Zašto ste se počeli bavit magijom?

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja volim pročitat knjigu- bilo da ja dobra ili da je loša. Ako je dobra naučit ću nešto dobro, ako nije nasmijat ću se na to koliko ljudi mogu biti glupi da bi povjerovali u to što piše i još pokušavali to napravit. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
wilko
Posts: 34
Joined: Wed Dec 12, 2007 1:53 pm
Location: skopje,makedonija
Contact:

početak magije, mislim da je to bio moment kada sam kao dijete počela grliti drveće i ležati na travi, još sam tada osjećala veliku povezanost sebe i prirode. Kasnije se to samo od sebe razvijalo. Znala sam sanjati stvari koje će se dogoditi (ali jako rijetko), često sam osjećala, a osjećam i sada, potrebu osoba koje volim, njihove boli i probleme. Znala bih osjetiti kada sam bila potrebna nekome, pa bih otišla k njima (otputovala u drugu državu). Bilo je i drugih znakova, kao pjesme moje najdraže grupe, koje su se baš pogađale u trenutcima koji su me boljeli i objašnjavale nešto mojoj duši. Počela sam nedavno poručavati rune koje mi je prijateljica izradila. Još sam nova u svemu, ali učim polako. Na žalost, ne vjerujem da na internetu mogu pronaći podatke koji su ispravni i djelotvorni, pa se pouzdajem u sebe i okolinu. Čak su i stari ljudi sa kojima sam se susretala na terenu zaboravili rituale, koji su na žalost izgubljeni s vremenom ili izmjenjeni (da ne kažem kristijanizirani).
Nadam se da ću jednoga dana uspijeti provaliti u Vatikansku knjižnicu i pronaće sve knjige koje su sakrivali od nas, te dokazati svijetu pravu istinu o magiji i o velikoj crkvenoj prijevari :twisted: , ali, udaljavam se od teme.
Children resist a return to the burning times,
People be wise to the power of their lies,
Be not fooled as those who were fooled before,
Children, oh children, be free, be wild!
(inkubus sukkubus)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

sad kad si to spomenila...

u knjižnici u kojoj sam našla jako dobru knjigu i koje više naravno više tu nema, su prebacili u nadbiskupsku knjićnicu kao i sve druge knjige koje su sadržajem bile dobre. Namjeravam, čak, pogledati u sveučilišnu i vidit ima li šta tamo.Prijatelj mi ima Necronomicon na hrv. pa cu vidit koliko se toliko toga promjenilo ili izgubilo u prijevodu.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Duhovnost me je privlacila josh kao dete. Doslo je sve samo od sebe. Sudbina valjda, ne znam.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

A čime se baviš?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

A sto bih ja tebi odgovorio na to pitanje?
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

li ja?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
gofer
Posts: 11
Joined: Thu Jan 17, 2008 10:48 pm

A dobro, da ja, kvaritelj zabave odgovorim na naslovno pitanje - tarot mi spasio život...pa je od tuda došao interes...i tako dalje
User avatar
hulk
Posts: 3
Joined: Mon Jan 28, 2008 12:59 pm

bio sam privučen poput magneta,kao da vas netko gura u tom smjeru bez razloga,a kad počnem misliti o magiji jednostavno osjetim kako se energija
miče u meni.
svaki element ima svoju svrhu,samo moraš otkriti koju
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

magija me jako privlači, no baviti se nisam počela,
tek učim, čitam i tako to.
Post Reply