolesti spriječiti. :lol:
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Gost wrote:Tjah pa kakve su to magije kad ne mogu spolne bolesti spriječiti. :lol:
Je li znaš je li ima neki spell kojim se može leukemija ili neka druga vrsta raka izliječit?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ima jedna magija...mislim da se zove operacija ali nisam siguran. Prosurfat cu pa napisati. :lol: :D
Zezam se,nemam pojma ima li takva magija.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

tallamasca wrote: Je li znaš je li ima neki spell kojim se može leukemija ili neka druga vrsta raka izliječit?
Jedini je da ne jedeš u McDonaldsu. ;)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Gost wrote:
tallamasca wrote: Je li znaš je li ima neki spell kojim se može leukemija ili neka druga vrsta raka izliječit?
Jedini je da ne jedeš u McDonaldsu. ;)
1. Ne pitam za sebe.
2. Ni ja ni ta osoba ne jedemo u McDonaldsu ;)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

To je nešto što treba prihvatiti i često nije moguće nešto poduzeti. Iako, moguće je posjetiti neke ljude, čuda se događaju. Međutim, mislim da ti se ne bi previše svidjelo. :mrgreen:
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dunja wrote:To je nešto što treba prihvatiti i često nije moguće nešto poduzeti. Iako, moguće je posjetiti neke ljude, čuda se događaju. Međutim, mislim da ti se ne bi previše svidjelo. :mrgreen:
On je bio na transplataciji ali cini se da mu se sad opet vraća. pa ako ima neki spell liječenja ili nešto bila bih zahvalna ako netko može postat
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Kod grupe imju 2 veliki problem.

1. teško je nać osobe koje će se složiti i koje će jedna u društvu druge osobe osjećati ugodno.

2. za radit u grupi potrebno je po mogućnosti imati osobe koje imaju različite primarne elemente. Ali ukoliko jedna osoba uvlačenjem energije sebi puni energiju, osoba koja je njen protuelement slabi.

Smatram da je najbolje raditi ili sam ili sa još jednom osobom, najviše. (neću sad pričat što smo trebali napraviti ali nismo jer ukoliko bi iti jedna najmanja sitnica ne bi bila do kraja ispunjena, lik u sredini kruga bi poginio).
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply