KING položaj u meditaciji ( za početnike)

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

angelspring wrote:ma gost ti je nasa konzervica, nemoj se puno sekirat :lol: on voli redove, skole, bratstva,hijerarhije i velike uce sto prstom masu mudro :D
Zaboravila si ono najbitnije! Voli ovako malo ljude dovodit do ludila sa svojim postovima, jer cini mi se da on ovako svaki tjedan / mjesec uzme nekoga na zub pa mu pije polako krv ispod vrata (metaforicki receno) citajuci postove.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:Zaboravila si ono najbitnije! Voli ovako malo ljude dovodit do ludila sa svojim postovima, jer cini mi se da on ovako svaki tjedan / mjesec uzme nekoga na zub pa mu pije polako krv ispod vrata (metaforicki receno) citajuci postove.
A čuj, ako nekoga postovi od Gosta dovode do ludila onda je sigurno da se ta osoba nije u stanju nositi sa posljedicama bavljenja magijom.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ono sto sam tila rec je da Gost voli provocirat. A to što se netko ne može nosit sa tim što ga netko malo provocira to je njegov problem. (ma lako za magiju ali sta ce bit u svakidasnjem zivotu-skola, srednja, faks, posao, tu ce bit velikih problema.)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ma ljudstvo drago, pa Gost je velika maza, što je vama...samo prede na njemu svojstven način i budno pazi na vas, a vi ovako... :cry: Ajmo stati bavit se tolko pojedincima, imamo pametnije teme za raspravit :)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

emina wrote:... i budno pazi na vas, a vi ovako... :cry:
fala na paznji :) al nije potrebna, bolje nek pazii na sebe za promjenu ;)
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Gost wrote:Heong Am visi na drvetu
Jednog zen monaha su neki razbojnici opljačkali, vezali ruke i noge te ga objesili da se zubima drži na drvetu iznad provalije.
Razbojnici su otišli, a pojavio se neki čovjek koji je pitao u to trenutku monaha "Što je to Dharma?"
Ako monah ne odgovori, nije ispunio svoju dužnost kao bodhisatva, ako pak odgovori izgubit će život.
Da ti Spirit visiš na tom drvetu, što bi bio tvoj odgovor?
spirit wrote:sreco nisam ja histericna :mrgreen: a sto se tice poremecenosti..nemoj sam sebi skakat u usta ;)
ono sta je tebi u mom postu smijesno to se inace zove samospoznaja a u SAMo spoznaji te nitko ne vodi za rukicu i ne govoriti kako sta raditi.
pratis me? ok..
ne znam tko tu koga ili samog sebe postavlja na vise i pametnije pozicije, ja sebe nikako..tako da ne znam sta mi tko treba povjerovati
ja sam samo iznijela svoje misljenje..koje si ti žustro napao i poceo kakati po njemu (party pooperu :mrgreen: )
ne znam koja je svrha daljnje rasprave u ovom smijeru..svaki ce ionako svoju kozu tjerat..samo stonekima ocito fali trunka tolerancije..
..to ti je ono kad postujes necije misljenje bez obzira dal se slazes s njim ili ne
u slucaju da trenutno nisi u stanju zena pa te ovaj moj post malo razje** onda ti ja saljem jedan ljubac da ti bude lakse =*
Ne to je pogrešan odgovor. Upravo si pala u provaliju.
Želiš li pokušati ponovno odgovoriti?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

angelspring wrote:
emina wrote:... i budno pazi na vas, a vi ovako... :cry:
fala na paznji :) al nije potrebna, bolje nek pazii na sebe za promjenu
Na mene paze neke više emanacije, nemam ja vremena za takve stvari. ;)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Mene previše nije briga da bi pazila :P
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

ajme gost, a da malo porazmislis o duhovnom egu...znas ima jedan pravi text za tebe :D http://www.hermetizam.com/h_ego.htm
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

angelspring wrote:ajme gost, a da malo porazmislis o duhovnom egu...znas ima jedan pravi text za tebe :D http://www.hermetizam.com/h_ego.htm
Jednom je jedan hodočasnik došao Zen majstoru Ma Tsuu. Pitao ga je "o veliki učitelji što je to Budina priroda?".
Ma Tsu ga je odvalio šakom u glavu, mai geri u trbuh, izbacio ga kroz prozor, skočio mu na kičmu dok je ovaj ležao na tlu i viknuo: "Jesi shvatio?"
Jesi li ti shvatila?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply