Kupka za poništenje uroka

Post Reply
SNOVI
Posts: 3
Joined: Tue Aug 18, 2009 12:13 am

Pozdrav svima!
Da li mi netko može odgovoriti da li se kupka za poništenje uroka smije raditi 1 dan nakon nekog rituala?
Problem mi je što se ritual radi za vrijeme punog mjeseca, a kupka za poništenje uroka (nisam sigurna, ali kao da me nešto "tlači" - a ne može odmoći ;) ) dan nakon punog mjeseca.
Ili bi trebalo obaviti prvo kupku, a nakon mjesec dana ritual?
I koliko mora proći između dva različita rituala?

Puno hvala!!!!!! :D
User avatar
Lilian
Posts: 27
Joined: Sat Sep 19, 2009 1:07 pm

Bilo bi lakše da objasniš kako obred ide.
Uglavnom,čini točno kako piše.
Imaj na umu,da je samo jedan jedini dan u Mjesecu kada je Mjesec baš Pun.
Ako započneš u 11-12 na Pun Mjesec,vec od 12-01 ti je padajući.(samo primjer,jer postoji i točan sat kada Mjesec dosegne svoju najvišu točku)
Naravno da se može i više rituala tokom jednog jedinog dana.
Ali s obzirom da vidim da ne znaš važnu ulogu dana i planeta,preporučujem da ne radiš ništa jer možes stvoriti kontra efekt.
Prvo provjeri dali stvarno imaš urok,ili je nakupina negativne energije,možda si čak nehotice stvorio/stvorila slobodnu energiju (činio/la si nešto a da nisi pravilno usmjerila energiju i sad ta energija,izbačena tokom obreda,ostaje u prostoru oko tebe i okrenula se negativno po tebe).

Da bi posegnula za Magijom,moraš točno znati zašto to činiš i što zeliš postići,inače si možeš nanjeti ozbiljne posljedice.
Sve i da stvarno imaš urok na sebi(nočne more,promjene raspoloženja,depresija,nedostatak volje,pad u svim aspketima života,bol,gubitak,ozbiljne financijske poteškoće,sve što radiš završava neuspjehom..)radije potraži osobu koja je dovoljno upućena da ti pomogne.
Oni koji nikada ne mjenjaju misljenje,cjene sebe vise nego Istinu!
SNOVI
Posts: 3
Joined: Tue Aug 18, 2009 12:13 am

zahvaljujem na odgovoru, ali bi stvarno preferirala konkretan odgovor na konkretno pitanje......ako netko može, hvala.
Post Reply