Astrologija

User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

through the stars I am coming
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Astrologija je zanimljiva, pa da možda napravimo po nečijoj natalnoj karti analizu? Tako da vidimo kako to funkcionira. Ima zainteresiranih? Ukoliko netko misli da bi bio dobar vodič, dobrodošao je. ;)
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ne kužim...
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Objašnjenje: netko da svoje podatke, napravimo natalnu kartu i malo analiziramo uz pomoć nekog tko je stručniji u tom području, tako da s malo praktičnije strane upoznamo astrologiju i njene tajne.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ja sam dobrovoljac. Koje podatke o meni trebaš?
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

To je lakši dio posla. Za izradu natalne karte trebate mjesto, dan i vrijeme rođenja. Ali prvo bismo trebali naći nekog tko je zainteresiran da daje "poduke". Artemida mi se čini je upoznata nešto više s astrologijom pa bi ju trebali pitati.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Hehe, ja jesam astrolog :D
A i profa sam, pa eto, najbolje je postaviti kartu, npr Dunja prva, sa nekim pitanjem , tipa posao, ljubav
;)
through the stars I am coming
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Astrogojija ne služi sitnom proricanju posao i ljubav. To rade amateri na astro-linijama.
Bilo kakvo proricanje putem astrologije je direktno mješanje u tuđu liniju sudbine života i podnosi se odgovornost na suptilnijoj razini. Da ne govorimo o razočaranjima kada se u 90% slučaju krivo prorekne.
Astrogija je znanost poznavanja suptilnih utjecaja planeta i zviježđa, po principima titrajnih frekvenci suptilnih astro-razina koji tada korespondiraju s našim unutarnjim sklopom mikrokozmosa. Sve u svemu jedna opsežna znanost koja se mora učiti u misterijskim školama istinskih tradicija. Samoukost i autodiktatizam putem pet paračkih knjiga nije pravilan temelj za bavljenje astrologijom.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Što se onda astrologijom može predvidjeti?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Zapravo predvidjeti se ne može ništa. To nije alat za predviđanje.
Preko nje se mogu spoznati i prepoznati u sebi neke karakteristike koje su pod utjecajem određenih konjukcija, kvadrata, trigona ili slično, pojačani.
Astrologija služi za pomoć samoanalize svoje unutrašnjosti, reakcija, emocionalnosti i mentalnih sposobnosti ili nesposobnosti.
Nadalje utjecaji planeta idu ne neka polja, utjecaji zvijezda koje se kreću na druga, fiksnih zviježđa na treća, mjeseci na četvrta i tako dalje. Sve u svemu jedno obimno polje za proučavanje od cirka 20-tak godina prije nego što čovjek može sa sigurnošću reći da shvaća neke zakonitosti kozmičkih utjecaja.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply