san i poruka

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Jutros sam sanjala kako mi majka kaze ako napises knjigu dobit ces mnogo para. Zanima me da li to mozda moze biti porukja da treba da pocne da pisem knjigu?. A inace jos odavno planiram da napisem knjigu. Ovaqj san me je bas postakao na razmisljanje. Da li mi se nesto sugerise preko snova?
marinella
Posts: 13
Joined: Sun Jun 06, 2010 4:13 am

pa počni ju više pisati! :D
možda sama sebi, netko, što god govori da prestaneš odugovlačiti.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Pa nesto sam poceka i pisati pa sam stala, jer imam obaveza, ispiti i tako to. Mozda si u pravu.
marinella
Posts: 13
Joined: Sun Jun 06, 2010 4:13 am

nadam se da ćeš s nama podijeliti svoj rad....bar da se reklamiraš malo :D
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

ako ikad napisem knjigu, ocu, sto da ne :) , svacija kritika je dobrodosla.
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Meni treba tumačenje. Sanjala sam jako čudan san. Mislim, bilo je i gorih, ali ipak.... Neka porodica, čovek, žena i kćerka se voze i u nekom trenutku nalete na staro naselje. Muž hoće da navrate da vide šta tamo ima. Žena okleva i moli ga da ne idu. Ipak odlaze. Dočeka ih neka starica koja se ispostavi da je ženina majka. Oni u naselju ostanu neko vreme i muž se okrene lovu. Zađe negde i vidi groblje. Ode na njega i vidi spomenike svoje žene i njene majke. U naletu besa uništi spomenik njene majke. Vrati se i skonta da je baba umrla. Onda njgova žena kreće da beži, i on je juri, i onda se ja probudim. Tumačenje? :)
I'm just different, but people call me crazy...
Post Reply