Astrologija

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Artemidin doprinos ovdje je dobrodošao.
Gost wrote: Bolje da ručak kuha ili rublje pere.
Šta se zezaš fino...A sad sigurno očekuješ da na tebe skoči horda feministica...Sretno ti bilo. :D
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Gost wrote:
Artemida wrote:Dakle, znakom Škorpiona je oduvijek vladao i vladat će planet Mars
Svakom znaku je dodijeljen planet vladar: Ovnom vlada Mars, Bikom Venera, Blizancima Merkur, Rakom Mjesec, Lavom Sunce, Djevicom Merkur , Vagom Venera, Škorpionom Mars , Strijelcem Jupiter, Jarcem Saturn, Vodenjakom Saturn, te Ribama Jupiter.
E vidiš kako trtljaš. Kako pobogu planeta može vladati sazviježđem koje je udaljeno tisućama svjetlosnih godina, tj. tisućama miliona kilometara. :?:
.
Ako ja trtljam ,onda ti mrtljaš, što više govoriš, više pokazuješ...mrtljanje :lol:
Zašto bih ja tebi dokazivala!?
Neka te drugi prosvjetljuju, meni ne pada na pamet
Mislim samo da ti fali ljubav i neka koja bi te mazila i pazila, ma šta ti rekao nakon svega 8-)
through the stars I am coming
User avatar
Inconnu
Posts: 28
Joined: Sun Nov 18, 2007 1:52 am

To nije objašnjenje kako Mars može vladati Škorpionom..
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Ja sam moje tumačenje astrologije okrenuo za 180° :D

Uopće ne vjerujem u direktan utjecaj planeta već u to da su planeti samo simboli za cikluse koje se redovito ponavljaju u ljudskom životu.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

No, ne može se poreći da smo pod utjecajem raznih stvari, pa tako i zvijezda.

Sve su zvijezde magnetične i svi nebeski magneti djeluju i reagiraju jedan na drugog u planetarnim sustavima, u univerzumu i kroz beskonačnost! Isto se odnosi i na bića koja žive na zemlji. E.Levi
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

Artemida wrote:
Gost wrote:
Artemida wrote:Dakle, znakom Škorpiona je oduvijek vladao i vladat će planet Mars
Svakom znaku je dodijeljen planet vladar: Ovnom vlada Mars, Bikom Venera, Blizancima Merkur, Rakom Mjesec, Lavom Sunce, Djevicom Merkur , Vagom Venera, Škorpionom Mars , Strijelcem Jupiter, Jarcem Saturn, Vodenjakom Saturn, te Ribama Jupiter.
E vidiš kako trtljaš. Kako pobogu planeta može vladati sazviježđem koje je udaljeno tisućama svjetlosnih godina, tj. tisućama miliona kilometara. :?:
.
Ako ja trtljam ,onda ti mrtljaš, što više govoriš, više pokazuješ...mrtljanje :lol:
Zašto bih ja tebi dokazivala!?
Neka te drugi prosvjetljuju, meni ne pada na pamet
Mislim samo da ti fali ljubav i neka koja bi te mazila i pazila, ma šta ti rekao nakon svega 8-)
Ispričavam se unaprijed ali ne mogu odoljeti..... Jače je od mene... VAS DVOJE AKO I NISTE U BRAKU SVAKAKO BI TO TREBALI BITI. Uf, sad mi je lakše!
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Baphomet globalno se slažem.
emina wrote:No, ne može se poreći da smo pod utjecajem raznih stvari, pa tako i zvijezda.

Sve su zvijezde magnetične i svi nebeski magneti djeluju i reagiraju jedan na drugog u planetarnim sustavima, u univerzumu i kroz beskonačnost! Isto se odnosi i na bića koja žive na zemlji. E.Levi
Da draga Emina, ali neka nam gospodjica Artemida objasni kako planeta upravlja zviježđem koje je udaljeno par stotina miliona kilometara.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

willow wrote:
Ispričavam se unaprijed ali ne mogu odoljeti..... Jače je od mene... VAS DVOJE AKO I NISTE U BRAKU SVAKAKO BI TO TREBALI BITI. Uf, sad mi je lakše!
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
through the stars I am coming
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

Artemida wrote: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

GOST, Artemida je za!
ajd, poduzmi nesto.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

admin wrote:
Artemida wrote: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
GOST, Artemida je za!
ajd, poduzmi nesto.
:D Pa rekla je da ima supruga. :mrgreen: E sad ako suprug loše obavlja svoju bračnu dužnost...
Ne bih se štel mešati. :?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply