Snovi i tumačenje snova

Post Reply
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Ok ovdje bi bilo lijepo da iznosite svoje snove.... Uvijek se nađe netko sa sanjaricom... Mada sam shvatio da su "snovi" samo prikazi astralne razine u koju odlazimo tijekom noći..... Ovaj, kako da vas uvjerim u to??

Jeli itko iskusio "pad" u snu nakon kojeg ste se probudili?? - ASTRALNA RAZINA

Dali se sna sjećate samo par minuta nakon istog? Isto lijep primjer ASTRALNE RAZINE...

Jeste li usred "sna" skužili da "sanjate" pa ste "preuzeli" san u svoje ruke?? - ASTRALNA RAZINA

ima još miliun pokazatelja a meni se neda pisat... pa uživajte u astralnoj... pozdravite mi "anđela" dok ste tamo....
uskoro otvaram temu "astralna razina" te "naš anđeo čuvar ( naša preslika ) "

do tada užiovajte... pozz
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Da, ali rijetko tko zna da čovjek zapravo može kontrolirati snove. Prije nego sam ja na NEKOM (dakle ne znam kojem) sajtu našao tekstove o astralnom svijetu, mirno, odnosno nemirno, sam spavao dok su mi vragovi jeli glavu i nosili moje prste na lančiću. Otkad u nočnim morama imam pištolj sa srebrnim metcima da mogu ukokati sve zle vampire, a ako ne ide, jednostavno ih izbrišem. To sam jednom prepričavao staroj i smijala se, mislila da izmišljam. Probajte kontrolirati snove, sve što trebate raditi jest biti svjesni da sanjate.
tara
Posts: 2
Joined: Mon Oct 29, 2007 3:08 pm

noćas sam sanjala ženu koja je u ustima imala ogromnu zmiju

cijelu noć sam imala zmije u snovima

a u jednom trenu sam napeto iščekivala ugriz zmije.. mislim da nije mene ugrizla..

no, zmija znači loše.. koliko loše? može li mi to netko protumačiti...

i da, mislim da je bila otrovnica
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Zmija znači zavist, ljubomoru. Kad se sanja zmija može se očekivati poteškoća od strane ljubomorne žene.
Vidjeti zmiju čegrtušu - netko će vas ogovarati. Ako vas ugrize - mučit će vas teške brige.
Velika zmija - predznak velikog gubitka, bolesti, velike nepravde ili ćete steći opasnog neprijatelja.
Mala zmija - pred vama je manja svađa.
Zmija s više glava - bit ćete u velikoj opasnosti.
Mnogo zmija - okruženi ste podmuklim i zlim prijteljima.
Ugriz zmije - prekinut ćete dugogodišnje prijateljstvo s osobom koja vas je ružno ogovarala.
Ubijati ili ubiti zmiju - očekuje vas veliki uspjeh u poslu i pobjeda nad suparnicima.
Kupovati zmiju - pretrpjet ćete veliku štetu.

Ovaj san se ne mora odnositi na tebe, može i na onog koga je u snu ugrizla zmija, a ti u ovom slučaju možeš biti osoba koja može posredovati.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

da odgovorim na spopsobnost kontrole snova, to je laganije neg disanje... moraš samo biti spreman na sve i sposoban da odbiješ vanjski utjecaj... pozz 8-)
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

emina wrote:Vratimo se na temu jer ovo ide u smjeru lucidnih snova...

kakvi su ti snovi emina??
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
tara
Posts: 2
Joined: Mon Oct 29, 2007 3:08 pm

emina wrote:Zmija znači zavist, ljubomoru. Kad se sanja zmija može se očekivati poteškoća od strane ljubomorne žene.
Vidjeti zmiju čegrtušu - netko će vas ogovarati. Ako vas ugrize - mučit će vas teške brige.
Velika zmija - predznak velikog gubitka, bolesti, velike nepravde ili ćete steći opasnog neprijatelja.
Mala zmija - pred vama je manja svađa.
Zmija s više glava - bit ćete u velikoj opasnosti.
Mnogo zmija - okruženi ste podmuklim i zlim prijteljima.
Ugriz zmije - prekinut ćete dugogodišnje prijateljstvo s osobom koja vas je ružno ogovarala.
Ubijati ili ubiti zmiju - očekuje vas veliki uspjeh u poslu i pobjeda nad suparnicima.
Kupovati zmiju - pretrpjet ćete veliku štetu.

Ovaj san se ne mora odnositi na tebe, može i na onog koga je u snu ugrizla zmija, a ti u ovom slučaju možeš biti osoba koja može posredovati.
moguće, s time da je to bilo kao da gledam neki film...čak su i boje bile filmske- sjenovite, crvenkaste...
gledala sam napeto i osjećala opasnost... sad mi san djeluje baš zanimljiv... iako mi jutros nije tako izgledalo.. :)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

hermitizam wrote:da odgovorim na spopsobnost kontrole snova, to je laganije neg disanje... moraš samo biti spreman na sve i sposoban da odbiješ vanjski utjecaj... pozz 8-)
Slazem se s tobom, hermi. Ali da bi se doslo do toga treba puno radit na sebi i na svojim sposobnostima.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ček, ček, ček. Ja sam prov ovladao sposobnošću da sam svjestan da sanjam u bilo koje doba sna. Zatim sam se naučio buditi, sad već mogu svašta.

Šta ako sanjate da vam se profesori potuku zato šta je profa ukrala spužvu za brisanje?
kirka
Posts: 7
Joined: Mon Oct 22, 2007 2:18 pm

ja često sanjam da vozim auto (obično je to bijeli fićo) i najprije imam problema s pokretanjem ali kad krene onda ide i počne juriti nizbrdo i onda ja pritišćem kočnicu, ali to je u stvari gas i nikakao ne mogu zaustaviti taj auto i nikad ne znam kako to završi. u RL nemam pojma o vožnji, nemam vozački. isto znam sanjati da se popnem nekoliko katova po stepenicama i onda se ispod mene stubište sruši a ja ostanem na odmorištu i osjećam strah. :?:
Post Reply