Snovi i tumačenje snova

User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

Eagles wrote:Ček, ček, ček. Ja sam prov ovladao sposobnošću da sam svjestan da sanjam u bilo koje doba sna. Zatim sam se naučio buditi, sad već mogu svašta.

Šta ako sanjate da vam se profesori potuku zato šta je profa ukrala spužvu za brisanje?

Ništa, jednostavno uživaš u snu. ;)
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

kao mlađa imala sam godinama san koji me tada prilično smetao, ponvaljanje itd. ali sada mi nekako nedostaje.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

avy, nisam čitać.... ništa ti vjerovatno neznaći.... snovi su inaće prozor u psihu, u podsvijest... znaš - snovi su i vrata u astralnu... nemoj se brinuti, sve je ok... ALI ipak netko tko zna nek joj to objasni...

nevjerujem u snove, inaće...... zato se i ne zamaram s tim....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

mene je zapravo jedan san upoznao s magikom, odnosno potakao da saznam nesto vise.


i upravo sam se sad probudila- to je jer sam zamijenila dan i noc (uf)
....i sad sam sanjala kako exdecko (koji me je jako jako povrijedio i imam osjecaj da mi i sada zeli nanjeti nesto lose)
kod mene u bratovoj sobi, ostalila sammu neka pitanja u vezi njegve prijevare i on bi mi odgovorio nanacin nekog izvlacenja i ja sam mu rekla da ide, kako je krenio tako se vrtio na svoje pravo lice i poceo je zvati moj starog - govorila sam mu da prestane jernisam htjela da on zna da je on tu.
i otisao je
i ja sam pogledala korz prozor ividjela curicu koja trci i bila ja gola (gornji dio) i kako se priblizavala postajala je zena s djetetom. pitala sam ju da li treba majcu. Ona je odgovorila ta joj treba, pa sam ja otrcala u svoju sobu i pocela trazit - ormati su mi bili naopacke i nisam mogala naci.. vikala sam "ne..ne..ne." i odjednom nasla neku kricavo zelenu -kicastu majcu
i odnijela joj (takvu ni ne posjedujem)
uzela ju je neka druga zena i obukla nekoj curici.
na prozoru su mi bile 2 male mace. 1 bijela mala-mala.. a druga tigrasta malo veca od bijele
i uzeli tigrastu (za vrat.ne onako kako se nose nego s dvije ruke koda ju guse)
i krenuli u tom nekom kombiju. i kako su se odmicali skuzila sam kako su svezali drvo koje je na sred moje kuce, stopljeno s kucom (koje nema u reall life) svezali za kombi i cupaju ga... i da bili c kao cigani
krenula sam po skare i zvala tatu .. nismo uspjeli ... ostetili su kucu....

uf sad sammalo skratila na kraju kad sam skuzila koliko sam ispisala
uglavno ne znam da li se to odnosi na proslost
-pala sam zbog tog ex i izgubila sebe
ili
za buducnost... da se zastitim od njega..neznam...
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
Lolita
Posts: 21
Joined: Mon Oct 15, 2007 8:37 pm
Location: Vrapče, Zagreb, Hrvatska
Contact:

Nekad sam znala tumačiti snove... morala bi opet početi vježbati....
Alucard ImageImageImageImage
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

avy wrote:1.put sam sanjala profesoricu iz talijanskog s profesorom iz engleskog,kako su se pretvarali u labudove,a drugi put sam vidjela malu crnu zmiju i veliku bjelu gdje je crna pobjedila bijelu.može tko objasniti meni što to znači????

labudovi u snu znače pismo, nešto pismeno. Ali u svakom slučaju znače nešto dobro. Možda ćeš saznat neku dobro vijest ...
A crna i bijal zmija ... e tu ti nije bas dobro.... zmija inače zanči loše bilo u snu bilo u gatanju, iz šalice, moguće je da ćeš imat problema s nekim, ali da je netko stao na tvoju obranu, ali da ju je ova osoba "sredila".

Ja to ovako vidim, ako netko ima neko drugo objašnjenje, neka napiše.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Nemam puno iskustva u čitanju snova ali znam neke znakove i simbole.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Mislm da zmiju svi vidimo kao predznak sukoba. Kako biste objasnili snove u kojima je osoba stalno u bijegu? Već sam više puta vidjela da ljude to zanima. Možda bijeg od problema, stresa... Ne znam što drugo. :?:
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

ZMIJA je po norškom vjerovanju = promjena oblika, odbacivanje kože.... shvaćate, kako da kažem, promjena
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Zmija u sudbnskim kartama označava ljubomornu ženu.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply