Meditacija - prsti su fokuseri energije!!!

User avatar
Tinkleh
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 6:47 pm

tallamasca wrote:Tko takne Hermija meni odgovara! :twisted:
da, stvarno se bojim :lol:
vidim na Baphometovom primjeru ;)
je, djeluje, al se vraća duplo....nema te zaštite koja će ti pomoć ako koristiš magiju za vlastitu dobit
dakle po ovoj tvojoj izjavi vidim da ocito vjerujes u neko vracanje duga, a sto je to nego karma?
jednostavno odbijam u to vjerovati
*snip* sa topica o karmi.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

A tko kaže da to može bit jedino karma?
To sa Baphometovom primjerom to smo nas dvoje u 4 oka pričali i dogovorili se, a na forumu je za***cija.
A ja sam ono ozbiljno mislila. Možemo se na forumu za***avat, svađat, i sve, ali ako netko njemu nešto napravi...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Inconnu
Posts: 28
Joined: Sun Nov 18, 2007 1:52 am

tallamasca wrote:ali ako netko njemu nešto napravi...
Ne treba. Sam će.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Inconnu wrote:
tallamasca wrote:ali ako netko njemu nešto napravi...
Ne treba. Sam će.
SAmo se ti nadaj
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Inconnu
Posts: 28
Joined: Sun Nov 18, 2007 1:52 am

tallamasca wrote:
Inconnu wrote:
tallamasca wrote:ali ako netko njemu nešto napravi...
Ne treba. Sam će.
SAmo se ti nadaj
Zapravo, nadam se da neće. Nemam ništa protiv njega i ne želim mu zlo. Ali rekao sam to s obzirom na to da se bavi Crowleyjem, a znam kako su mnogi takvi završili, uključujući i samoga Crowleyja. No, ovo je već offtopičarenje, ispričavam se.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ma ništa strašno. Mislim na off-topic.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

PRVO. mogu sam izboriti svoje bitke, mada ih tu i nema... zasad....

DRUGO. Crowley... misliš li da bih bio danas na forumu da neznam prepoznat "zamku" u knjizi??

TREĆE. vraćam se na drugo-pošto znam za njegove knjige, misliš li da sam neznalica kako pričate?

ČETVRTO. kao što sam rekao, Tinkleh, JA sam u svojoj glavi sačinio sve ovo, JA sam odgovoran za sve što radim i sve što ću raditi... NIJE da vjerujem u vraćanje duga.... a karmu shvaćam, i nepodržavam, jer sam si tako zacrtao... teško objasnit prek par tekstualnih poruka.. al u glvanom, NIKADA se nesmijete podčinjavati nečemu, jednostavno se kočite... sloboda vlastitog razvoja je super, kako češ se razvijati ako podsvjesno, recimo, voliš Boga, kada znaš da Bog, kršćani, nevole okultno?? Ideš sam protiv sebe ( vidiš ovo bi bila kontradiktornost)

PETO. samo se vi svi naslađujte, koliko god da se omalovažavamo, shvatit ćemo i jedni i drugi da sve ovo nije istina, i da sve krivo gledamo ( percepcija se čovjeku mjenja UVIJEK u njegovu korist.... da odmah to obrazložim, da me opet nenapadnu )
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

hermitizam wrote:PRVO. mogu sam izboriti svoje bitke, mada ih tu i nema... zasad....

DRUGO. Crowley... misliš li da bih bio danas na forumu da neznam prepoznat "zamku" u knjizi??

TREĆE. vraćam se na drugo-pošto znam za njegove knjige, misliš li da sam neznalica kako pričate?

ČETVRTO.
Ajmo ovako, prvo, drugo, treće i četvrto ti o Crowleyu ne znaš ništa. A pod peto, ima tu čovjek na forumu koji je u tematiku gosn. Kraulića upućeniji od svih vas zajedno (pritom ne mislim na sebe).
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Mene živo zanima gdje su te zamke. Ja živ i zdrav a još ih nisam našao :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Gost wrote:
hermitizam wrote:PRVO. mogu sam izboriti svoje bitke, mada ih tu i nema... zasad....

DRUGO. Crowley... misliš li da bih bio danas na forumu da neznam prepoznat "zamku" u knjizi??

TREĆE. vraćam se na drugo-pošto znam za njegove knjige, misliš li da sam neznalica kako pričate?

ČETVRTO.
Ajmo ovako, prvo, drugo, treće i četvrto ti o Crowleyu ne znaš ništa. A pod peto, ima tu čovjek na forumu koji je u tematiku gosn. Kraulića upućeniji od svih vas zajedno (pritom ne mislim na sebe).

i šta bi ja sad trebao?? klanjat se nekome što je jako upoznat sa temom ?? hahaha NITKO nezna sve, i čak ja, maleni ja, najvjerovatnije znam 1000 stvari koje ti neznaš, i obratno- ti znaš 1000 stvari koje ja naznam.....
pošto nepostam njegovu sliku i priliku ( mislim na Crowleyja ), to jest, da pojasnim, ne pišem po njegovim knjigama, misliš li da znam puno o njemu?' i zašto svi mislite da ja idoliziram Crowleyja? čovjek je bio veliki mag ali je bio i pijanac, narkoman, šta ja znam šta nije....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
Post Reply