Astrologija

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Gost wrote:
tallamasca wrote:Pa, čuješ,Gost, trebao bi malo pogledati sebe a ne samo kritizirati druge.
čujem ja čujem 8-) , samo ti ne čuješ mene ;)
Pa čuješ ti si taj koji cijelo vrijeme blati astrologiju i astrologe. A sad tu govoriš o gatanju kao da si se godinama bavio ili ne znam ni ja što, pa da tako nešto blatiš.

Jer se moji doma time bave već godinama, a i ja skupa s njima. I ako ne znaš neke stvari ili ne razumiš, onda ih nemoj blatit.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

gost ti mora da sebe jako mrziš
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

tallamasca wrote: Pa čuješ ti si taj koji cijelo vrijeme blati astrologiju i astrologe.
Ne blatim, samo sam realan. ;)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Gost wrote:
You Got It. :D

Jedna preporuka knjige od Oshoa za tebe:
Take it easy (Volume I and II)
:lol: :lol: :lol:
Iskreno, malo si mi dosadan
Ista meta , isto odstojanje, a imam običaj ne dozvoljavati da me gnjave takvi kao ti
No , radi foruma dužna sam ti reći da pojma nemaš!!!
Hahahahaha, Redovi sa pedigreom!?Jesi ti mali psić?
Redovi spoznaje do koje nikad nećeš stići(sorry, takve su tvoje riječi ovdje)su visoko iznad tebe, a tvoja umišljenost, jer misliš da si spoznao, je samo uteg na tvom putu.
ljudima govoriš o kALDEJSKOJ, A DA UOPĆE NISI OBRAZLOŽIO SOLARNE I LUNARNE PRINCIPE NA KOJIMA SU NASTAJALE PRETHODNICE I OBJEDINJAVANJE KOJE JE NAPRAVILA GRČKA(SORRY, c-l.)
O Egzoternoj ili ortodoksnoj A. se puno zna, o Ezoternoj (spoznajnoj-cijeli makrokozmos))se puno šuti, naravno, osim u Redovima :lol:
I ti misliš da ZNAŠ :P :lol:
Samo ti misli i dalje, digni svoj nos po forumima, odglumi genija koji je postigao gnozu, jer u ovom virtualnom svijetu možeš biti što hoćeš i kako hoćeš, ali se ipak upitaj, jesi li sretan kad isključiš komp!?

Code: Select all

Nisam nikada rekao da je ljubav svinjarija. Nego sam rekao da je gledanje u grah (čitaj astrologiju) da bi se nekom tumačila ljubav svinjarij[/color]
su tvoje riječi kao i ove[/color]:

Code: Select all

koja ne gleda u grah, ljubav, posao i ostale svinjarije ... 
, dakle, sve pobrojano su svinjarije :o
A ja ljude volim i ne kažem samo, nego djelima potvrđujem, čak i kad ti kažem "dragi", jer ti nisi "moj" dragi, ali si čovjek, biće i zato si "dragi", koliko god da si pun mana i loših strana.I ne moram se seksati sa biljkom , da bi mi bila draga, zar ne? Zašto misliš da ikog tražim?Ono što želim, to i imam.Da bih se bavila drugima, prvo sam se bavila sobom, nije mi bilo lako, priznajem.No, takav mi je put, prihvatila sam.
A što ti radiš na forumu ,ako se baviš samo sobom?
Koliko vidim, ne baviš se ničim drugim, jer kontriranje drugima je tvoje napuhavanje ega, pa si opet ostao sam,a ja moram uvažavati tvoje gluposti, a ti moje(i ) znanje stalno omalovažavati?Ako misliš na

Code: Select all

Ti tvrdiš (i još mnogi neupučeni) da planete vladaju zvijezdama i sazviježđima, toliko o tvojem znanju astrologije
JA te pitam:tko si ti da ti ja objašnjavam elementarnu astrologiju, a o prethodnoj rečenici napisano je tone tekstova , još od vremena Perzijske astrologije, pa ti preporučam, imaš linkova na tone, sjedi i uči, pa se onda javi, jer neznalica si ti, GOST u Astrologiji.
I da topic ne skrene gdje mu nije mjesto, a i da ne uspiješ u namjeri da ugasiš temu i ovdje, kažem ti : DOSADIO SI :!:
through the stars I am coming
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Za one koji baš i nisu razumjeli ovo o ezoternoj, ovdje možete downloadati knjigu na engleskom, autor je Samael Aun Weor
http://www.geocities.com/gnosis4you/Eso ... rology.pdf
A oni koji nisu sigurni u Redove koji se bave ezoternom i načinom na koji se bave tom astrologijom, evo pročitajte malo o opasnostima
http://www.ankerberg.org/Articles/_PDFA ... 1W0701.pdf
Last edited by Artemida on Sat Jan 26, 2008 9:18 pm, edited 1 time in total.
through the stars I am coming
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

gost je tipično muško i neke stvari nikad neće moć shvatit...možda jedino ako se poveže s nekom ženom...al u to sumnjam ... prevelik ego
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

angelspring wrote:gost je tipično muško i neke stvari nikad neće moć shvatit...možda jedino ako se poveže s nekom ženom...al u to sumnjam ... prevelik ego
Ovo je, pretpostavljam, dokaz da si ti čisto i produhovljeno biće koje je iznad macho-šljama kao što je Gost? Sad sigurno možemo na to odgovoriti "a vi ste tipična ženska perad koje se naroguši i raskokodače na najmanji povod", ali gdje će nas to dovesti?

Angelspring i Artemida, kao osoba koja nema pojma o astrologiji ne mogu dovoditi u upit vaše znanje. Ako ste tako uzdignute i prosvijetljene i ako "inače ne padate na provokacije", dokažite to tako da nam pišete nešto konstruktivno i suzdržite se od nepotrebne drame.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

drago mi je da imaš tako visoko mišljenje o meni :D
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

CousinDeth wrote:
angelspring wrote:gost je tipično muško i neke stvari nikad neće moć shvatit...možda jedino ako se poveže s nekom ženom...al u to sumnjam ... prevelik ego

Angelspring i Artemida, kao osoba koja nema pojma o astrologiji ne mogu dovoditi u upit vaše znanje. Ako ste tako uzdignute i prosvijetljene i ako "inače ne padate na provokacije", dokažite to tako da nam pišete nešto konstruktivno i suzdržite se od nepotrebne drame.
Pošto ti znaš da ja nemam pojma o astrologiji, a ja znam da ti ne znaš što ja znam, čudim se tvojoj konstataciji da ne možeš dovoditi u upit naše znanje, jer je konstatacija sebi suprotna tj kontradiktorna.
Padati na provokacije znači biti navučene na temu koju ne želiš, a ja ovu temu želim i ništa mi nije provokativno.
Zapravo, sve je dobro , svaka riječ koja ustaje u objašnjenju i pojašnjenju znanja
Ne dokazujem se nikome, odavno sam se dokazala i to mi nije potrebno.Mogu samo "kazivati" :D
Drama?
Ovisi kako gledaš...meni je sve astrološka drama na nebu, dovoljno je da je Uran u Ribama ;)
through the stars I am coming
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Pročitaj pažljivije moj komentar i vidjet ćeš da sam SEBE opisivao kao osobu koja nema pojma o astrologiji i napisao da kao takav ne mogu prosuditi tko je ovdje stručan i tko nije.
Post Reply