Učitelji i mentori

User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

prvo emina, ti si krivo čitala post.... 4 svijeće SIMBOLIZIRAJU 4 strane svijeta, i tako se slažu...

malop upoznatija osoba zna da šalje u njih energiju da simbolizira kako priziva sreću s sve 4 strane svijeta.... tek tolko, neću se svađati
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

hermitizam wrote:ustvari, emina, ja to navodno "znanje" neću postat, jer kad ga postam, ti ga izbrišeš jer je po tebi neutemeljeno... vi smatrajte da sam debil, degenerik, whatever, ja znam šta radim, i meni uspjeva.... neznam za vas.... GOST ime mentora ti neću reč. naprosto nesmijem.... duga priča..... ( sumnjam da ga znaš.... iskreno... nije baš tak dobar... valjda :| )

emina, meni nesmeta kada me "podbodeš" kao sad na forumu, ali mislim da treba biti JOŠ moderatora da ispravljaju jedan drugog, jer da sam , recimo , JA napisao takav post, izbrisala bi mi ga, il me bannala... misliš da si Bog i Batina... ustvari si izgubljeno djete koje traži priznanje praveći se glavna faca, a face koje su tu PRAVE su mirni i samo podučavaju ( odnosi se na tallamascu, gosta i gwyn, te willow)...... a ti.... vjerujem da te vidim na cesti da se nebi ni okrenuo..... stoga.... neznam kaj da ti kažem... tak i tak češ izbrisat post, na nikakvoj osnovi... bog zna da sam napisao 300 ovakvih smislenih komentara koje si ti odbacila...

da odgovorim na nečije pitanje, mentori kao takvi nepostoju, postoje ljudi koji vas "nađu" po auri, i pokažu vam osnove, pokažu vam kako šta ODPRILIKE raditi ( za svakog je drukčije ) i daju vam smjernice.... i literaturu, naravno :D
Postoje osobe koje ti ogu dat savijet. No na tebi je uvijek da odlučiš hoćeš li to poslušat ili ne.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

normalno, svatko je drukčiji... ali rado bih vidio kolko če post "izdržat" na forumu... smiri pisanje tallamasca.....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

hermitizam wrote:normalno, svatko je drukčiji... ali rado bih vidio kolko če post "izdržat" na forumu... smiri pisanje tallamasca.....
Profesionalna deformacija, Hermi. 3 godine učenja birotehnika (daktilografije) čine svoje. :P
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Moj učitelj je kompjuter zapravo da njega nema nebi ovo sve naučio.
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

hermitizam wrote:ustvari, emina, ja to navodno "znanje" neću postat, jer kad ga postam, ti ga izbrišeš jer je po tebi neutemeljeno... vi smatrajte da sam debil, degenerik, whatever, ja znam šta radim, i meni uspjeva.... neznam za vas.... GOST ime mentora ti neću reč. naprosto nesmijem.... duga priča..... ( sumnjam da ga znaš.... iskreno... nije baš tak dobar... valjda :| )
slijedi drugačije moderiranje postova od sad, stoga ubuduće možeš očekivati da se postovi koji silaze s teme (primjerice tema: bicikli, reply: pečenje kolača) će se brisati.
hermitizam wrote:emina, meni nesmeta kada me "podbodeš" kao sad na forumu, ali mislim da treba biti JOŠ moderatora da ispravljaju jedan drugog, jer da sam , recimo , JA napisao takav post, izbrisala bi mi ga, il me bannala... misliš da si Bog i Batina... ustvari si izgubljeno djete koje traži priznanje praveći se glavna faca, a face koje su tu PRAVE su mirni i samo podučavaju ( odnosi se na tallamascu, gosta i gwyn, te willow)...... a ti.... vjerujem da te vidim na cesti da se nebi ni okrenuo..... stoga.... neznam kaj da ti kažem... tak i tak češ izbrisat post, na nikakvoj osnovi... bog zna da sam napisao 300 ovakvih smislenih komentara koje si ti odbacila...
ja neću ići u vrijeđanje - mada bi mogao- no dvosmislen si opet i u ovom postu.
bez brige ovaj post neće biti obrisan, možda ću ga premjestiti. imaš forum prijedlozi i kritike. vrijeđanje ostavi za privatne poruke ako neznaš na drugačiji način komunicirati. ovaj tvoj reply mi izgleda kao
hermitizam wrote:da odgovorim na nečije pitanje, mentori kao takvi nepostoju, postoje ljudi koji vas "nađu" po auri, i pokažu vam osnove, pokažu vam kako šta ODPRILIKE raditi ( za svakog je drukčije ) i daju vam smjernice.... i literaturu, naravno :D
tvoj REPLY na TEMU se sastoji od ajmo-reći DVIJE rečenice. vrijeđanje i negodovanje od ... hmmm puno više. no svejedno, osjećaš se prozvanim nekom drugom suditi.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

hermitizam wrote:GOST ime mentora ti neću reč. naprosto nesmijem.... duga priča..... ( sumnjam da ga znaš.... iskreno... nije baš tak dobar... valjda :| )
Dakle uopće niti ne postoji.

A znaš što je meni jako zanimljivo. Dok se ja nisam pojavio po kojekakvim forumima nitko nije spominjao pojam Mentor. Svi su imali ili majstore ili učitelje ili gurue.
I onda se pojavi Gost na nekim forumima i kaže da je imao ili još uvijek ima mentore. i evo na ovom forumu (za sada prvi) djeca odjednom imaju Mentore. Nemaju više učitelje, majstore...
Pitam li se pitam... :geek:
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Tinkleh
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 6:47 pm

gost, nemoj egotrippat - lose ti je to :P ;)
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Gost wrote:
hermitizam wrote:GOST ime mentora ti neću reč. naprosto nesmijem.... duga priča..... ( sumnjam da ga znaš.... iskreno... nije baš tak dobar... valjda :| )
Dakle uopće niti ne postoji.

A znaš što je meni jako zanimljivo. Dok se ja nisam pojavio po kojekakvim forumima nitko nije spominjao pojam Mentor. Svi su imali ili majstore ili učitelje ili gurue.
I onda se pojavi Gost na nekim forumima i kaže da je imao ili još uvijek ima mentore. i evo na ovom forumu (za sada prvi) djeca odjednom imaju Mentore. Nemaju više učitelje, majstore...
Pitam li se pitam... :geek:

go with the flow... ja ga zovem Steak, on mi "učitelj"...
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Čekaj malo :o Zoveš svog učitelja "odrezak".
Bolje da više ništa ne pitam :|
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply