Snovi i tumačenje snova

User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

hmmm....pa zar bi to trebalo biti neobično kontrolirati svoje snove?? Navodno si u polu-snu pa možeš upravljati snovima, a to je zgodno, uvijek izmislim novu priču........xd! OK, ajd' nije da nikad nisam sanjala nešto i da se to nije ostvarilo, ali češće sanjam samo ljude (u boji) i uz njih vezanu atmosferu. Recimo, nešto što baš i nije najbolje završilo ja sam sanjala tu osobu i doslovce kužnu atmosferu...........................auuuuuuch! Boli me glupa španga na glavi....pmpf i punđe.....xd! :mrgreen: ;)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

nocas sam se cijelo vrijeme budila i imala neke friki snove, fuj :x
"..too weird to live, too rare to die.."
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Gost, nisam niti namjeravala opterećivati tvoje moždane vijuge svojim snovima, bilo bi to neumjesno, da ne stekneš pogrešan dojam. ;)

v-nbls kakvi snovi? jesu bili povezani?
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

"Covek i njegovi simboli" - Karl Gustav Jung.

Da li je netko čitao, kakvi su dojmovi?
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

Dunja wrote:Gost, nisam niti namjeravala opterećivati tvoje moždane vijuge svojim snovima, bilo bi to neumjesno, da ne stekneš pogrešan dojam. ;)

v-nbls kakvi snovi? jesu bili povezani?

nisma bilana forumu panisam vidjela da si me pitala
a sada se vise nesjecam :)
a nocas sam imala sekualne snove :D
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja sam sinoc sanjala poprilicno bolestan san ...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

evo jedan dio, nocas sam sanjala kako sam s frendicom izgubljena u tom nekom gradu(to je vec 2 put isto mijesto koje nikad brije nisam vidjela) i odjednom su svi standovi kao male trgovinice -kao neko turisticko mjesto..i prolazim kraj njih i naletimo na zenu koja cita tarot i ja sam pomislila kako sam bas to trazila i odjednom sam ja tamo s malim braticem i sestricnom i zena mi gata i bratic malo ometa ali ona nastavi i posto nesto nije vidjela rekla je da se na drugaciji nacin i pocela je kidati karte i slagat ..na kraju se ni nesjecam sto mi je sve rekla iza mene je kao mom malom braticu i sestricni citala..nakon toga sam se pobudila i imala osijeca da je ta zena bila moja teta kao da sam ja znala da je to ona...hm...
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

san koji sam sanjala sinoc poceo je tako lijepo, nastavio se razocaravajuce
i završio s velikom dozom nemoci i tuge :cry:
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

sta simbolizira skorpion?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

angelspring wrote:sta simbolizira skorpion?
Ogovaranje.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply