Učitelji i mentori

Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Baphomet wrote:
Gost wrote:Pa da švabe! Omah sam si mogao misliti.
Švabe su u zadnjih 60 godina, najlošiji ezoterici zapadne tradicije. To je jednostavno katastrofa.
Pa zar Frater U.D. nije prilično dobar?
Pa i nije baš. Nije da je bezazlen igrač, ali posle onog događaja u izvesnom zamku, gde ja nisam učestvovao ali dobar deo ekipe u koju sam posle upao jeste, te posle onog u Mančesteru, on je nekako skroz passe.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Gwydion wrote:
Baphomet wrote:
Gost wrote:Pa da švabe! Omah sam si mogao misliti.
Švabe su u zadnjih 60 godina, najlošiji ezoterici zapadne tradicije. To je jednostavno katastrofa.
Pa zar Frater U.D. nije prilično dobar?
Pa i nije baš. Nije da je bezazlen igrač, ali posle onog događaja u izvesnom zamku, gde ja nisam učestvovao ali dobar deo ekipe u koju sam posle upao jeste, te posle onog u Mančesteru, on je nekako skroz passe.
Čini mi se da sam nešto o čitao o zamku ali za Mančester ne znam.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Baphomet wrote:
Pa i nije baš. Nije da je bezazlen igrač, ali posle onog događaja u izvesnom zamku, gde ja nisam učestvovao ali dobar deo ekipe u koju sam posle upao jeste, te posle onog u Mančesteru, on je nekako skroz passe.
Čini mi se da sam nešto o čitao o zamku ali za Mančester ne znam.[/quote]

To je već bila priča gde je on nastupao u ime Fraternitas Saturni...slična priča samo epilog malo neizbalansiraniji tako da je malo lošije prošao. Bio je lik koji je bio prisutan u Evropi, čak je i do zagreba bio svratio.
User avatar
cornie
Posts: 26
Joined: Sun Dec 30, 2007 10:28 am
Location: VARAŽDIN

Gost wrote:Pa da švabe! Omah sam si mogao misliti.
Švabe su u zadnjih 60 godina, najlošiji ezoterici zapadne tradicije. To je jednostavno katastrofa.
Što ne čudi, čim su Hitlera mogli popiti.
Hej - dosad su mi se baš sviđali tvoji pomalo zajedljivi komentari -ali nemoj vrijeđati germanske narode! Švabe i Austrijanci su u tih zadnjih 60 godina izloženi ribanju nosa i svjetskom sramu - as vi su pozvani da ih osuđuju zbog toga - zbog toga i jesu loši ezoterici - stalno u strahu da se oslobode do kraja, stalno sputani "sramom" - a nisu samo oni popili Hitlera u to vrijeme !
"Vidjeti svijet u zrncu pjeska, nebo u divljeme cvatu,
Držati beskraj na dlanu ruke i vječnost u jednome satu ...."
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

haha, kakve veze Hitler ima sa svime time? T.j sa time kakvi su oni ezoterici?
Image
Create-Destroy-Enjoy
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Jel netko od vas čuo za organizaciju AMORC (Stari i mistični red Ruže i Križa) :?:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Naravno, imaš ovdje http://www.amorc.hr/sustav.php
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Znam, mislim im se pridružiti, no neznam koliko je to pametno, čak nemaju ni veliku mjesečnu članarinu.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

marty wrote:Znam, mislim im se pridružiti, no neznam koliko je to pametno, čak nemaju ni veliku mjesečnu članarinu.
E to ti ne znam, meni izgleda kvalitetno, idi pa vidi
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ne bi se štel mešat.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply