Ritualni trans_astralna projekcija

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

shanti wrote:Emina hvala.
Nažalost ne mogu otvoriti ništa na site-u prosvjetljenje jer kaže da nemam pristup strani. Koja je fora?
Ne znam u čemu je stvar meni se otvara, provjerit ću.
Pokušaj ovdje: http://prosvetljenje.net/ ---tekstovi---zapadna misterijska tradicija---C.W. Leadbeater: Astralni svet
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
SoulSyndrome
Posts: 40
Joined: Wed Nov 21, 2007 11:58 am
Location: zagreb

emina wrote:
SoulSyndrome wrote: Emina, gdje si nabavila tu knjigu?
Poslala mi jedna članica foruma iz Makedonije. Zasad te knjige nema kod nas u prodaji.

Aha. Mislio sam da si je mozda kupila preko esotherie. Je li to uopce ta knjiga koju oni imaju?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Mislim da se radi o istoj.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Meni se česzo dogodi da kad se probudim probudim se na način kao da sam pao sa visoke zgrade ili me neko ozlijedio.
shanti
Posts: 14
Joined: Mon May 19, 2008 1:17 pm

emina zahvaljujem na savjetu za astralnu projekciju- knjige su odlične- mislim na Brucea
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

shanti wrote:emina zahvaljujem na savjetu za astralnu projekciju- knjige su odlične- mislim na Brucea
Imam onda nešto još bolje u pdf-u, ostavi mail.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
shanti
Posts: 14
Joined: Mon May 19, 2008 1:17 pm

[quote][/quote]Imam onda nešto još bolje u pdf-u, ostavi mail.
POSLALA SAM TI PP
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

shanti wrote:Emina hvala.
Nažalost ne mogu otvoriti ništa na site-u prosvjetljenje jer kaže da nemam pristup strani. Koja je fora?
Nemam pojma u čemu je problem. Moda tada server nije radio?
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Gost wrote:Ta knjiga nije objavljena u obliku u kojem ju je autor napisao.
Uf, znaš kako ... ja bio prisutan kad ju je on odneo izdavaču. Dakle mislim da tu ništa nije menjano, sem što on u startu nije hteo da piše svoja iskustva, već je kao svaki dobar etnolog napravio stuiju uglavnom na osnovu već objavljenog materijala. Njegov doprinos je, mislim, onaj deo o bilju.
~Magic girl
Posts: 14
Joined: Sun Oct 21, 2007 1:07 am

Gost wrote:Ta knjiga nije objavljena u obliku u kojem ju je autor napisao.
Kako to mislis?
Mislim koji deo ...sta je promenjeno... posto ja imam tu knjigu.. :)
Post Reply