Učitelji i mentori

User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

znaći... ja moram u Bern u crkvu ?!!
ili u L.A. u crkvu?'
ako je po vašem, da mora učitelj imat veze..... onda dobro....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

hermitizam wrote:znaći... ja moram u Bern u crkvu ?!!
ili u L.A. u crkvu?'
ako je po vašem, da mora učitelj imat veze..... onda dobro....
Ne razumem šta Bern ili LA? Mislim crkvu koju? Ako je bilo koju imaš ih po Zagrebu više, neke su baš jako lepe. A i svećenici su pristojni i prijatni kad im uđeš u objekat :D
Last edited by Gwydion on Tue Nov 27, 2007 11:36 am, edited 1 time in total.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

mislio sam na neku drugu crkvu... ako mi učitelj baš mora imat predznanje iz određenog predmeta.... a pošto mi ne pomaže kako spada, natjerat ću ga da mi pokaže unutrašnjost crkve ( nema veze s vezom jeli ?? ) ( prosurfajte po netu, mnogo darkera i sotonjara se hvali da su oni frajeri, a nemaju pojma gdje im je sjedište... )
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

hermitizam wrote: ( prosurfajte po netu, mnogo darkera i sotonjara se hvali da su oni frajeri, a nemaju pojma gdje im je sjedište... )
Svakom pravom sotonisti sjedište je upravo tamo gdje se on nalazi.

A ostali su samo verzije izgubljenih ovčica koji glume sotoniste a u stvari imaju potrebu molit se uzvišenom ocu da ih ne kazni baš previše.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

hermitizam wrote:mislio sam na neku drugu crkvu... ako mi učitelj baš mora imat predznanje iz određenog predmeta.... a pošto mi ne pomaže kako spada, natjerat ću ga da mi pokaže unutrašnjost crkve ( nema veze s vezom jeli ?? ) ( prosurfajte po netu, mnogo darkera i sotonjara se hvali da su oni frajeri, a nemaju pojma gdje im je sjedište... )
Ništa ja tebe ne razumem.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

dakle.....
crkva sv. svjetlonoše locirana je u Bernu, L.A. u i Minhenu.....

sotonist koji se ne igra ( današnja mladost brije na gluposti) i koji nemisli invocirati "zle duhove" u sebe, niti prinositi kojekakve žrtve, nego pametno održavaju energetski vampirizam na "ovćicama" koje sjede na "misi" i ubrijavaju si nekakav učinak ( a ustvari ih crpe iznutra :twisted: ), to su vam sotonisti...

sotonisti NE prinose žrtve
NE invociraju "vraga" u sebe ( samo visoki klerici obavljaju to, al ne u javnosti, nisu ni oni budale )
NE izazivaju Boga , niti služe nikakvom demonu

današnji "sotonisti" si misle to sveee gore navedeno koristiti u svrhu "vjere".... bwahh....

vidiš Gwyn, meni je učitelj bio ( važan podatak, BIO ) sotonist u Bernu, al ponavljam, nije bio neki klinac, neg se s magijom upoznao na krivi način, a to je putem nekih frendova, u crkvi :| :|
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Pa reci odmah da si kršćanin :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Pa da švabe! Omah sam si mogao misliti.
Švabe su u zadnjih 60 godina, najlošiji ezoterici zapadne tradicije. To je jednostavno katastrofa.
Što ne čudi, čim su Hitlera mogli popiti.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Gost wrote:Pa da švabe! Omah sam si mogao misliti.
Švabe su u zadnjih 60 godina, najlošiji ezoterici zapadne tradicije. To je jednostavno katastrofa.
Pa zar Frater U.D. nije prilično dobar?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Dobro, a kakve to sad ima veze sa hermetizmom?
Post Reply