nesanica

Post Reply
User avatar
hefest
Posts: 22
Joined: Sun Aug 10, 2008 4:07 pm

zdravo svima....
evo ja imam jedan problem. zadnja 3 tjedna jako jako loše spavam. najviše 5 sati uspijem si prespati i često se budim. sanjam svašta iako to nisu noćne more ili bilokakvi ružni snovi. već sam tako neispavam i razdražljiv i nervozan i već ne znam što da uradi. molim za savjet... TNX

nisam znao kamo da drugdje stavim ovu temu...
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

A sto fali spavanju od 5 sati?
Kako provodis dan izmedju spavanja? Vjezbas fizicki stogod?
Jel' se desila neka znacajnija promjena u zivotu zadnjih tjedana?
User avatar
hefest
Posts: 22
Joined: Sun Aug 10, 2008 4:07 pm

kaj što fali.. to kaj sam neispavan...
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

hefest wrote:zdravo svima....
evo ja imam jedan problem. zadnja 3 tjedna jako jako loše spavam. najviše 5 sati uspijem si prespati i često se budim. sanjam svašta iako to nisu noćne more ili bilokakvi ružni snovi. već sam tako neispavam i razdražljiv i nervozan i već ne znam što da uradi. molim za savjet... TNX

nisam znao kamo da drugdje stavim ovu temu...
Moj ti je savet, prijatelju, da nadješ neku žensku i da se dobro izmoriš. Em ćeš da spavaš kao mala beba, em nećeš više biti ni nervozan ni razdražljiv.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Naviknut ćeš se. Meni je to već rutina jer se ponavlja od 7. razreda dok traje nastavna godina...

Jedino možeš probat s deci, deci i pol Pelinkovca prije spavanja. Badelov je najbolji ;)
User avatar
Blizanka
Posts: 6
Joined: Sat May 02, 2009 5:08 pm

hefest, kako napreduje nesanica?
Jedne godine 6 mjeseci nisam oka sklopila, hodala sam okolo kao zombi, sve dok...nisam rijesila neke probleme npr. promijenila posao.
pa...sretno.
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Gwydion wrote: Moj ti je savet, prijatelju, da nadješ neku žensku.
Ili muškarca.
Kupi Sanval. Ne izaziva navikavanje. Ili neki čaj, umirujući. Napuši se do head rusha.
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
Geina Vrana
Posts: 21
Joined: Tue Mar 31, 2009 3:24 pm
Location: zagreb

meni je nesanica i takvo loše spavanje posljedica stresa ili nekvih podsvjesnih problema...
malo se ispitaj... otkri problem
a Sanval u najgorem slučaju uzmi... možda ne izaziva navikavanje ali to utjeće ravno na prirodni rad mozga što nikad nije dobro... (dobila sam poveče predavanje o tome :roll: )
Čista i jednostavna istina nikad nije čist, ni jednostavna...
Post Reply