Natalne karte

User avatar
Succubus Lilith
Posts: 44
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:34 pm

može meni netko pogledat ljubav, djecu i ostalo što ide uz to?
već sam stavila natalnu.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Što znači kad se Mean i True Node nađu u 8. kući u biku?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

emina wrote:Što znači kad se Mean i True Node nađu u 8. kući u biku?
To znači piši kući propalo je.

E gdje nestaju moji postovi kojima odgovaram na uvrede Gospođice Artemidice?
ako će i dalje nestajati bit će svašta
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
selena
Posts: 6
Joined: Wed Mar 12, 2008 4:05 am
Location: bk-bg-va

Sad mi vise nista nije jasno?!?
Kako mesec u 7 kuci, do sada mi je uvek bio u 8 kuci u jarcu?
Nisam ni nesto preterano zgodna, niti losa prema muskarcima, cak suprotno...
A sto se genetike tice, ne znam nista o nekim losim genima sto se tice dece???

Hvala i pozz
"Little bit of everything..."
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

selena wrote:Sad mi vise nista nije jasno?!?
Kako mesec u 7 kuci, do sada mi je uvek bio u 8 kuci u jarcu?
Nisam ni nesto preterano zgodna, niti losa prema muskarcima, cak suprotno...
A sto se genetike tice, ne znam nista o nekim losim genima sto se tice dece???

Hvala i pozz
Mda. Teta Titanija se malo zabunila, valjda je na brzinu gledala položaj mjeseca.

Kod tebe je indikativno to da su ti gotovo se planete pozicionirane na donjoj strani karte i. e. teže prema IC.
To je u principu kao da imaš olovo oko nogu koje te stalno sputava kada želiš proglasiti neku svoju slobodu. Rekao bih da ti je obitelj dosta povezana i da joj je stalo do formi obiteljskih veza. Nije to ništa loše, nego je jednostavno tako.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
selena
Posts: 6
Joined: Wed Mar 12, 2008 4:05 am
Location: bk-bg-va

Jao, za to olovo znam od kada znam za sebe, samo nije toliko problem moja porodica tj. jeste ali ova nova koju sam stekla udajom... hihihi
A pre toga je olovo bila moja neodlucnost (vaga-blizanac) to vam je ljudi kombinacija iskljucivo za teoriju... za praksu je ubitacna... gde god se krene jedan korak napred tri nazad i sve zbog premisljanja i smisljanja kuda bi sve moglo i kako ... ali da ne davim previse...
Hvala najlepse na svemu i pozdrav...
"Little bit of everything..."
User avatar
Jolly
Posts: 5
Joined: Mon Dec 22, 2008 2:42 pm
Location: Podgorica

moze li meni neko da kaze par rijeci o mojoj natalnoj karti, jer me straaaasno zanima joj joj joj.... rodjena sam 23 . 08. 1987........ sat rodjenja mi je 13.45, cini mi se da je tako nesto , znam da sam u podznaku skorpion :mrgreen:
User avatar
kolli
Posts: 15
Joined: Sun Dec 28, 2008 12:29 am
Location: postojana

Evo i mene...

Kolli
Image


netko mi je rekao da sunce u sedmoj znači sretan brak, nedavno sam otišla od muža nakon samo dvije godine braka.
:lol:
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Jolly wrote:moze li meni neko da kaze par rijeci o mojoj natalnoj karti, jer me straaaasno zanima joj joj joj.... rodjena sam 23 . 08. 1987........ sat rodjenja mi je 13.45, cini mi se da je tako nesto , znam da sam u podznaku skorpion :mrgreen:
tvoja natalna karta:

Image

Vidi taj stelijum planeta na 29 stupnju Lava, svi u 9. kući. Lijepo razvijen um, razmišljaš o životu u inozemstvu, jako te privlače daleke kulture. Moguće da ćeš to i ostvariti u određenom dijelu života. Imaš mnogo konjukcija u karti ali i trigona. Trebaš paziti da te ti trigoni ne uvedu u lijenost i čekanje da se nešto dogodi samo od sebe. Iako, tvoj Asc u Sco to sigurno neće dopustiti. Dosta si ozbiljna ali i originalna, ne otvaraš se lako. U ljubavi voliš energične partnere koji će te nasmijati i učiniti život zanimljivim. I ne bi trebala imati previše problema sa privlačenjem osoba koje se tebi sviđaju, vidi ovog Ju u 5. kući i još trigon sa vladarem 5.-Ma. Mistika te privlači i zbog ovog Pl u 12. kući, samo pazi se, ne ulazi nesmotreno u ono što ne poznaješ dovoljno.
User avatar
Blizanka
Posts: 6
Joined: Sat May 02, 2009 5:08 pm

Ako se kome da, da mi malo objasni natalnu kartu. Posebno me zanima ovo sunce u 12. kući, ovi pusti planeti u 4., a ovaj mjesec u jarcu me posebno plaši! :?
Pliiiz, može neko objašjenje, jer i sama sam sebi teška.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Post Reply