Natalne karte

Post Reply
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

:P Možda je tako i najbolje (pročitati samo ono što ti ide u korist) posebice ako ti je samosugestija jaka ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Bastet wrote:thx..jesu li Mars, Jupiter, Saturn , Uran i Pluton retrogradni?
Svaki retrogradni planet ima oznaku"r", dakle, jesu
Inače, ovih dana nisam baš bila aktivna, imala sam nekih poslova, popravit ću se :D
through the stars I am coming
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Već smo se pitali. :?: :D
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Vanndice, problem je što mi nisi dala sat rođ., pa je teško nešto podrobnije kazati
Image
User avatar
Vannda
Posts: 10
Joined: Mon Dec 10, 2007 7:14 pm

izmedju ostalog pogledaj kako su mi sve linije na jednoj strani natalne karte!!! Cudno!!!!!
Nisam vidjela to ni kod koga drugog? Mozda sam vanzemljac :D :geek:
I'm bossy,I'm the bitch you love to hate !!!
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Image
Evo nova slikica
through the stars I am coming
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Vladar 9. Sunce u 10, moguća je karijera izvan domovine, s obzirom da je u vagi ima izvrsnu poziciju za dobar uspjeh, inače naglašeni visoko moralni stavovi.
Puna 11 i 1. kuća pokazuju da si usmjerena na sebe i samoostvarenje, ali ne zaboravljaš ni prijatelje.
Ljubav je tvoja rana, kojui liječiš onako kako sam gore napisala.Ako poželiš nekog ti mu nedvosmisleno pokažeš što osjećaš.
magija i astrologija su polja koja te iznimno privlače, sve je to ocrtano u 1. polju, a Uran na Asc čine te prodornom i snažnom da guraš svoje ideje, malo i na nekonvencionalan način.
Ipak, pravo i pravda su tvoje osnovne preokupacije, naravno, osim sporta :D
through the stars I am coming
User avatar
Vannda
Posts: 10
Joined: Mon Dec 10, 2007 7:14 pm

Hvala ti,Artemida popravila si mi dan!!!
Pogodila si vecinu stvari... Iako jos uvjek imam nade da cu naci ravnopravnog partnera,kao prava vaga :) Pravdu istjerujem nemilosrdno kad god to mogu, ali sam po zanimanju ekonomista :)
pozdrav
I'm bossy,I'm the bitch you love to hate !!!
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Artemida
Ajd i mene, da te vidim.

Image
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

nisam citala cijeli topic al ak ima ova informacija nemojte mi zamjerit- ugl imate za free napravit na http://www.astro.com profil i natalnu kartu, samo sto citanje naravno nemate...ima neko kao stajaznam ...i cak nije ni lose..zanimljiv sajtic za pogledati
Post Reply