Astroškolica

User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Artemida wrote::P ali sve ovo bi trebalo i naučiti...
joooj stalno nešto učiti učiti učiti...e baš neću :P :D

zezam se :D (al mislim ozbiljno), hvala ti na ovim informacijama :)
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

:D
through the stars I am coming
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Čovjek se cijeli život uči ... htjeli mi to ili ne :)

Sad idem učit kako se pravi kolač pod nazivom "mačije oči"
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Intronis
Posts: 12
Joined: Sun Feb 17, 2008 10:15 pm
Location: Osijek

Moram pohvaliti ovaj topic, ima puno korisnih informacija i uspjela sam skužiti ponešto. Ali nikako ne mogu svatiti aspekte i kako se gledaju. Jel se stupnjevi uz simbole planeta oduzimaju? I ne znam što znači ona manja tablica sa slovima F, A, E, W sa lijeve strane i C, F, M gore? I što znače oni simboli (malo S i iznad toga mali broj) u velikoj tablici sa planetima? Primjetila sam da uz stupnjeve planeta stoje još neki manji brojevi iznad, pa ne znam jel i njih trebam gledati. Znam da gnjavim :| , ali puna sam pitanja, jako me ovo zanima i htjela bi naučiti.. Pa ako se nekom da ukratko me prosvjetliti, bila bih jako zahvalna. ;)
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Intronis wrote:Moram pohvaliti ovaj topic, ima puno korisnih informacija i uspjela sam skužiti ponešto. Ali nikako ne mogu svatiti aspekte i kako se gledaju. Jel se stupnjevi uz simbole planeta oduzimaju? I ne znam što znači ona manja tablica sa slovima F, A, E, W sa lijeve strane i C, F, M gore? I što znače oni simboli (malo S i iznad toga mali broj) u velikoj tablici sa planetima? Primjetila sam da uz stupnjeve planeta stoje još neki manji brojevi iznad, pa ne znam jel i njih trebam gledati. Znam da gnjavim :| , ali puna sam pitanja, jako me ovo zanima i htjela bi naučiti.. Pa ako se nekom da ukratko me prosvjetliti, bila bih jako zahvalna. ;)
Samo polako, bit će uskoro i više tekstova. ;)

Ovako, ta tablica ti označava elemente, voda, vatra, zrak i zemlja te znakove koji mogu biti kardinalni, fiksni i promjenjivi. Stupnjevi uz simbole planeta se ne oduzimaju, to su stupnjevi na kojem se određeni planet nalazi u jednom znaku.
User avatar
Intronis
Posts: 12
Joined: Sun Feb 17, 2008 10:15 pm
Location: Osijek

Hvala Dunja :) sad mi je već puno toga jasnije, ide mi polako :D
Post Reply