ljubavni jadi

Post Reply
damircbr
Posts: 4
Joined: Wed Apr 17, 2013 8:08 am

pozdrav.zovem se damir imam 28 god.po prvi put sam na ovakvim stranicama,covjek dode do kraja pa mora da sve pokuša!ovako bio bih zahvalan kad bi mi netko odgovorio,pogotovo Emina,zanima me dali je moguce vratiti voljenu osobu,ali naravno da jos se nista loše ne desi.draga i ja nismo zajedno vec 20 etak dana,po cjele dane mislim na nju jednostavno ne mogu protiv toga,jace je od mene,previse mi znaci u zivotu.dakle imali ikakve sanse i načina.unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

Možda bi bilo dobro prvo pokušati bez, ajmo reć, magične pomoći.
damircbr
Posts: 4
Joined: Wed Apr 17, 2013 8:08 am

admin wrote:Možda bi bilo dobro prvo pokušati bez, ajmo reć, magične pomoći.
dao sam ama bas sve sto sam mogao,ali sve bezuspjesno,zato sam i odlucio da se vama obratim.drugog izbora vise nemam....
damircbr
Posts: 4
Joined: Wed Apr 17, 2013 8:08 am

damircbr wrote:
admin wrote:Možda bi bilo dobro prvo pokušati bez, ajmo reć, magične pomoći.
dao sam ama bas sve sto sam mogao,ali sve bezuspjesno,zato sam i odlucio da se vama obratim.drugog izbora vise nemam....doveo sam se do ruba samoub.zato sam i odlucio da nesta moram pod hitno poduzat...i zatrazit pomoč. :(
User avatar
ivica
Posts: 9
Joined: Fri Oct 26, 2012 5:39 am
Location: Zagreb

damircbr wrote:pozdrav.zovem se damir imam 28 god.po prvi put sam na ovakvim stranicama,covjek dode do kraja pa mora da sve pokuša!ovako bio bih zahvalan kad bi mi netko odgovorio,pogotovo Emina,zanima me dali je moguce vratiti voljenu osobu,ali naravno da jos se nista loše ne desi.draga i ja nismo zajedno vec 20 etak dana,po cjele dane mislim na nju jednostavno ne mogu protiv toga,jace je od mene,previse mi znaci u zivotu.dakle imali ikakve sanse i načina.unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.
Sjeti se da sve što si dao u nju je postojalo i prije nje to jest prije vas.Moraš se oduprit tugi i grizodušju jer od toga nema koristi i pravo da ti kažen, ljudi uvijek bježe od tuge. Znam da je zajedništvo moćna stvar. Nastoj čim više vremena provodit sa ljudima i nastoj okrenit sve čim više na humor. Ja ti preporučan monty pytona :D Nemoj razmišljat o tome da mora proć vrijeme jer ćeš postat opterećen svakom sekundom, prvenstveno nemoj razmišljat o njoj, prepusti se i vidićeš da će se sve slegnit. Energija je neuništiva.Ponavljaj sebi svaki dan "Sve će se posložit upravo onako kako treba" (nešto kao slavko štimac u filmu - sjećaš li se doli bel :D ) Svatko,ama baš svatko ima u sebi nešto što ga tjera dalje, nagon za preživljavanjem. Sve dođe na svoje, mic po mic, bit by bit...
Keep asking question, keep seeking answers, fear no one!
damircbr
Posts: 4
Joined: Wed Apr 17, 2013 8:08 am

prijatelju hvala ti na savjetu,ali da ti budem iskren ponestalo mi je snage,iza mene je dugo tesko razdoblje,rastava,sin mi je daleko od mene,napokon mi se ukazalo svjetlo kad sam nju upoznao u 10mjes.prosle god,donijela mi je sreču i snagu za život,ludo sam je zavolio,i svaki dan bez nje mi je užasan,po cjelo vrijeme mislim na nju,sanjam ju...užasno mi je svaki dan otkad je nema pokraj mene.previše mi znači i treba....život bih dao za nju...
User avatar
ivica
Posts: 9
Joined: Fri Oct 26, 2012 5:39 am
Location: Zagreb

Nije ti ponestalo snage. To je nemoguće jer energija je neuništiva. :-) Gledaj ovako, na isti način kako ti je došla ona ,doći će druga. Jer znaš smi smo više-manje slični. Nitko nije jedinstven pa tako ni ona. Ima ih još, samim tim što postoji ona to dokazuje samo po sebi da ih ima još,kako kažen niko nije jedinstven. Ima još ljudi i žena koji su na istoj frekvi kao i ti. Samo pogledaj malo okolo,opusti se i nemoj ni za živu glavu nekome pričat kako si shrvan i povrijeđen,osim jednoj osobi u koju vjeruješ,jer svatko ima nekog od povjerenja.

Pa i ja sam isto u takvoj situaciji kao i ti. Baš istoj,samo ja neman dice. Znam ja šta ti govorin ne brini.
Keep asking question, keep seeking answers, fear no one!
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

20 dana je premalo... nismo roboti da se tako prekliknemo na drugo.. vrijeme je bitan faktor u takvim procesima kad krecemo dalje...

Trazenje ovakvog rjesenja je sebicno i egocentricno, to ne vodi nikud...
User avatar
ivica
Posts: 9
Joined: Fri Oct 26, 2012 5:39 am
Location: Zagreb

damircbr wrote: kad sam nju upoznao u 10mjes.prosle god,donijela mi je sreču i snagu za život
Ko ti kaže da ti to ne može donit druga? Doće druga i ti ćeš se prilagodit i ta osobnost,to zajedništvo koju si imao da tom (nesretnicom :-) ) će se transformirat u nešto drugo,drugačiji oblik novog zajedništva. Izgradit ćeš drugačiju osobnost.
Keep asking question, keep seeking answers, fear no one!
User avatar
ivica
Posts: 9
Joined: Fri Oct 26, 2012 5:39 am
Location: Zagreb

Sacreus wrote: Trazenje ovakvog rjesenja je sebicno i egocentricno, to ne vodi nikud...
Ko kaže da ne vodi? Pa vodi u zid :-) Citat iz jedne serije (napamet pišem) - " kada pokušavaš promijenit nešto na što nemaš direktan utjecaj, postaješ neprijatelj samome sebi" Dakle kada ste obadvoje držali loptu i ako je ona pustila,loptu šutaj koliko oš i ovijek će ti se ta lopta odbijat o glavu....
Jel tako nekako sacreus ??
Keep asking question, keep seeking answers, fear no one!
Post Reply