kako vidjeti tudje osjecaje kroz san?

User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

jos davno sam nedje citala kako kroz san vidjeti /osjetiti necije osjecaje ili misljenja. da li netko zna kako se to radi? ili mozda neki drugi nacin - da nije preko sna?
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Tude osjecaje u snovima ne samo da mozes osjetiti, nego mozes s njima jako puno toga. Kod snova je caka u tome sto ako se uspijes probit kroz cuvare, mozes sve, jer tada je sve lako. A tada je i ta druga osoba najosjetljivija.

A tude osjecaje mozes saznat i obicnom empatijom.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Succubus Lilith
Posts: 44
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:34 pm

kako doći do tuđih snova? koje su tehnike? kako ih početi vježbati?
mystical_virgin
Posts: 15
Joined: Fri Sep 11, 2009 5:54 pm

podizem temu jer sam nova, a i mene zanima na koji nacin to napraviti!

ne znam sto se dogodilo nocas, ali probudila sam se u neko doba, postavila sama sebi pitanje.. jedno od brojnih koja me muce ovih dana, vezano uz jednu osobu - i dobila odgovor, ne znam kako sam znala da je to odgovor na to pitanje i ne znam kako sam uopce uspjela doci do toga pa bih voljela odgovor!!
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Prije nego pocnete sa tudim snovima, jedan mali savijet, naucite prvo telepatiju :)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Geina Vrana
Posts: 21
Joined: Tue Mar 31, 2009 3:24 pm
Location: zagreb

problem je što smo svi dosta oslabljeni u snu i onaj plaš između normalnog i paranormalnog je prilično tanak... tako da ne možemo kontrolirati hoćemo li mi kao netko tko je navodno jači u snu zahvaljujući meditacijama i treniranju lucidnog sanjanja, upasti u nečiji san
znam da je bilo dosta slučajeva gdje je netko upao u nečiji san i počeo ga kontrolirati, misleči da je njegov, a posljedica takvog šoka sanjara je bilo iznenadno prekidanje sna obje stranke i istovremeno buđenje

to sam si ja vizualizirala ovako - pošto svi odašiljemo energiju, u snovima ta frerkvencija se mješa s ostalima, moćan je onaj koji može prepoznati koja je njegova,a koja je tuđa...
Čista i jednostavna istina nikad nije čist, ni jednostavna...
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ja radim potpuno drugacije. i niposto ja ne spavam kad sam u tudem snu ili kad kontroliram tudi san. ali sam dosta puta suprotnu stranu znala izludit sa kontroliranjem sna.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
poslica
Posts: 2
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:23 pm

zaista se nadam da sam pogodila topic, pa bi zamolila nekoga da mi pomogne odgonetnuti snove koji mi se povremeno javljaju.
Naime, prije 5 godina je čovjek kojeg sam istinski voljela na jako ružan i bolan način prekinuo vezu sa mnom, meni je bilo teško, ali uspjela sam se podignuti. Sada sam u vezi sa predivnim muškarcem kakvog sam samo mogla poželjeti. No, nedavno (prije cca 6mjeseci) počeo mi je u snove "dolaziti" onaj sa kime sam prekinula, snovi su toliko intenzivni, ponekad i preintenzivni a ja se redovito budim nervozna i sva zbunjena.To mi se dešava barem 2xmjesečno. Moram napomenuti da se uopće nisam bavila mislima o njemu. Bila bih jako zahvalna ako bi mi netko mogao pojasniti što se to događa?
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

U podsvijesti te ta osoba počela mučiti. Vjerujem da bi trebala napraviti bilo što vezano uz tu osobu, ako ništa drugo onda mu lažno naruči 5 jumbo pizza (ne zajebavam se).
poslica
Posts: 2
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:23 pm

Eagles, hvala puno na odgovoru. Razmislit ću o ovoj ideji :lol:

Samo, kako misliš mučiti - ne kužim? Zašto, pa ja nisam skrivila prekid!
Post Reply