Astrologija

User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

angelspring wrote:
Bezlični wrote:A da niste vi malo otisli u offtopic pricajuci o nekim ovozemaljskim problemima?
Mislim, ljubav, brak? Kakve to direktno veze ima sa astrologijom?
kako nema...pa ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ovih sa nebesa sta ne? :D
Da ali ovde ne pricaju o ljubavi kroz astroloske aspekte niti u braku kroz iste. Vec o totalno drugoj temi.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

tallamasca wrote: Slažem se s tobom. Ljubav je važna, ali ako ćemo komentirati brakove,
Kao prvo i osnovno miješaš ljubav i ljubavnost.
Ljubav je stanje. Ljubav imaju Krist, Buda, Osho, Mahavira i drugi.
Ljubavnost, tj. emocionalnost je odnos. To imaju obični ljudi umišljajući da imaju ljubav.
Neku osnovnu duhovnu kulturu možeš pronaći u Osho-u. ;)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

angelspring wrote: kako nema...pa ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ovih sa nebesa sta ne? :D
Ne.
Odakle ti pobogu takva ideja?
Ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ljudske gluposti. ;)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Gost wrote:
angelspring wrote: Ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ljudske gluposti. ;)
S ovim se s tobom slažem. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Gost wrote:
angelspring wrote: kako nema...pa ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ovih sa nebesa sta ne? :D
Ne.
Odakle ti pobogu takva ideja?
Ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ljudske gluposti. ;)
Bogami ne bih bash reko. Evo ja imam problem sa curom, upoznali se bash na dan kada je meni trazitni saturn bio egzaktno sa marsom u 90! SATURN U SEDMOJ KUCI! (trazitira) .. mars u skorpionu.

Ok to je mozda i sluchajnost... ali to da je njoj u tom trenutku trazitni saturn bio na mescu koji je ujedno u 120 sa venerom i marsom. Inache saturn joj je vladar sedme, kod mene vladar prve i vladar horoskopa.

Znaci oboje smo imali teske trazite teske planete saturna i u tom trenutku se upoznasmo.

Ja to u tom trenutku nisam znao tek sam posle provalio kada sam se prebrojao. :)

Definitivno nasa veza koju i dan danas gajimo je nesto najgluplje sto moze da se desi. No i to je neka evolucija nesto ce da shvatimo nesto da naucimo.. mozda lose stvari u nasim karakterima zbog kojih povredjujemo jedno drugo. :)

Poprilichno ovozemaljski problem, ali definitivno ima "visu" pozadinu a ko zna kakvu istoriju.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Gost wrote:
angelspring wrote: kako nema...pa ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ovih sa nebesa sta ne? :D
Ne.
Odakle ti pobogu takva ideja?
Ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ljudske gluposti. ;)
joj sto smo pametni :mrgreen: pa sve je povezano...nema odvojenosti ;)
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

angelspring wrote:
Gost wrote:
angelspring wrote: kako nema...pa ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ovih sa nebesa sta ne? :D
Ne.
Odakle ti pobogu takva ideja?
Ovozemaljski problemi su posljedica utjecaja ljudske gluposti. ;)
joj sto smo pametni :mrgreen: pa sve je povezano...nema odvojenosti ;)
A pa desava se. I da astrologija ne pokazuje nista a nesto se desi ili astrologija pokazuje nesto - nista se ne desi. SVe povezano jeste ali neki "ljudi" (ako se to idalje smatra covekom ) funkcionisu iznad sazvezdja. :)
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

...
Last edited by angelspring on Tue Dec 25, 2007 10:17 pm, edited 1 time in total.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

angelspring wrote:
Bezlični wrote:
A pa desava se. I da astrologija ne pokazuje nista a nesto se desi ili astrologija pokazuje nesto - nista se ne desi. SVe povezano jeste ali neki "ljudi" (ako se to idalje smatra covekom ) funkcionisu iznad sazvezdja. :)
afkors al onda oni imaju utjecaj na zvijezde a ne zvijezde na njih...nikad stvari negledam crno bijelo...pa ni ovo, samo kazem da nema odvojenosti i da je sve povezano...ali isto tako smatram da nece uvijek zvijezde uvjetovati neku akciju ....nit da ce svaka akcija imat direktan utjecaj na zvijezde...
p.s. zabunila sam se u gornjem postu :D
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

angelspring wrote: joj sto smo pametni :mrgreen: pa sve je povezano...nema odvojenosti ;)
Sve je povezano... možda... ali na koji način.
Zapravo sve je različito. Toliko manifestacija raznolikosti u kozmosu, da nije ni čudo da dolazi do kolizija.
Što je u stvari dobro, budući da je kozmička maternica još uvijek u porođajnim mukama.
Ako ista energija šiba i daje život meni i tebi, da li to znači da smo isti?
Povezani, da. Ali povezani smo i s crvom kojeg nesvjesno gazimo jer je presitan, pa ga nismo vidjeli.
Neki veliki egregor gazi nas, jer smo mi pak presitni njemu. No isto smo povezani.
To što životodavna energija prehranjuje sva živa bića, nije nikakva posebna mudrost, niti argument za manifestciju različitosti i ostvarenja vlastite individualnosti unutar kozmičkih zakona.
A možemo i pokušati poništiti sebe i podrediti se neimenovanim energijama, te postati hrana nekih indijskih svinjarija koje proturaju pod duhvnost.
Eto ukratko :) .

Radije se ti i ja Angelina koncentrirajmo na "S guza do suza!" :P
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply