Snovi i tumačenje snova

ČAROBNJAK
Posts: 21
Joined: Fri Nov 16, 2007 12:07 am
Location: Đakovo
Contact:

Ja godinama sanjam da padam, stojim na vrhu provalije, Zemlja se cijepa, visim na rubu, oko mene je oblačno, polumračno....

..inače strašno se bojim visine....
Image
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

hmm da to je razlog tomu ali znam da je glup moj san ... trčim i vampir za mnom trči uđem u crkvu jos držim križ u ruke i vampir me ugrize pred oltarom... wtf... i tak godinu dana te isto... ne kužim..
User avatar
gothic
Posts: 9
Joined: Sat Sep 20, 2008 2:51 pm
Location: Gothland
Contact:

Mogu dobiti pomoc oko svog sna...

Sanjala sam da se udajem i neku veliku zelenu livadu?
Sta to znaci?

Hvala
Gothic is beautiful...
Image
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Jesi mozda kao i jedna moja prijateljica opsjednuta udajom i želiš se pošto poto udat?!
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

pomoć meni....
naime, prije dosta dosta godina, kad sam bila klinka, milsim da sam imala oko desetak godina, sigurno ne više sam sanjala jedan odvratan san... i taj me san progoni... sanjala sam da mi dolazi skeleton (uvijek u mene neki skeleton) i na glavu mi stavlja vijenac od tratinčica i kaže mi da me nikad neće napustiti i da će mi dolaziti sveku noć između 3 i 4 sata... e, pa ZAMISLITE KLINKU KOJA SE MJESECIMA BUDILA NOĆU I UMIRALA od MUKE KAD JE VIDILA DA JE 3,30... i što je najgore, kad se god probudim iz more, uvijek je to vrijeme...
malo sam zaboravila na san sve dok nisam prošli tjedan imala opet sličan... u 3:40... i preznojila se cijela...
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
Geina Vrana
Posts: 21
Joined: Tue Mar 31, 2009 3:24 pm
Location: zagreb

gothic wrote:Mogu dobiti pomoc oko svog sna...

Sanjala sam da se udajem i neku veliku zelenu livadu?
Sta to znaci?

Hvala


UDAVATI SE ~ za nepoznatu osobu – problemi ~ za poznatu - miran život
Zelena livada: egipadsko - sastanak s izgubljenom ljubavlju
ciganski - neočekivani sastanak
stara vjerovanja - zadovoljstvo
Čista i jednostavna istina nikad nije čist, ni jednostavna...
User avatar
Geina Vrana
Posts: 21
Joined: Tue Mar 31, 2009 3:24 pm
Location: zagreb

Ja oduvijek imam teške snove, loše spavam pa ih sanjam i do dva puta u noći i tako već godinama.....tako da mi sam svako jutro u sanjarici.
ali dosta često znam da sanjam i silom želim ostati u njemu, ali naravno kada ga počnem kontrolirati iz sna prijeđem na maštarije koje su lucidne.
postoji li način kako ostati što duže u snu?
Čista i jednostavna istina nikad nije čist, ni jednostavna...
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Evo san koji neznam kako da ga protumacim... Izasao sam iz kuce i napala me macka ja sam je se nekako otarasio i onda sam se probudio. Sad neznam sta bi to moglo znacit, inace imam dosta problema u skoli...
nemo
Posts: 1
Joined: Mon May 04, 2009 3:57 am

jednom sam sanjala dva feniksa koja lete od istoka prema zapadu... čula sam i kako se glasaju, to je nemoguće riječima opisati, božanski. i samo sam ih ja vidjela. ima od toga godina,godina ipo. i još nikad nisam odgonetnula što znači taj san... ima tko kakvu ideju?
User avatar
Vrana
Posts: 5
Joined: Sat May 02, 2009 11:08 am

sto znace konji u snovima.
Cesto sanjam konje...


Lijep pozdrav
Vrana
Post Reply