Snovi i tumačenje snova

veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

ČAROBNJAK wrote:Ja godinama sanjam da padam, stojim na vrhu provalije, Zemlja se cijepa, visim na rubu, oko mene je oblačno, polumračno....

..inače strašno se bojim visine....
Neznam koliko imas godina ali tvoj san upucuje na strah od neuspijeha . Vjerojatno se bojis da ne iznevjeris osobe ili osobu koji vjeruju u tebe . Za tebe neuspijeh u bili cemu znaci doslovno smak svijeta . Pozdrav veronika .
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Eagles wrote:Ja često sanjam sebe kak skačem kroz prozor. I baš mi je to gušt.

Nesto je naopacko kod tebe ,mislim da si sklon destruktivnosti .Probaj si za pocetak posloziti svoje probleme ili ako nemozes onda se bar suoci sa njima .
Pozdrav Veronika .
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

kika1989 wrote:Dakle na današnji dan prije dvije godine umro mi je u otac u bolnici. Danas nakon dvije godine na njegovu godišnjicu sam ga sanjala, vozili smo se na neregistriranom motoru, presrela nas je policija, druga slika je kako ja, on, moj nećak i sestra sjedimo u kafiću, znam da su i seka i nećak tamo no ne vidim ih, i tata se rasplače izgledalo je ko da plače zbog kazne koju je dobio no plakao je zbog nešto većeg izgledalo je kao da je sretan a opet i žalostan, sretan što me vidi a žalostan što je tako rano otišao. I ja ga zagrlim i tako ga držim i skupa plačemo. Mogla sam ga pogledati u oči, vidjela sam suze u njegovim očima, nismo razgovarali, ni jednu riječ nismo progovorili i ujutro sam se probudila sva u suzama. ..... ali s velikim olakšanjem, jer puno puta plačem i pričam s njim, zvuči ludo ali uvijek ga pitam gdje je i zašto je tako rano otišao, konačno sam ga vidila. možda sam luda ali mislim da mi je bio potreban taj njegov zagrljhaj makar i u snu iako me sa strahom zagrlio. tata mi silno nedostaje, molim vas ako znate značenje ovog snova da mi objasnite....

hvala..

lijepi pozdrav
Mislim da ti tugujes na svoj nacin , na sto svakako imas pravo .Svakodnevne sitnice projiciras u vlastite snove .Onda nije cudo da su ti snovi zbrkani .Znas ono pateticno ali istinito nisi se dospijela oprostiti sa ocem pa te sada na neki nacin pere necista savijest .
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

ivana1987 wrote:Evo ovako: sanjala sam nedavno da sam u nepoznatome stanu, krevet od željeza, i onda mi je iduća scena ogromna zmija koja me prati u kuhinju, zatvorim ju tamo, ja se bojim bilo šta joj napraviti, i zovem na telefon da ju dođu ubiti..a onda mi je iduća scena mali bebač u pelenama koji puže svuda po stanu i ostavlja kakicu za sobom,dopuže do zmije i tu se budim! :? jel mi može netko reći što to predstavlja ?
Mislim da si spretna osoba koja se zna nositi sa problemima .Bez obzira sto zmija znaci neprijatelja , ti si u snu pokazala dobru reakciju i spremnost da se snadjes u nevilji .Dijete ti oznacava novi pocetak .To sto je dijete dopuzalo do zmije je samo nelogicnost koja se javlja u svakom snu . Pozdrav Veronika , javi se jos koji puta sa kakvim pitanjem , snovi su ti definitivno interesantni .
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

anngellika wrote:Meni treba tumačenje. Sanjala sam jako čudan san. Mislim, bilo je i gorih, ali ipak.... Neka porodica, čovek, žena i kćerka se voze i u nekom trenutku nalete na staro naselje. Muž hoće da navrate da vide šta tamo ima. Žena okleva i moli ga da ne idu. Ipak odlaze. Dočeka ih neka starica koja se ispostavi da je ženina majka. Oni u naselju ostanu neko vreme i muž se okrene lovu. Zađe negde i vidi groblje. Ode na njega i vidi spomenike svoje žene i njene majke. U naletu besa uništi spomenik njene majke. Vrati se i skonta da je baba umrla. Onda njgova žena kreće da beži, i on je juri, i onda se ja probudim. Tumačenje? :) :) :)

Za ovako kompliciran san jos nisam cula . to je preslika iz nekog proslog zivota ,ili neke tvoje podsvjesne zelje. Mozda ti u zivotu nedostaju dogadjaji .Mozak ti radi prekovremeno kada sanjas tudje obitelji . Gdje je tvoja ?
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Za ovako kompliciran san jos nisam cula . to je preslika iz nekog proslog zivota ,ili neke tvoje podsvjesne zelje. Mozda ti u zivotu nedostaju dogadjaji .Mozak ti radi prekovremeno kada sanjas tudje obitelji . Gdje je tvoja ?[/quote]

De lana caprina riksari, bez uvrede, znam da želiš pomoći, ali većina ljudi kojima ti ovde odgovaraš su već odavno neaktivini
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
Moribund Wanderer
Posts: 21
Joined: Sun Dec 11, 2011 12:44 am
Location: In immortal history

MarcelDominus wrote:Za ovako kompliciran san jos nisam cula . to je preslika iz nekog proslog zivota ,ili neke tvoje podsvjesne zelje. Mozda ti u zivotu nedostaju dogadjaji .Mozak ti radi prekovremeno kada sanjas tudje obitelji . Gdje je tvoja ?
De lana caprina riksari, bez uvrede, znam da želiš pomoći, ali većina ljudi kojima ti ovde odgovaraš su već odavno neaktivini[/quote]

Možda su ljudi neaktivni, ali sigurno postoje drugi ljudi sa sličnim pitanjima na koje je veronika odgovorila u prijašnjim postovima. Bez obzira na neaktivnost velikog broja članova foruma dobro je pročitat odgovore pa čak i na neaktovne teme i postove. Sve to ide u zalog znanju.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Moribund Wanderer wrote:
MarcelDominus wrote:Za ovako kompliciran san jos nisam cula . to je preslika iz nekog proslog zivota ,ili neke tvoje podsvjesne zelje. Mozda ti u zivotu nedostaju dogadjaji .Mozak ti radi prekovremeno kada sanjas tudje obitelji . Gdje je tvoja ?
De lana caprina riksari, bez uvrede, znam da želiš pomoći, ali većina ljudi kojima ti ovde odgovaraš su već odavno neaktivini
Možda su ljudi neaktivni, ali sigurno postoje drugi ljudi sa sličnim pitanjima na koje je veronika odgovorila u prijašnjim postovima. Bez obzira na neaktivnost velikog broja članova foruma dobro je pročitat odgovore pa čak i na neaktovne teme i postove. Sve to ide u zalog znanju.[/quote]

a da, nemoj me pogrešno shvatiti, Veronika je jedna vredna i dobra osoba ali bezrazloga trosi vreme
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
Moribund Wanderer
Posts: 21
Joined: Sun Dec 11, 2011 12:44 am
Location: In immortal history

Slažem se s rečenim u vezi Veronike, ali ne i u vezi s vremenom. Mislim da to nikako nije trošenje vremena jer kad-tad nekom može odgovor u neaktivnoj temi bit smjernica ili pomoć. Na kraju krajeva tak sam i došo do nekih odgovora čitajući neaktivne tema ovog foruma.

No sad je ovo više neka plitka filozofija nego tumačenje snova.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

slazem se da nije trosenje vremena, uvjek se nesto nadje sto nekome moze pomoci
Post Reply