Noćne more

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Oho ho tema o meni ... hehehe salim se :))

Ne pamtim kad sam imala nocne more. Nisam nikad. ili ih bar ja tako ne dozivljavam.... jer ono malo sto sanjam uglavnom sanjam s razlogom. tako da ih ne dozivljavam kao nocne more, ako su to losi snovi nego kao upozorenje.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
SweetRose
Posts: 13
Joined: Thu Feb 11, 2010 7:23 pm
Location: Zagreb

Evo ja vecinom imam more. Cijeli svoj život. 70% snova su mi more... Ovih 30% se ili ne sjecam ili su kolko tolko normalni. U zadnje vrijeme sam skužila kako kontrolirat takve snove. Pocela sam ih "pretvarat" u lucidne, tj. vježbam kontrolu sna. Tako da kada i sanjam neku moru preuzmem cijlu pricu u svoje ruke i okrenem san. Zna cak bit i zabavno :D
An´ye harm none, do what ye will!
zavezana
Posts: 10
Joined: Tue Feb 16, 2010 9:49 pm

Ja imam jednu koja mi se ponavlja.Uvek kad sanjam pse kako me napadaju u roku od nekoliko dana dozivim verbalni napad od strane ljudi u stvarnosti.Dodje mi kao neka vrsta upozorenja
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Ja sam neki dan išao u dućan od Osmana Hasanpašića, tražio sam neko kamenje - kristale... i dođem ja već na blagajnu kadli ugledam nekakve kristale u obliku gugle male oko 2 cm... i nekakav narančasti (kalcit) me odmah privukao te sam si ga kupio...
I sad... dođem ja doma i prije spavanja stavim si ja taj kamen pod jastuk... odkad ga imam pod jastukom sanjam samo pozitivne , lijepe snove... više uopće nemam noćnih mora... u početku nisam mislio da je zbog kamena pa sam ga bio maknuo na par dana i tada nisam ništa sanjao ili sam imao neke ružne snove... Sad ga svake večeri imam ispod jastuka i lijepo sanjam... jedini je problem što se u većini slučajeva ne mogu sjetiti o čemu je san bio...
Post Reply