Astrologija

Post Reply
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Meni se bljuje od astrologije. Na Zemlji ima 6 000 000 000 ljudi. Podjeli to na 12 horoskopskih znakova. Dobiješ da će se 500 000 000 ljudi dogoditi ista stvar.
azmoddon
Posts: 32
Joined: Thu Oct 18, 2007 8:10 pm

...
Last edited by azmoddon on Mon Dec 10, 2007 12:27 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Pozdrav svima ;) Ja sam astrolog i to dugogodišnji.Svačija natalna karta je specifična, moglo bi se reći da ne postoje 2 iste.Astrologija je znanje kojim možemo pomoći i to da naglašene mogućnosti i talente prepoznamo i iskoristimo, kao i neke loše elemente horoskopa usmjerimo u drugom smjeru.Ovo izgleda komplicirano, ali je znalcu sve jasno.Smiješno mi je kada netko ne pozna materiju , a sudi o njoj.
through the stars I am coming
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pozdravljena Artemida. Veselimo se savjetima! Prosvjetli nas... Ja sam se također okušala u astrologiji, međutim imam premalo vremena da se time ozbiljnije bavim - a i karta bi svaki puta ispala za nijansu drugačija što naravno rezultira ogromnim razlikama. Jednom ću nekom stručnijem dati da mi izradi nešto konkretno...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

;) Evo, iskoristi priliku, daj mi sat, dan, god i mjesto rođenja i napravit ću ti natalnu :D (usput, tražim kako se koristi koje stablo u magiji, grane, ne mogu to naći kod tebe?)
through the stars I am coming
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Možeš meni podatke ću ti poslat preko privatne poruke
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

emina wrote:Hvala Artemida!Vrlo ljubazno od tebe. :P
Molim :D Ne interesira te nešto specifično?
Mogla bih ovdje postaviti par tekstova koji bi bili uvod u Astrologiju?
through the stars I am coming
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

sve je ovo lijepo, ali ja koliko vidim ove natalne karte su izrađene na netu, dakle samo si unijela datume - mjesto - vrijeme u taj program i on ti je izbacio natalne krate. Sam sebi sam ju izradio preko programa. ;) :)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ja ih imam nekoliko međutim svaki put ispadne drugačije :). Nisam baš vješta u tome.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

book_of_shadows wrote:sve je ovo lijepo, ali ja koliko vidim ove natalne karte su izrađene na netu, dakle samo si unijela datume - mjesto - vrijeme u taj program i on ti je izbacio natalne krate. Sam sebi sam ju izradio preko programa. ;) :)
Davno, davno sam ih izrađivala ručno, još uvijek imam efemeride, ali nije valjda da te smeta što ih danas u tren izbaci na (www).astro.com
O tome kako se tamo to radi dosta sam opširno pisala na mom forumu, na Indexu (tamo sam Titanija)i nekim drugima.
I onda dolazi ono pravo:Tumačenje!
Za tumačenje cijele n.karte treba i par dana i 10tak stranica, zato se uvijek na netu ograničavam na pitanje
Ti vjerojatno sam sebi znaš i protumačiti što ti treba?
through the stars I am coming
Post Reply