Natalne karte

User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

emina wrote:Bezlični pošto tebi tumačenja tako dobro idu, ako te ne mrzi daj meni napravi ;)pa ćemo se već đorat za nešto...
Nema poente da ti ja radim tumachenje. Ja sam fokusiran na psiholosku studiju, karakter, emocionalno stanje, izgled itd... al predikcije ne znam da ti radim - tako da sam beskoristan.

Ako bash zelis daces mi podatke pa cu da vidim nesto, sta znam.
Ako svoje znanje daješ besplatno, to šalje poruku da je bezvrijedno, bez obzira na realno stanje stvari.
Ne nije bezveredno, vec je iznad materijalne vrednosti. Ustvari materijalna vrednost moze samo da ti ukalja tu vrstu znanja i da od njega napravi jednu glupost u tvojoj glavi. Milioneru je bezvredan zivot jednog monaha naprimer, predanog nekom bogu(nije bitno koje religije) koji zivi posveceno, maximalno skromno. Za tog monaha taj zivot je sve i on je puno iznad tog milionera, monah veru izgubiti nikad nece... milioner pare hoce kad-tad. Na postelji pred kraj zivota monah ce imati bogato iskustvo o zivotu, veru u ono sto ide posle, milioneru ce ko zna sta biti u mislima "ostavio sam decu", "stekao sam puno puno postigao" , "dobro sam proso u zivotu".... sta mislite ko ce se osecati bolje i ko je manje "vredan".

Samuraji su ziveli za dan kada ce ih ubiti, njihov zivot je bio - smrt.

Svako ko se bavi tim vestinama treba da bude spiritualan, duhovan a ne materijalan. Ako neko misli da njegov trud oko astrologije, taroda, meditacija spiritualnosti nema dovoljnu vrednost za njega samog, neka ide da studira ekonomiju, menadzment ili nesto drugo.
Ispostavilo se da ima problem u području u kojem imam puno iskustva pa sam joj dao nekoliko korisnih savjeta.
Dao par korisnih saveta iz psihologije? To mi je extra interesatno. Ako recimo ima problema sa panichnim strahovima i fobijama - njoj saveti ne trebaju njoj treba terapija, autosugestijom, lekovima ili nekim drugim vidom psihoterapije.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Bezlični wrote:
Nema poente da ti ja radim tumachenje. Ja sam fokusiran na psiholosku studiju, karakter, emocionalno stanje, izgled itd... al predikcije ne znam da ti radim - tako da sam beskoristan.

Ako bash zelis daces mi podatke pa cu da vidim nesto, sta znam.
Evo u privitku..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Bezlični wrote:Ne nije bezveredno, vec je iznad materijalne vrednosti. Ustvari materijalna vrednost moze samo da ti ukalja tu vrstu znanja i da od njega napravi jednu glupost u tvojoj glavi.
Nisi pročitao ono što sam napisao. Rekao sam da ŠALJEŠ PORUKU da je bezvrijedno. To je ključna razlika jer davanje vrijedne besplatne konzultacije za većinu ljudi nju automatski obezvrijedi. Rijetki su oni koji mogu cijeniti besplatan savjet i u tome vidjeti iskrenu i dobru namjeru onoga koji unese sav svoj trud da pruži kvalitetno tumačenje. Većina klijenata koji uslugu primaju besplatno uopće ne sluša što karte ili horoskop poručuju - dovoljno je da nekom mogu pričati sat vremena o svojim problemima i da im taj govori o njima. Ljudsku prirodu, njenu sebičnost i egocentričnost, možeš upoznati najbolje ako kreneš putem rada sa klijentima - pitaj bilo koga tko se bavi komercijalom, prodajom nekretnina ili radi na recepciji hotela.
Bezlični wrote:Milioneru je bezvredan zivot jednog monaha naprimer, predanog nekom bogu(nije bitno koje religije) koji zivi posveceno, maximalno skromno. Za tog monaha taj zivot je sve i on je puno iznad tog milionera, monah veru izgubiti nikad nece... milioner pare hoce kad-tad. Na postelji pred kraj zivota monah ce imati bogato iskustvo o zivotu, veru u ono sto ide posle, milioneru ce ko zna sta biti u mislima "ostavio sam decu", "stekao sam puno puno postigao" , "dobro sam proso u zivotu".... sta mislite ko ce se osecati bolje i ko je manje "vredan".
To je crno-bijeli način gledanja na stvar. Nisu svi milijunaši nezadovoljni karijeristi niti su svi monasi sretna produhovljena bića. Ljudska motivacija je puno kompliciranija od takvih karakterizacija pa ne grabe svi bogataši novac da bi popunili duhovnu rupu bez dna, a pojedini monasi su u tome zato jer vjeruju da se odricanje i asketizam sami po sebi duhovni i plemeniti. Svatko ima svoj put i suština je da se svatko osjeća ispunjeno i zadovoljno svojim odabirom. Isti su mi bogataš koji umire od raspada srca jer ne stigne udahnuti zrak i uživati u životu, kao i "sveti čovjek" koji ima malo materijalnih blaga i zavidi po onima koji ih imaju. Također su mi isti bogataš koji materijalna dobra koristi kao sredstvo za ostvarivanje svoje životne sreće i jedan katolički svećenik kojeg sam upoznao u Austriji koji je posvećen pomaganju siromašnima.

Ključ svega su duhovna sreća i osjećaj ispunjenja i životne radosti koji nemaju nikakve veze s bankovnim saldom pojedinca.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

CousinDeth wrote:Većina klijenata koji uslugu primaju besplatno uopće ne sluša što karte ili horoskop poručuju - dovoljno je da nekom mogu pričati sat vremena o svojim problemima i da im taj govori o njima. Ljudsku prirodu, njenu sebičnost i egocentričnost, možeš upoznati najbolje ako kreneš putem rada sa klijentima - pitaj bilo koga tko se bavi komercijalom, prodajom nekretnina ili radi na recepciji hotela.
Dolazi nam zapad i potreba angažiranja psihologa zbog nemogućnosti održavanja prijateljstva. Dok se i to ne uvede u modu poslužit će i zivkanje tarot linija i čitanja razna bez da osoba s druge strane žice ima imalo znanja s područja psihologije...
CousinDeth wrote:
Svatko ima svoj put i suština je da se svatko osjeća ispunjeno i zadovoljno svojim odabirom. Isti su mi bogataš koji umire od raspada srca jer ne stigne udahnuti zrak i uživati u životu, kao i "sveti čovjek" koji ima malo materijalnih blaga i zavidi po onima koji ih imaju. Također su mi isti bogataš koji materijalna dobra koristi kao sredstvo za ostvarivanje svoje životne sreće i jedan katolički svećenik kojeg sam upoznao u Austriji koji je posvećen pomaganju siromašnima.

Ključ svega su duhovna sreća i osjećaj ispunjenja i životne radosti koji nemaju nikakve veze s bankovnim saldom pojedinca.
Danas je moderno u pronalaženju "duhovnog" pronaći crnilo i očaj...Tako je svašta danas zaživjelo. A ova životna radost koju spominješ počinila samoubojstvo, pa ako na njoj ustraješ bit će da si nazadan što u duhovnosti tražiš mir..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Cronis, ako nece da ga slushaju - ne moraju to je vec njihov problem ne?

A nisu svi bogatasi takvi i takvi i nisu svi monasi takvi i takvi, pricam o poenti i onome sto donese najtipichnija dva takva zivota. TAko se i bazira razmisljanje na najgeneralnijem. A u svakom zitu ima kukolja.
Image
Create-Destroy-Enjoy
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

emina wrote: Dolazi nam zapad i potreba angažiranja psihologa zbog nemogućnosti održavanja prijateljstva. Dok se i to ne uvede u modu poslužit će i zivkanje tarot linija i čitanja razna bez da osoba s druge strane žice ima imalo znanja s područja psihologije...
Samo ću se ukratko osvrnuti jer ne želim pretvoriti temu o natalnim kartama u potpuni offtopic. Zapad/kapitalizam guši ljudski duh i životnu sreću, ljude ispunjava stresom i neurozom. Neurotičan prijatelj teško neurotičnom prijatelju može pomoći... vrlo je vjerojatno da ga nema ni snage saslušati.

Osoba na tarot hotlineu često nema ni znanja tarota, a kamo li psihologije. :)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

CousinDeth wrote:
Osoba na tarot hotlineu
:D pa da, zapravo
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Carolinina natalna karta.

Image
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

Dunja, hvala ti za kartu!

ako bi mi netko mogao dati neko kratko objašnjenje kako mi tu stvari stoje
bila bi zahvalna!
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Sve super Carolinica! :)

Jedino se pazi ženskih prijateljica koje su ti sumnjive i za koje imaš osjećaj da su negativne.
Takve bi ti mogle raditi iza leđa.
Lova do krova. Muž... deca sve super.
i to je to :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply