Snovi i tumačenje snova

little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

ja bih se slozila sa tim,jer smatram da svako od nas treba da tumaci snove na svoj nacin,da ih dobro analizira i poistoveti sa dogadjajima iz svog zivota...pa ce sigurno umeti i te kako dobro da ga razume i shvati njegovo znacenje... Ne kazem da simboli ponekad mogu i da pogode,ali bit i sustina je u nama...
Heart broken beyond repair.
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

ponovno ogavan san... bila sam svjesna da sanjam i osjećala kako se nešto teško spušta na mene, kao da hoće silom ući, mislim da je bolja riječ, hoće se upiti u mene. i u snu kužim da to nije baš dobro, počnem se preznojavati, probuditi se da pozovem cimericu ali ne mogu otvoriti oči...u snu vičem, zovem ju, tjeram to od sebe... i onda se sjetim eminine čarolije zaštite i probudim se u sekundi jer je to nešto isparilo, odiglo se od mene.
a sad još čudnije, cimerica istovremeno sanja da je neko zove, i čuje muški glas koji joj se izruguje, pa se i ona probudila?!
Ut sementem feceris, ita metes.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

imala sam cesto snove o osbama koje su kratko nakon moga sna umrijele sto sam i sanjala. imala sam problema radi toga u braku tako da sam snove takvog zadrzaja ignorirala.
sanjam isto situacije koje se stvarno i tako desavaju kao i u snu.

nazalost ima parr godina gdje se vise nemogu sjetiti ujutro sto sam sanjala.

imali prijedloga kako mogu da se sjetim svojih snova?

lijepi pozdrav svima
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

kad mi je tata umro a umro je u drugom gradu.dan ili dva posle njegove smrti dosao mi je u san u stan u kojem smo tada ziveli.prisao mi i rekao nesto ne secam se sta .onda se okrenuo otisao u hodnik i nestao. . to je vec cudo. . pre smrti se nismo 10ak dana videli pa je dosao da se oprosti.posle toga sam ga sanjala kako je vaskrsao i dosao kod mene ja sam ga pitala zasto je hladan .on je rekao da se ne brinem i da ce uskoro da se otopli.posle jedno 3 meseca moja sestra je ostala trudna i rodila sina.i od tada tatu vise nisam videla.bas mi je zao sto ne dolazi vise
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

hmhm....pa mislim,sumnjam da sam ja neko čudo tako da..... da je normalno da ljudi sanjaju one umrle posebice dan nakon smrti a ako su bili povezani i još neko određeno vrijeme...upravo nešto kao oproštaj od te osobe.
Smatram kako snovi takvi zasigurno nastaju od samog događaja preko razmišljanja o isom te neke duhovne povezanosti između onoga što sanjamo i nas samih.
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Postoji mogucnost da se reinkarnirao u to dijete u snu ti je rekao da ce se uskoro otopliti moguce je da je on to dijete.
A i istina je da kad covijek umre zna doci u snove svojih dragih da se oprosti od njih.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

to mi je poznato da se dolaze oprostiti od svojih bliznji. sto mislite zbog cega sam sanjala uvijek 3 dana prije nego se desilo da je netko umro.

te snove vise nemam jer ih nisam zeljela i nakon izvesnog vremena sam prekinula sanjati ih
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

u zadnje vreme cesto sanjam san kako letim u avionu ili treba da poletim..ili treba da poletim ali zakasnim ...san gde se pominje avion..
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

dragana tvoj san je pozitivim ides kak nekim uspjesima u zivotu ili jednostavno letis u ljubavi, to sto treba z da poletis znaci da cekas na neki uspjeh u zivotu, jer let ide pud gore a ne prema dolje a kao sto bi bio pad iz aviona ila slicno, kao srto je penjanje stepenicama pozitivno i oznacava uspjeh tako ilet to oznacava.avion moze oznacaviti stvar koju moras napraviti da mi postigla uspjeh.
kika1989
Posts: 1
Joined: Thu Oct 07, 2010 4:20 pm

Dakle na današnji dan prije dvije godine umro mi je u otac u bolnici. Danas nakon dvije godine na njegovu godišnjicu sam ga sanjala, vozili smo se na neregistriranom motoru, presrela nas je policija, druga slika je kako ja, on, moj nećak i sestra sjedimo u kafiću, znam da su i seka i nećak tamo no ne vidim ih, i tata se rasplače izgledalo je ko da plače zbog kazne koju je dobio no plakao je zbog nešto većeg izgledalo je kao da je sretan a opet i žalostan, sretan što me vidi a žalostan što je tako rano otišao. I ja ga zagrlim i tako ga držim i skupa plačemo. Mogla sam ga pogledati u oči, vidjela sam suze u njegovim očima, nismo razgovarali, ni jednu riječ nismo progovorili i ujutro sam se probudila sva u suzama. ..... ali s velikim olakšanjem, jer puno puta plačem i pričam s njim, zvuči ludo ali uvijek ga pitam gdje je i zašto je tako rano otišao, konačno sam ga vidila. možda sam luda ali mislim da mi je bio potreban taj njegov zagrljhaj makar i u snu iako me sa strahom zagrlio. tata mi silno nedostaje, molim vas ako znate značenje ovog snova da mi objasnite....

hvala..

lijepi pozdrav
Post Reply