Početnik

Post Reply
Zippoee
Posts: 1
Joined: Fri Jan 30, 2009 7:18 pm

Evo,učlanio sam se na forum,magija me stvarno zanima,ali nigdje nema nekih uputa za izvođenje čarolija(uzemljenje moći i takve stvari koje sam procitao),kako uopce poceti kada nema neka tema sa najosnovnijim čarolijama i uputama za početnike....molim vas da mi odgovorite...nije samo zbog mene nego i zbog drugih koji se učlane na forum :) :)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

viewtopic.php?f=42&t=255

evo par savjeta
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Zippoee wrote:Evo,učlanio sam se na forum,magija me stvarno zanima,ali nigdje nema nekih uputa za izvođenje čarolija(uzemljenje moći i takve stvari koje sam procitao),kako uopce poceti kada nema neka tema sa najosnovnijim čarolijama i uputama za početnike....molim vas da mi odgovorite...nije samo zbog mene nego i zbog drugih koji se učlane na forum :) :)
Eheheh, ja već tri godina aktivno proučavam maguju na početku su mi padale svakave ideje o čarolijama...pa moj savjet je za sada odustani od čarolija...ja u svoje tri godine napravio sam samo jednu korektnu...magija nije sam čiribu čiri ba to ti je način življenja. Samo Čitaj...nikad dovoljno nemožeš pročitat...ja ću se pravit malo pametan pa predložit Vještičje umjeće(uglavnom ljudi to preporučaju)...Pa eto tako samo da te ne obeshrabrim doći će vrijem čaranja...ja trenutačno uživam u svojim čarolijičicama za svaki dan...kada shvatiš da je sve što te okružuje magično i lijepo i kad na dvaku stvar naučiš gledat s čuđenjem..tada si po mom skromnom mišljenju tek dio puta prešao do famoznih čarolija...ja ti savjetujem da počneš prvo od sebe...ono što ti zapravo želiš...čarolije...ili cijeli paket...ali samo unaprijed upozorenje...čarolije nisu ni 40 % onoga što vještičarstvo je...a i samo bavljene čarolijama bez predznanja je kao gurnuti ruku u košnicu punu pčela...

Eto
User avatar
littlehorn
Posts: 9
Joined: Sat Mar 21, 2009 11:36 am

Zippoee wrote:Evo,učlanio sam se na forum,magija me stvarno zanima,ali nigdje nema nekih uputa za izvođenje čarolija(uzemljenje moći i takve stvari koje sam procitao),kako uopce poceti kada nema neka tema sa najosnovnijim čarolijama i uputama za početnike....molim vas da mi odgovorite...nije samo zbog mene nego i zbog drugih koji se učlane na forum :) :)
Pa, prvo i osnovno, magička praksa nije za početnike. U protivnom može vrlo loše završiti. Za početak se educiraj, meditiraj i potraži unutar sebe filozofiju/put koji ti odgovara.
Post Reply