Tumacenje snova.

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ako je ikome potrebno tumacenje snova, tu sam da vam pomognem. Napisite vas san, i bit ce protumacen.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

sin mi je sanjao da ga je ganjao Zombi koji je njegov prijatelj iz djetinjstva . nije ga htijeo ubiti. probudio se i bio je sasvim hladan tresao se koliko mu je bilo zima.

inace sa svojim prijateljem gleda filmove strave . zamolila sam ga da prestane ih gledati i da neigra igrice sa ubijanjem gdje se isto pojavljuju zombiji.

ljubav i svijetlo
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Moguce da je to sanjao zato sto gleda takve filmov i igre takave igrice. A koliko vam sin ima godina?To moze znaciti da ce se njegov prijatelj promjeniti, to moze znaci da ce psotati losija osoba ali da ce on snjim ostati u kontaktu ali da to nece biti to . Isto tako moze se desiti da ga taj prijatelj iznjevjeri. Mora san da ga je pogodio bas cim mu je bilo hladno kad se ustao.Po meni njegov prijatelj se pretvorio u zombija, zombi je cudovosti, znaci da ce njegov prijatelj psotati cudoviste ali u psiholoskom smislu. Moj mu je savjet da pazi s kim se druzi, samo oprezno.

Ja sam prije znala da sanjam snove tog tipa i skoro svaki je bio taca, samo sto svaki put nisam poslusala san pa sam se opekla, pa zato ovo i kazem za vaseg sina.

Nadam se da ce vam ovo tumacenje biti od koristi.
Pozdrav
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

snovi su jako važni , u svakom snu je poruka, samo je treba znati protumačiti , ja se jako dobro razumijem u snove , pa ako nekoga što zanima slobodno me kontaktira, pozdrav veronika
Post Reply