Natalne karte

User avatar
Intronis
Posts: 12
Joined: Sun Feb 17, 2008 10:15 pm
Location: Osijek

Jel bi htio molim vas netko od vas zvjezdoznalaca reći nešto malo o mojoj natalnoj karti? Ima li nešto specifično?
Čudno mi je da su mi svi planeti u 9, 10 i 11. kući, a ostale prazne :o jel to nešto loše?


http://tinypic.com/view.php?pic=9u9o48&s=5
kuhim
Posts: 13
Joined: Tue Aug 18, 2009 5:48 pm
Location: Zagreb

hm, ako ce se ikome dati baciti pogled 8-) ...
nabavila sam tonu svega kako bih malo izucila, ali riječ iskusnih nikad nije na odmet...

ah, da, imam 23 godine..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Blizanka

imaš So i Asc u znaku Blizanaca što još više ističe tvoj zračni element i taj znak. Sa Me i Ve skoro na samom Asc rekla bih da si jedna veoma privlačna i šarmantna osoba sa određenim magnetizmom nježnog Raka u kojem se ti planeti nalaze. Možda čak i malo stidljiva ali veoma se brzo opustiš i imaš dobre govorne sposobnosti. So u 12. kući u Blizancima, to je ta tvoja znatiželjna priroda koju privlače tajne i mistika a kako radi kvadrate s 4. kućom moguće da te neke stvari zanimaju i zbog veze sa prošlim životom. Nešto mi govori da ne nailaziš u obitelji uvijek na odobravanje za neke svoje interese. U životu ti je bitna ljubav, vidiš kako ti je vladar 5. Ve a u toj kući se nalazi i Pl, znači sposobna si za brzo izlječenje srca kad bude ranjeno. Također si i malo nepostojana u ljubavi, Vaga to zna dati jer ne voli biti vezana, sve ju zanima a vjernost katkad ali ne uvijek zna biti upitna kad je taj znak u pitanju. Tvoj Mo je u Strijelcu, u 8. kući još jedan znak da te zanima ono što se nalazi s druge strane crte, težiš višoj spoznaji a to dokazuju i lijepi aspekti sa Sa i Ur, postojanost volje i nove ideje.

Za sad toliko, ako te još nešto zanima, pitaj pa ćemo probati objasniti. ;)
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

kuhim,

ti si rođena u kombinaciji Djevica-Vodenjak, jedna nježna duša sa racionalnim stavovima koja ipak katkad zna poletjeti u nebo svojim idejama i željama. Ne znam što te točno zanima ali recimo imaš u 1. kući retro Ju, koji je sam po sebi jako lijep planet, iako te ova retrogradnost zna gurati unazad i vraćati pa ponavljaš neke stvari u odnosima sa ljudima u svojoj okolini i tu ima dosta previranja. Imaš puno planeta u 7. kući koja je planeta braka, partnera ali i javnosti i otvorenih neprijatelja. Sad da li ti je važno pitanje braka? Ili si već u braku? Napiši malo što te zanima. ;)
kuhim
Posts: 13
Joined: Tue Aug 18, 2009 5:48 pm
Location: Zagreb

Dunja wrote:kuhim,

ti si rođena u kombinaciji Djevica-Vodenjak, jedna nježna duša sa racionalnim stavovima koja ipak katkad zna poletjeti u nebo svojim idejama i željama. Ne znam što te točno zanima ali recimo imaš u 1. kući retro Ju, koji je sam po sebi jako lijep planet, iako te ova retrogradnost zna gurati unazad i vraćati pa ponavljaš neke stvari u odnosima sa ljudima u svojoj okolini i tu ima dosta previranja. Imaš puno planeta u 7. kući koja je planeta braka, partnera ali i javnosti i otvorenih neprijatelja. Sad da li ti je važno pitanje braka? Ili si već u braku? Napiši malo što te zanima. ;)
danke :)
hm, sta me zanima. zanima me grande amore... :roll: jer sam sklona ponavljanju unedogled istih idiotarija koliko god ja to izanalizirala i koliko god bila svjesna svega, razum sljaka, jos kad bih ga uzela kao smjernicu..khm! i koji me vrag privlaci na tim neprobojnim osobama...arghhh... zast ih se drzim ko pijan plota ako nema napretka, ni nazad ni naprijed.

zanimaju me odnosi s ljudima, prijateljima. uzasno mi je tesko naci tu osobu s kojom cu odrzati povezanost. kod mene su prijateljstva poput zaljebljenosti, zaludenost sa obje strane u pocetku, i na kraju me osoba pocne zivcirati svojom pojavom..nekako nikome ne mogu reci malo mracnije stvari. nitko ne zeli otvoreno o tome. eventualno onako povrsno, sto me dozlaboga iritira...hocemo ovotreno ili ne...cisto da znam!!! :evil:

i zanima me jel ima veze natalna karta sa podloznoscu nekim spiritualnim stvarima (nista strasno, osim sto me strasno vuce sve u tom smjeru, nisam nikad prakticirala nis vise od gatanja iz kave made by luda baba koja je svima rekla da se uvijek nasminkaju i urede kad izlaze iz kuce :mrgreen: ko da mi to treba hehe). i imam postenih problema sa snovima odmalena :shock: pa sam recimo poprilicno iscrpljena od toga..tek sam neki dan kopala malo po netu, jer su mi svi rekli da pricam s nekim popom (koji bi izvrsio egzorcizam kak je upucen po svoj prilici 8-) ), pa sam zakljucila da bi moglo biti nesto od astralne projekcije samo je jednostavno prezastrasujuc osjecaj da bih duze izdrzala, uvijek se trgam samo da se probudim od panike (i usput urličem pa probudim sve susjede :D )..

valjd nije previse ;)
kuhim
Posts: 13
Joined: Tue Aug 18, 2009 5:48 pm
Location: Zagreb

kuhim wrote:
Dunja wrote:kuhim
...
valjd nije previse ;)
hm, a kaj znaci to kaj nemam lilith nigdje?
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Vladar 5. kuće koja je kuća ljubavi ti je Me koji je otišao u znak Djevice u 7. kuću. Kako su u pitanju Blizanci čini se da te privlače osobe koje su poprilično lepršave po pitnjau ljubavi, mnogih interesa itd. a ako gledamo Me on u Djevici iako je u sjedištu ne može pokazati osjećaje jer Me previše razmišlja, analizira, traži sitnice i detalje u svemu i svačemu. Ali doći će i ta tvoja velika ljubav, pa pogledaj samo 7. kuću i plante u njoj, ako te zanima konkretno bračni partner, promatraj vladara 7. kuće, plante u njoj i odnose So jer ono pokazuje karakteristike partnera.

Prijatelji? Pa vidiš tu ti je vladar kuće Ju jer kuća počinje u Strijelcu. Ali sve ti kvari Ne u ovoj kući i to na 0 stupnju Jarca čiji je vladar Sa otišao u znak Škorpiona i 9. kuću. Ti tražiš ljude sa kojima imaš zajedničke interese ali u te odnose ulaziš prebrzo što si i sama zaključila. Taj Ne ti ne dopušta da odmah ljude vidiš kakvi stvarno jesu pa stvaraš neku drugu sliku o njima koja se onda ruši. Nauči biti strpljiva i dopustiti ljudima da se otvore pa ćeš se i ti moći otvoriti njima. kako je vladar 9. kuće Ju ipak imaš tu neku zaštitu a on se smjestio u 1. kući u Vodenjaku što pokazuje da ti koliko god voliš imati mnoštvo ljudi oko sebe i to ti je bitno ipak zadržavaš određenu neovisnost i ne želiš neke dijelove svog života dijeliti s drugima.

Lilith moraš odabrati pri izradi karte. ;)
jello
Posts: 5
Joined: Wed Aug 19, 2009 10:22 am

ja vam
blago rečeno niš
nekužim.
:D
DARE TO BELIEVE!
Once you make a decision, the universe conspires to make it
happen.
Ralph Waldo Emerson
kuhim
Posts: 13
Joined: Tue Aug 18, 2009 5:48 pm
Location: Zagreb

Dunja wrote:....

Lilith moraš odabrati pri izradi karte. ;)

HVALALALALA :)
kuhim
Posts: 13
Joined: Tue Aug 18, 2009 5:48 pm
Location: Zagreb

a sad se mohu odmah i ispričat zbog krive natalne, natjerala sam mamu da ipak provjeri u rodnom listu iako me pili odmalena da ona to zna napamet, i naravno - fulala je...pa ako se ikome da ispočetka..khm, ako ne ..kontam :oops:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Post Reply