Snovi i tumačenje snova

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

malo po malo i do mirovine ćeš imat cjelovit profil budućeg.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
misty89
Posts: 2
Joined: Sat Aug 09, 2008 8:13 pm

slazem se
User avatar
pandora
Posts: 2
Joined: Sat Sep 13, 2008 5:49 pm

ja već duže vrijeme sanjam da me netko lovi, želi ubiti, uvjek bježim od nekoga. to traje već duže od godinu dana. evo šta sam sinoć sanjala:
sa frendicom sam provalila u nečiju kuću. i tako smo šnjofale po njoj i onda se vratila vlasnica i mi smo se sakrile u ormar da nas ne vidi. unutra je bilo puno kaputa tak da sam se sakrila iza njih. al onda je ženska otvorila ormar i vidjela nas i mi smo počele bježati. ali nas je pred kućom čekala policija. ja sam nastavila bježati ali bosa, a vani je bio snjeg i led debeli. i ja sam trčala bosa tako po snjegu, i bilo mi je zima. policajci su trčali zamnom. i najedanput me pokupio neki ogromni kamion. ali me nije pregazio nego sam se uhvatila za donji dio kamiona ali vozač to nije skužio nego je nastavio voziti. i onda su mu valjda policajci rekli da stane i izvukli su me van. ali više nisam imala snage bježati nego sam ležala na podu sva promrzla i mokra od snjega :?
User avatar
None
Posts: 35
Joined: Mon Jun 30, 2008 5:26 pm

Sta znaci igrati se sa delfinima ?
Ne bih zeljela vjerovati ovome sto pishe po sanjarici.. :| :mrgreen:
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Ne znam.......ili sanjam neke full cudne, blesave stvari ili, bar u zadnje vrijeme, sanjam neki dogadaj koji se dogodi drugi dan.....
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

nastavak na san koji sam sanjala prije par mjeseci,
tu sam ga pisala, danas je dobio "Saša" i lice. već sam bila definitivno
zaboravila na taj san i evo prošlu noć opet taj neki Saša, samo
što je sad dobio i "lice". :lol: ko zna možda ga sretnem i u zbilji :lol: .
User avatar
kolli
Posts: 15
Joined: Sun Dec 28, 2008 12:29 am
Location: postojana

Ono što znam iz svojih snova.

Uvijek kada će se nešto loše desiti meni sanjam da me grize (najčešće bijela) mačka.

Kada dolaze veće promjene sanjam šarenu papigu.

prije par dana sanjala sam da sam izvadila jedan zub, klimao se, bio je bijel kao snijeg i kada sam ga pokazivala mami , zuba su bila dva, ali svaki je imao malo krijesa na sebi.

izvaditi zub znači prekid neugodnog odnosa, voljela bih taj san povezati s odlaskom od muža.
ČAROBNJAK
Posts: 21
Joined: Fri Nov 16, 2007 12:07 am
Location: Đakovo
Contact:

Djevojka stalno sanja da joj se neka ptica osrala na glavu..
Netko joj je rekao da to znaći novčanu dobit..
pa je igrala lutriju ali ništa nije dobila...
Što vi mislite!?
Image
User avatar
kolli
Posts: 15
Joined: Sun Dec 28, 2008 12:29 am
Location: postojana

Koliko ja zna o tumačenju snova, bitno je znati opisati osjećaj u samom snu, boju ptice, izgled ptice, to govno, okoliš, puno svari...

No, na prvu meni ovaj san ne zvuči dobro, više kao da joj netko nešto podmeće, naravno u neg. smislu
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

ja sam prije kad sam bila u osnovnjaku sanjala jedan te isti san okogodinu dana...pa je presto i ponovo mi se pojavio kad sam išla u srednju(2.i 3.sr.) i trajao je duže od godine.. i odjednom je nesto.. bojim se da mi se ne vrati jer nije bas ugodan :?
Post Reply