Natalne karte

User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Oba ta planetoida uopće ne djeluju na ljude, pa se ne moraš smarati.
Samo 7 planeta starog svijeta djeluje na ljude. Ova ostalo je fikcija.

Nego nisi mi odgovorila na pitanje. Moje pitanje je vrlo jasno.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Dunja? wrote:
1. značenje Kirona općenito i kada je u desetoj kući i blizancima
2. pluton u škorpionu u trećoj kući

Hvala ;)
Ovo ću postaviti na astroškolici.Moderna astrologija, a polazim od učenja takve, daje značajne utjecaje transpersonalnim planetama i asteroidima.
Upravo sam imala jedan "dvoboj" na jednom forumu, on tradicionalista, a ja moderni astrolog, uff
Nije dobro, jer na kraju, uvijek astrologija pobjeđuje, pa makar koji predznak imala.Zato molim, za ubuduće, ako ima tradicionalista, neka otvore svoje topice, tamo neću zalaziti
A, ovdje, na ovom topicu i dalje sve pod modernom ;)
through the stars I am coming
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Dal bi meni netko mogao pogledati u kojoj kući mi se koji planet nalazi? Pa ću ja onda puževim korakom malo proučit... Nekad sam imala program koji sada nije u funkciji, ali je sve lijepo ispisao, pa sam onda uz staru bakinu knjigu to tumačila idi mi dođi mi i svaki bi put drugačije ispalo, pa idem da se malo zabavljam :) Čisto da vidim koji planeti utjeću.. Inače mi je draža feng shui astrologija - devet ki, ne znam dal je netko upoznat, ali sviđa mi se taj opčeniti način gledanja. Ovih ću dana stavit ostatak teksta na blog, pa možete pogledati malo i ovu tehniku..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Jok, makakvi Artemida, ne otvaram ja novi topik. Ja ću samo povremeno reći neko svoje mišljnje.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Hoće li netko prokomentirati moju natalnu ukratko - ako ima šta zanimljivo?
Image
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

možda ti bude lakšte početi od natalne karte bez tranzita. meni je bilo lakše.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

planet - znak - kuća

venera u biku u IX kući
kiron u blizancima u IX kući
merkur, mars i sunce u raku i X kući
mjesec u vagi i II kući
saturn u škorpionu i III kući
pluton u škorpionu i II kući
uran u strijelcu i III kući
neptun u jarcu i IV kući
jupiter u vodenjaku i V kući

ništa neobično, imaš smisla za podučavanje, mogućnost koncentracije, ali ne smiješ podleći pesimizmu. :mrgreen:
rekla bih da ti je novac bitan ali kako bi osigurala emotivnu stabilnost. imaš smisla za harmoniju, šarmantna si osoba. ambiciozna si, znaš da se do cilja može doći samo teškim radom. to se izražava i kroz želju za uspjehom. saturn u škorpionu to potiče. također, težiš tome da dovedeš promjene u društvo, rasuđuješ dobro i objektivno.
čini mi se da ima nešto vezano uz obitelj, možda šira obitelj, rođaci, neki problem u komunikaciji ili općenito dobar odnos, nisam sigurna.

to sam stigla u kratko vrijeme malo pogledati, ima toga još mnogo ali eto, i ja sam samo jedan mali početnik. :)
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Emina, vladar tvog 5. je Uran, što znači da si sklona osobenjacima, posebnim ljudima , čak i strancima(ako je i porijeklo),razvedenima, ljudima čija struka je vezana uz simbole Urana, npr struja, elektonika i sl.I baš u tom 5 sjedi Jupiter koji naglašava ovo sve što sam rekla uz čast i ugled takve osobe.Ovakav Ju daje i pametnu djecu, ali malo mu smeta kvadrat sa Saturnom, pa su uvijek neka ograničenja i strahovi prisutni.Da će tvoj izabranik imati i crtu umjetnosti govori i 7 polje u ribama, jedino što moraš pripaziti je to da ne bi olako ulijetala i izlijetala iz braka u brak(vladalac riba je i Ju i Ne, a ribe označavaju dualnost u braku-7.)Još ti je i Ve u 9(inozemstvo)
ne znam jesi li u vezi, ali te želim upozoriti na skori dolazak Urana na descedent, prevedeno-može se dogoditi da iznenadno uđeš(izađeš) u brak.Sve mi to nagovještava i ovaj tranzitni Ju preko tvog natalnog Urana
Tranzitni Mars je u 10., pa malo smiri napetu situaciju u svopjoj radnoj okolini, nemoj sama dolijevati energiju koja sad nije potrebna
through the stars I am coming
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Artemida wrote:Emina, vladar tvog 5. je Uran, što znači da si sklona osobenjacima, posebnim ljudima , čak i strancima(ako je i porijeklo),razvedenima, ljudima čija struka je vezana uz simbole Urana, npr struja, elektonika i sl.I baš u tom 5 sjedi Jupiter koji naglašava ovo sve što sam rekla uz čast i ugled takve osobe.Ovakav Ju daje i pametnu djecu, ali malo mu smeta kvadrat sa Saturnom, pa su uvijek neka ograničenja i strahovi prisutni.Da će tvoj izabranik imati i crtu umjetnosti govori i 7 polje u ribama, jedino što moraš pripaziti je to da ne bi olako ulijetala i izlijetala iz braka u brak(vladalac riba je i Ju i Ne, a ribe označavaju dualnost u braku-7.)Još ti je i Ve u 9(inozemstvo)
ne znam jesi li u vezi, ali te želim upozoriti na skori dolazak Urana na descedent, prevedeno-može se dogoditi da iznenadno uđeš(izađeš) u brak.Sve mi to nagovještava i ovaj tranzitni Ju preko tvog natalnog Urana
Tranzitni Mars je u 10., pa malo smiri napetu situaciju u svopjoj radnoj okolini, nemoj sama dolijevati energiju koja sad nije potrebna
Hvala na tumačenju Artemida.
Ima dosta poveznica moram priznati. Radim u inozemnoj firmi, pa je moguće neko putovanje. Puna sam ideja i to mi se uvijek odbije u glavu. Zaručena sam, ali će konkretnije to malo pričekati.. ;)
Ima li što u vezi daljnjeg školovanja? Nekako mi stalno tu dolazi do uspona i padova, nikako na zelenu granu, po zadnjem su mi ukinuli sveučilište. Postoji li neki pogodniji period? Prilikom divinacije uvijek mi se ispisuje riječ edukacija, ali ne znam to kako protumačiti.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

S obzirom na Urana koji se smjestio u 3-strijelcu/viša spoznaja/( obrazovanje) nije ni čudo da dolazi do stalnih , iznenadnih i burnih promjena na nivou obrazovanja, pogotovo štoje u opoziciji sa Mc,pa se promjene događaju samo onda kada je posao u pitanju,pa još je Venera u 9, a u sjedištu/Bik/sve opozicija Saturn iz 3!Znači, koliko god sa lakoćom učila/radila, toliko ovaj Saturn donosi osjećaj straha i ograničenja u postizanju tako zadanih ciljeva.No, smisao Saturna, učitelja, je da se prevlada strah i uhvati u koštac sa osovinom ovog problema, u ovom slučaju vladaocem Mc-Merkurom, koji je bistar, ali i pomalo neodgovoran, jer je ovdje Merkur popustljiv i misli"Lako ćemo"
Zato u divinaciji je glavna poanta EDUKACIJA, savladavanje ovog saturnovskog kompleksa, da bi samoj sebi pokazala da možeš, da bi sebe naučila kako, a ne "Lako"
Znam da možeš i da si me shvatila
Pogodan period je baš sad, jer ti Jupiter tranzitira baš preko Urana, to je sretna okolnost, dobitak na polju obrazovanja, ti samo otvori oči i uši, pronaći ćeš put...
through the stars I am coming
Post Reply