Natalne karte

Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Ovdje ćemo postavljati natalne karte koje se onda mogu analizirti u astroškolici da bude preglednije. Svatko tko želi svoju natalnu kartu na forumu može sam pokušati na http://www.astro.com ili poslati podatke na pp. Za početak je Dunja postavila svoju. :mrgreen:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Soul Hunter evo i tvoje. ;)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Što predstavljaju planeti

sunce-ego
mjesec-emocije
merkur-komunikacije
venera-ljubav
mars-ambicije
jupiter-sreću
saturn-karijeru
uran-kreativnost
neptun-intuiciju
pluton-osobne transformacije

Znakovi

Ovan- ja jesam
Lav- ja ću
Strijelac-ja shvačam
Bik- ja imam
Djevica-ja analiziram
Jarac- ja koristim
Blizanci-ja mislim
Vaga-ja odmjeravam
Vodenjak-ja znam
Rak-ja osječam
Skorpijon-ja želim
ribe-ja i vjerujem

1. kuća označava našu osobnost
2. kuća se odnosi na imovinu i vrijednosti
3. kuća je vezana za komunikacije i odnose
4. kuća se odnosi na dom i obitelj
5.kuća se odnosi na djecu i ljubav
6.kuća govori o zdravlju i poslu
7. kuća označava partnera i brak
8. kuća govori o nasljedstvu i opasnostima
9. kuća se odnosi na inozemstvo i filozofiju
10. kuća ukazuje na društveni status i karijeru
11. kuća govori o prijateljstvima i ciljevima
12. kuća se odnosi na izolacije i probleme
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Gdje su kuće na ovim kartama, ništa ne vidim...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

sitne su brojke, klikni na kartu, trebalo bi biti vidljivije. Artemida, očekujem ocjenu karaktera. :mrgreen:
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Dunja, tvoj vladalac je Merkur(potraži njegove karakteristike), a smješten je u 11. kući u 0 sa Suncem i radi trigon sa Jupiterom u 7, pa te čini izuzetno pametnom curom, prosvijetljenom i čistom( u svim mogućim nivoima), što potvrđuje Venera u tvom 1.polju, znači, da osim vrlo lijepog izgleda imaš i profinjen način komunikacije, zadovoljstvo nalaziš među sebi sličnima, ljudima kojima duša zrači, počev od pogleda na kuću, na odijevanje , ti znaš je li to osoba sa kojom želiš dijeliti prijateljstvo.Tvoje emocije nisu lako vidljive, u 5. kući smještena je moćna konjukcija Ma0ne, a upravo ti to daje te tvoje posebne sposobnosti, koje rastu kako počinješ voljeti nekoga.Ta telepatija, o kojoj teško pričaš drugima i snovi koji su lucidni, zaista su tvoja sposobnost.No, Neptun ti miješa prste u ljubav, pa si sklona mistificiranju i idealiziranju svoje ljubavi, a romantičnost ti je drugo ime.
Mjesec u vodenjaku potvrđuje tvoju meku narav i potrebu da stalno pomažeš drugima :D
Saturn u 4 ukazuje na probleme u obiteljskom domu (jel to ima neke veze sa roditeljem koji ide ili dolazi iz inozemstva?), to je nešto što muči tvoju dušu(kvadrat sa Mjesecom).
Ju u 7 upućuje na sretne okolnosti koje će donijeti u bračnoj vezi, na čovjeka koji je mudar, elokventan, moguće stranac
8-)
through the stars I am coming
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Nešto od toga sam i ja shvatila ali si mi dublje objasnila. Hvala ;)
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Soul_Hunter, koliko imaš g?Jako zanimljiva konstelacija...vatreni lav, mjesec u vatri ovna, a podznak osjetljivog raka...tražiš ženu svog života, svoju srodnu dušu, vjernu jer to ti je osnovno u vezi, a 7 u jarcu, pa imaš malo veza koje su takvog tipa...
through the stars I am coming
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Artemida wrote:Soul_Hunter, koliko imaš g?Jako zanimljiva konstelacija...vatreni lav, mjesec u vatri ovna, a podznak osjetljivog raka...tražiš ženu svog života, svoju srodnu dušu, vjernu jer to ti je osnovno u vezi, a 7 u jarcu, pa imaš malo veza koje su takvog tipa...
Za one koji još jako malo znaju...godine je potrebno znati, jer nije svejedno gledate li npr. brak osobi od 80 ili od 20.g
Tako i sa odlaskom ili dolaskom , izuzetno je važno vidjeti koji je to Saturnov ciklus(povratak), a onda znate o čemu je riječ :P
through the stars I am coming
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Gost wrote:
Dunja wrote:Nešto od toga sam i ja shvatila ali si mi dublje objasnila. Hvala ;)
Čekaj malo. Da li imaš problem "s roditeljem koji ide ili dolazi iz inozemstva?"
[/size]

Recimo da se ova kratka analiza moje natalne karte koju je postavila Artemida poprilično poklapa sa onime što jest i što će biti. Samo mi telepatija nikako ne ide u glavu. :|
Također ako mi možeš pojasniti sljedeće:
1. značenje Kirona općenito i kada je u desetoj kući i blizancima
2. pluton u škorpionu u trećoj kući

Hvala ;)
Post Reply