pomoć za početnicu

Post Reply
panty
Posts: 2
Joined: Wed Oct 20, 2010 11:18 am

pozdrav svima...
evo ja sam nova ovdje :? i nemam pojma o ničemu, a jako me zanima magija pa molim pomoć...
zanimaju me spellovi i koliko su opasni
konkretno trebla bi neki spell da mi napkon krene u poslu i da me ozbiljno shvate pa ako ima tako nešto ... hvala unaprijed
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Pa moras i djelovati ozbiljno da bi bila shvacena ozbiljno malo procitaj knjiga o govoru tijela, poslovnom odjevanju...
A sto se spellova tice neki nisu direktno opasni sada za tebe ali ti utjecu na karmu pokusaj to rijesit sa par knjiga pa ako nebude islo pokusaj neke spelove, prije sastanaka ali spell nece raditi ako ti ne vjerujes da ce raditi.
Uglavnom za spellove bi bilo dobro da prvo ucis intenzivno bar pola godine prije nego se pocnes baviti magijom. (to ti je za malo predznanja)
panty
Posts: 2
Joined: Wed Oct 20, 2010 11:18 am

hvala na odgovoru...ovo sam već sve probala..govor tjela... način oblačenja i slično... nisma sad neka balavica da se nezna zauzet za sebe i uvjek sam dobro prihvaćena u duštvu i komunikativna osoba,al uvjek ko da me netko urekne, kad mi napokon krene uvjek se nešto desi i sve padne u vodu... i svaki put tako ispočetka čega god da se primim i koliko god da se tudim...imam na poslu dosta starijih žena koje ne kriju svoju ljubomoru prema meni i koje jedva čekaju da mi se opet nešto desi...eto pa ako ima neki spelll il nešto drugo naravno da nije opasno za mene i ostale.. kako se izvodi i gdje mogu više pročitat o tome, ili to može netko iskusniji učinit za mene eto molim malu pomoć, hvala
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Rekao bih da si iskompleksirana, a ljudi to osjete.
Post Reply