Ritualni trans_astralna projekcija

emina
Site Admin
Kontakt:

čet svi 22, 2008 8:16 pm

shanti je napisao/la:Emina hvala.
Nažalost ne mogu otvoriti ništa na site-u prosvjetljenje jer kaže da nemam pristup strani. Koja je fora?
Ne znam u čemu je stvar meni se otvara, provjerit ću.
Pokušaj ovdje: http://prosvetljenje.net/ ---tekstovi---zapadna misterijska tradicija---C.W. Leadbeater: Astralni svet
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

SoulSyndrome

pet svi 23, 2008 12:25 am

emina je napisao/la:
SoulSyndrome je napisao/la: Emina, gdje si nabavila tu knjigu?
Poslala mi jedna članica foruma iz Makedonije. Zasad te knjige nema kod nas u prodaji.

Aha. Mislio sam da si je mozda kupila preko esotherie. Je li to uopce ta knjiga koju oni imaju?

emina
Site Admin
Kontakt:

pet svi 23, 2008 12:34 pm

Mislim da se radi o istoj.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

Učenik

ned svi 25, 2008 9:00 am

Meni se česzo dogodi da kad se probudim probudim se na način kao da sam pao sa visoke zgrade ili me neko ozlijedio.

shanti

pon lip 16, 2008 3:09 pm

emina zahvaljujem na savjetu za astralnu projekciju- knjige su odlične- mislim na Brucea

emina
Site Admin
Kontakt:

uto lip 17, 2008 8:11 am

shanti je napisao/la:emina zahvaljujem na savjetu za astralnu projekciju- knjige su odlične- mislim na Brucea
Imam onda nešto još bolje u pdf-u, ostavi mail.

shanti

sri lip 25, 2008 10:01 am

[quote][/quote]Imam onda nešto još bolje u pdf-u, ostavi mail.
POSLALA SAM TI PP

Gwydion

uto kol 05, 2008 10:54 am

shanti je napisao/la:Emina hvala.
Nažalost ne mogu otvoriti ništa na site-u prosvjetljenje jer kaže da nemam pristup strani. Koja je fora?
Nemam pojma u čemu je problem. Moda tada server nije radio?

Gwydion

uto kol 05, 2008 10:58 am

Gost je napisao/la:Ta knjiga nije objavljena u obliku u kojem ju je autor napisao.
Uf, znaš kako ... ja bio prisutan kad ju je on odneo izdavaču. Dakle mislim da tu ništa nije menjano, sem što on u startu nije hteo da piše svoja iskustva, već je kao svaki dobar etnolog napravio stuiju uglavnom na osnovu već objavljenog materijala. Njegov doprinos je, mislim, onaj deo o bilju.

~Magic girl

uto vel 03, 2009 2:21 am

Gost je napisao/la:Ta knjiga nije objavljena u obliku u kojem ju je autor napisao.
Kako to mislis?
Mislim koji deo ...sta je promenjeno... posto ja imam tu knjigu.. :)

Odgovorite
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.