Natalne karte

Post Reply
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Evo, Emina , tvoja natalna karta
Image
through the stars I am coming
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

I tvoja, Adonis
Image
through the stars I am coming
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Emina, Rak/Djevica je pomalo neobična kombinacija , ali ovdje je naglašena marljivost i analitičnost osobe koja sve radi iz humanih razloga, uvijek spremna da se žrtvuje za svoju(širu9< obitelj.Vladalac Merkur i Sunce su se našli u lijepoj poziciji 10 polja, pa si se sva usmjerila na karijeru i to će ići sa uspjehom.Mjesec konjukcija Pluton govore o tvojoj usmjerenosti ka magiji, imaš rendgenske oči, uđeš čovjeku u dušu dok kažeš keks.
Koje te područje interesira?
through the stars I am coming
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Hvala Artemida!Vrlo ljubazno od tebe. :P
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

ajd da prakinem ovo natezanje tko je u pravu.......

blejim vec neko vrijeme u svoju natalnu kartu i tek sad nista ne kuzim, i sve vise sam zbunjena...
a'mo ovako...svaka kuca predstavlja neko podrucje - evo procitala sam negdje da 7kuca je valjda brak/djeca
ali onda ne kuzim treba gledat pod nekim drugim znakom sto ? hm?
da li se nekom da- napisati koja kuca sto predstavlja?
na forumu.hr tisuce ljudi pise nesto i tako sam se izgubila
i koja je razlika gdje planet stoji na pocetku neke kuce ili na kraju?
mislim da to meni treba objesniti jako sporo i s crtezima ko maloj djeci:)
evo moje .... zast je meni sunce u raku? sto to znaci? a mjesec u lavu? valjda? :oops:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3 ... 1196201671
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

v_nbls wrote:ajd da prakinem ovo natezanje tko je u pravu.......

blejim vec neko vrijeme u svoju natalnu kartu i tek sad nista ne kuzim, i sve vise sam zbunjena...
a'mo ovako...svaka kuca predstavlja neko podrucje - evo procitala sam negdje da 7kuca je valjda brak/djeca
ali onda ne kuzim treba gledat pod nekim drugim znakom sto ? hm?
da li se nekom da- napisati koja kuca sto predstavlja?
na forumu.hr tisuce ljudi pise nesto i tako sam se izgubila
i koja je razlika gdje planet stoji na pocetku neke kuce ili na kraju?
mislim da to meni treba objesniti jako sporo i s crtezima ko maloj djeci:)
evo moje .... zast je meni sunce u raku? sto to znaci? a mjesec u lavu? valjda? :oops:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3 ... 1196201671
Naravno da si zbunjena, pa na početku si
Sunce ti je u raku, znači to je tvoj znak, a Ascedent u blizancima, tvoj podznak
Značenje kuća ćeš naći na Astroškolici ovdje na forumu
Tvoj Mjesec predstavlja i tvoju dušu, emocije, žensko ja, majku...i nalazi se u lavu, pa poprima ta obilježja, što znači da si izuzetno ponosna, možda gorda, u društvu voliš ono najviše mjesto, kraljevsko, ovdje je mjesec malo spržen od vladara lava(sunca), pa si ponekad , zbog ponosa, neosjetljiva na neke manje važne situacije u tvom životu koje su vezane za kuću u kojoj se ovo događa
Evo, vidiš da "crtam" :lol:
:lol:
through the stars I am coming
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Eminin i Adonisov Mjesec je u vagi (pogledati prvu str), što ih karakterizira kao vrlo harmonične ljude, sklone mirnom rješavanju problema i izuzetno pravdoljubivim ljudima
through the stars I am coming
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

sto je chiron? - to mi je u 12 kuci
i true node? - to mi je 11 kuci
pokusala sam spojit znacenja planeta s kucama
(one stupnjeve ne kuzim)
i da ako mi je u 6 kuci uran i saturn - sto to znaci ?
saturn - samokontrolu i radoholiju
uran - "Oslobađa nas pretjerane zaokupljenosti dužnostima kojima nas zatrpava Saturn"
i sad ne kuzim to je kuca za posao i zdravlje i ta dva planeta se pobijaju - kako to protumacit?


Artemida - HVALA!
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Artemida wrote:Eminin i Adonisov Mjesec je u vagi (pogledati prvu str), što ih karakterizira kao vrlo harmonične ljude, sklone mirnom rješavanju problema i izuzetno pravdoljubivim ljudima
Eh, ja ti više volim probleme zgurat pod tepih i pravit se da ih nema... ako ih nakon toga ipak moram riješit onda je prva reakcija vrlo burna! :evil:
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply