Učitelji i mentori

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

SEVERUS wrote:Nemam mentore niti uchitelje,ali poznajem neke starije ljude koji znaju mnogo vishe od mene i koji su me uputili na izvesnu literaturu.Naravno,oni se ne bave magijom,vec je prouchavaju,upravo poput mene,ali su kadri hiptnotizovati i chitati misli,i inache sposobni su upustiti se u veoma slozene oblike meditacije.
Tako je. Netko će ti dat savijet i uputiti te,al dalje je sve na tebi. al nemaš nekoga tko ti non stop visi nad glavom i od koga moraš tražit dopuštenje za nešto napravit.

Super je kad te netko vodi i uči i daje ti sve servirano, al puno više cijeniš neke stvari kad se sam potrudiš da dođeš do nečega.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

nerazumijem o kakvoj se crkvi radi , poznajem dosta minhen jer sam zivjela 37 godina tamo i prosle godine sam se preselila u schwarzwald

dakle.....
crkva sv. svjetlonoše locirana je u Bernu, L.A. u i Minhenu.....


ljubav i svijetlo, nada :oops:

citala sam jos jednom sve i sada mislim da znam o cemu se radi. svejedno mi je neoznata ta crkva
moko
Posts: 15
Joined: Tue Jul 20, 2010 12:00 am
Location: Ludbreg
Contact:

Uzdaj se use i u svoje kljuse!
To je moje geslo...
Deset godina me vrbuje Dr.Ante Pavlović,no on je teški manipulator i strašno negativno zrači.
Prošle godine sam upoznao nekog mjesnog Gurua i njegove "šegrte magije",no ekipa se sastoji od ukorijelih narkomana i pucaju se svime što nađu,pretežno sa muharkama!...
Sviđaju mi se knjige Rudolfa Steinera i Franza Bardona,šta mislite o bardonu i njegovoj nauci?
Post Reply