Info

nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

zato :).. šalim se of kors.. ja sam taj spell našao na netu. pa možete si ga vi i sami prevesti na hrvatski.. uostalom imate google translator (il kak mu je več ime).. pa napišite taj spell na englesom.. i neznam zašto bi ti bilo smješno :S.. ako se misliš sad tu havlit da ti radiš puno bolje i opasnije spellove - rađe nemoj... mene a i ostale vjerujem nije briga za prizivanjem nekih duhova i slično.. jer i sami znamo da je opasno pa sad... ja sam taj spell dao jer je i sam autor teme rekao da je tek početnik.. i da mu svaki savjet dobro dođe..
/// tko voli nek izvoli :p ///
User avatar
dario
Posts: 28
Joined: Thu Apr 16, 2009 10:03 pm

nikola_001 wrote:zato :).. šalim se of kors.. ja sam taj spell našao na netu. pa možete si ga vi i sami prevesti na hrvatski.. uostalom imate google translator (il kak mu je več ime).. pa napišite taj spell na englesom.. i neznam zašto bi ti bilo smješno :S.. ako se misliš sad tu havlit da ti radiš puno bolje i opasnije spellove - rađe nemoj... mene a i ostale vjerujem nije briga za prizivanjem nekih duhova i slično.. jer i sami znamo da je opasno pa sad... ja sam taj spell dao jer je i sam autor teme rekao da je tek početnik.. i da mu svaki savjet dobro dođe..
/// tko voli nek izvoli :p ///
zvuci mi bas kao nesiguran izvor
I can walk like a man but I'm not one.
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

LOL.. meni je dosta 2,5 godina proučavanja zasad ;) A istina sve kaj mislim kažem u facu pa sam tako i (hm kako je ime korisniku) B... (neznam točno) rekao.. pa sad.. :mrgreen:
User avatar
dario
Posts: 28
Joined: Thu Apr 16, 2009 10:03 pm

PITANJE: Jesi li ga ti napravio :?:
I can walk like a man but I'm not one.
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

dario wrote:PITANJE: Jesi li ga ti napravio :?:
što to?
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

To nije nikakav "spell" već obična pjesmica.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
dario
Posts: 28
Joined: Thu Apr 16, 2009 10:03 pm

nikola_001 wrote:
dario wrote:PITANJE: Jesi li ga ti napravio :?:
što to?
pa taj spell ofc
I can walk like a man but I'm not one.
User avatar
Lilian
Posts: 27
Joined: Sat Sep 19, 2009 1:07 pm

Ne vidim smisao u tome da ljudi ne bi trebali raditi spellove tj. obrede.
Magija nam otvara nova vrata i nove mogucnosti.
No,ako je nekome potreban novac,magija za srecu mu tu nece previse pomoci.
Iz razloga sto sreca za svakoga predstavlja nesto drugo.
I zasto bi obred za novac bio los izbor ukoliko znate na koji nacin ga zelite dobiti?
Naravo,takvi obredi mogu biti jako opasni.
Covjek je trazio da bude bogat,i nije zadao na koji to nacin zeli i kako.Samo je zelio imati novac.U mjesec dana su mu umrla oba roditelja a on je nasljedio kucu i sve ostale nekratnine.
To je onaj opasan dio.Ukoliko trebate novac,prvo dobro razmislite kojim putem zelite da stigne.Kad nadete nacin,a koji je neopasan za ikoga,tada to ucinite.
Npr mozete napraviti da na poslu imate nekakav visak,da dobijete povisicu ili mozda cak bolje placeni posao.
I opet cu ponoviti,magija je opasna ukoliko su opasne misli osobe koja je cini.
za sve sto radite,dobro porazmislite na koji nacin i kako zelite da se nesto dogodi,imajuci na umu da ne povrijedite nikoga.
Ali,ja smatram da bi oni koji imaju problema s icime trebali si pripomoci,jer obredima stvarate nove mogucnosti i povoljnije razdoblje.Pogotovo tome ako je vas cilj duhovni napredak.
Oni koji nikada ne mjenjaju misljenje,cjene sebe vise nego Istinu!
User avatar
Lilian
Posts: 27
Joined: Sat Sep 19, 2009 1:07 pm

Zaboravih nadodati bitnu stavku:budite skromni i ne iziskujte vise nego sto vam uistinu treba ;)
Oni koji nikada ne mjenjaju misljenje,cjene sebe vise nego Istinu!
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

da li je Kistra jos tu , mogli bi se sresti ako hoce kada sam na godisnjem.
putujem sa podravskom magistralom pa ako ima netko interesa mozemo se naci

ljubav i svijetlo, nada
Post Reply