Učitelji i mentori

marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

A zakaj ne, to ti baš dobre ide :?:
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

marty wrote:Znam, mislim im se pridružiti, no neznam koliko je to pametno, čak nemaju ni veliku mjesečnu članarinu.
To je lepo ako su u Hrvatskoj jeftini. U svetu su im članarine i monografije jako skupe tako da se onda isplati priključiti im se
u Hrvatskoj umesto u nekoj drugoj zemlji :D
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Gwydion wrote:
marty wrote:Znam, mislim im se pridružiti, no neznam koliko je to pametno, čak nemaju ni veliku mjesečnu članarinu.
To je lepo ako su u Hrvatskoj jeftini. U svetu su im članarine i monografije jako skupe tako da se onda isplati priključiti im se
u Hrvatskoj umesto u nekoj drugoj zemlji :D
Pa zapravo Gwydione cijena studiranja na Engleskom je isto kao i u Hrvatskoj. Jedino što je Engleska malo daleko :(
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

ma kaj bi bila - sad su cijene karata vrlo povoljne - recimo da studiraš nekih 300km od doma, pa se vračaš svaki tjedan - ili u engleskoj pa se vračaš svaki mjesec - dođeš na isto - nemoj se obeshrabriti ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Nema više cena na internacionalnim sajtovima tako da ne znam koje su sad cene :(
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Ovi stvarno nisu skupi, zagooglajte AMORC i sve će vam pisati tamo.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

E baš me zanima, a kako to da si došla na ideju da im se pridružiš?
Jesi bila na predavanju?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Na predavanjima nisam bila, tematika koju obrađuju jako mi je zanimljiva.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Iskreno ja ne kontam bas taj koncept ucitelj->uceni. jer niti jedan "ucitelj" ne zna sve. mozes imat osobu koja mozda ima vise iskustva od tebe pa ti dat savijet. to mi je realnije.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Iskreno ni ja, pogotovo kad se za to mora plačat, svi su oni samo šarlatani koji se žele okoristiti drugima, no nigdje nečeš nači organizaciju koja se bavi time i koja je spremna uložiti trud i vrijeme u tebe da bi ti napredovala, barem ne javno, a do onih tajnih je jako teško doći, tu zbilja moraš imati vraške sreće.
Post Reply