Ciljana meditacija

Post Reply
mystical_virgin
Posts: 15
Joined: Fri Sep 11, 2009 5:54 pm

Zanima me je li se itko od vas ikada odlucio na ovakvo sto?

Naime, dugogodisnjim radom na sebi, shvatila sam da imam vrlo razvijenu i intuiciju i sesto culo, trece oko, jednostavno znam, vidim i osjetim puno stvari koje su drugim ljudima nedostupne.

Naravno da takvo sto iziskuje dosta rada na sebi i njegujem to i dalje.. Vec mi se znalo dogoditi da bilo svjesno/nesvjesno djelujem pozitivno na ljude oko sebe i voljela bih to iskoristiti, zato sam se odlucila na ovo.

Radi se o jednoj meni dragoj osobi koja ima emocionalnih problema i ne zna kako ih rijesiti sama sa sobom, strah i trauma u jednu ruku, u drugu, nesigurnost i manjak samopouzdanja zbog stvari iz proslosti.

Kao manjoj, jedan je covjek na meni primjenio ovu metodu, ne znam je li se radilo bas o meditaciji, ali osjetila sam da mi salje energiju, da radi nesto na meni/sa mnom - na daljinu i sad zelim isto takvo pokusati s tom osobom, pokusati joj nekako pomoci da prebrodi emocionalne poteskoce jer ocito da sam razgovor tu nije dovoljan i da su stvari dublje, podsvjesne.

Voljela bih da mi netko objasni o cemu se radilo kod te metode sto ju je taj covjek primjenio na meni i da mi proba netko detaljnije objasniti kako vizualizacijom, meditacijom ili nekim slicnim metodama mogu pomoci doticnome - s obzirom da sam godinama izbjegavala bilo kakvu literaturu o tome i nisam bas nikako citajuci i primjenjujuci procitano radila na sebi, vec se to jednostavno desilo. Na temelju testova, saznala sam da mi je aura indigo boje, a i mnogo ljudi kaze da zracim nekom posebnom energijom.. ne zelim nikakvu zaradu na tome i slicno, puno stvari jednostavno znam ili sama razmisljanjem dolazim do mnogih zakljucaka, a da ne kazem koliko sam puta pogodila i predosjetila neke dogadaje. Vizualiziram nesto, a da to ni ne zelim i u sljedecem trenutku saznam da se nesto dogodilo ili mi se javi netko tko mi se u tom trenutku stvorio u mislima. Ima jako puno detalja, no sad me konkretno zanimaju ciljane meditacije s namjerom pomoci drugoj osobi - kroz vizualizaciju ili meditaciju!
User avatar
Belladonna
Posts: 5
Joined: Sat Aug 08, 2009 12:39 pm

Evo ovako ne smatram se uopce adekvatnom da ti odgovorim
ali mogla bih ti pokusati svoje vidjenje svega iz neke vlastite perspektive.
Ono sto ljudi zanemaruju je da je upravo ta ENERGIJA sve sto
cini nas svijet na okupu, ima razlicite nazive od ORGONA do LJUBAVI
preko ne znam ni ja cega, ENERGIJA, ono sto ti dozivljavas vjeruj mi za to potencijal u sebi imaju mnogi ljudi samo neki su otvoreniji prema ENERGIJI neki ne,
u principu ljudi kao mi kazem mi jer vjerujem da nas ima, dosta lakse posezemo
u to more informacija, realiteta vizija budcnosti proslosti zvukova svega!
i tad se dogadaju slicne stvari onima koje si opisala.
no misljenja sam isto mozda da i ne postoji neki univerzalni princip po kojem bi takvo nesto radila nego vec i sama osjecas u sebi da si razvila svoj neki NACIN,
Ono sto ti mogu reci opet iz iskustva
je da ne SEBICNO ali energiju koju imas i crpis iz IZVORA data ti je da rastes kao bice naravno ako bliznjem ikako mozes pomoci bez naplata bez predumisljaja iz ciste ljubavi hajde pomozi
no isto tako moras znati postoje i ljudi , kako god ih zvali
koji te mogu ja kazem posrkati do kraja,
i to su vec ozbiljne stvari, evo pricam iz svog iskustva..
pametno i hrabro .
Post Reply