moje iskustva sa crnom magijom

Post Reply
fostes
Posts: 9
Joined: Sat Oct 01, 2011 3:27 pm

pa neznam kako da kazem ovo je moja verzija price.
ja i moja majka bolesni ja psihicki majka fizicki otac nervozan.
trazili smo lek dugo vremena dok nismno naisli na jednu zenu koja skida crnu magiju i dosta stvari nam je pogodila i trebalo je da odemo kod nje 3 puta ali isli smo samo 2 i ona nas cistila dva puta i svasta je rekla.
ja sam vidjao senke i ta zena mi je makla senku iz sobe ali ja imam jos psihickih problema,majka mi je bolesna i nista nije bolje,otac i dalje odaljen od nas tv svrlja(ko shvati shvatice).mene proganja to sto se nismo ocistili jos jedan put i zavrsili sa tim.
i sad ja opet kao da mi se pojavljuje senka opet se lose osecam i sve isto i to me proganja,nadam se da ce biti bolje i da ce se sve vratiti na staro.
od tad i moje intresovanje za crnu magiju i hteo bi da pocnem da se bavim magijom (ALI NE CRNOM).
ako imate komentara kazite.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

za pocetak citaj sve sto mozes dobiti u vezi sa magijom
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Ne bih ti preporučio bavljenje magijom.

Zbog pshičkih problema nećeš moći razlučiti ono što je proizvod tvoje bolesti od onog što je proizvod magije.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
RodSvarogPerunVeles
Posts: 21
Joined: Thu Sep 01, 2011 9:40 pm

Baphomet wrote:Ne bih ti preporučio bavljenje magijom.

Zbog pshičkih problema nećeš moći razlučiti ono što je proizvod tvoje bolesti od onog što je proizvod magije.
Amen
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

fostes wrote:pa neznam kako da kazem ovo je moja verzija price.
ja i moja majka bolesni ja psihicki majka fizicki otac nervozan.
trazili smo lek dugo vremena dok nismno naisli na jednu zenu koja skida crnu magiju i dosta stvari nam je pogodila i trebalo je da odemo kod nje 3 puta ali isli smo samo 2 i ona nas cistila dva puta i svasta je rekla.
ja sam vidjao senke i ta zena mi je makla senku iz sobe ali ja imam jos psihickih problema,majka mi je bolesna i nista nije bolje,otac i dalje odaljen od nas tv svrlja(ko shvati shvatice).mene proganja to sto se nismo ocistili jos jedan put i zavrsili sa tim.
i sad ja opet kao da mi se pojavljuje senka opet se lose osecam i sve isto i to me proganja,nadam se da ce biti bolje i da ce se sve vratiti na staro.
od tad i moje intresovanje za crnu magiju i hteo bi da pocnem da se bavim magijom (ALI NE CRNOM).
ako imate komentara kazite.
zao mi je sto ti situacij u domu nije bolja ali to neces rijesiti nikakvom magijom bolje svi zajedno posjetite lijecnika pozdrav veronika
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

fostes wrote:pa neznam kako da kazem ovo je moja verzija price.
ja i moja majka bolesni ja psihicki majka fizicki otac nervozan.
trazili smo lek dugo vremena dok nismno naisli na jednu zenu koja skida crnu magiju i dosta stvari nam je pogodila i trebalo je da odemo kod nje 3 puta ali isli smo samo 2 i ona nas cistila dva puta i svasta je rekla.
ja sam vidjao senke i ta zena mi je makla senku iz sobe ali ja imam jos psihickih problema,majka mi je bolesna i nista nije bolje,otac i dalje odaljen od nas tv svrlja(ko shvati shvatice).mene proganja to sto se nismo ocistili jos jedan put i zavrsili sa tim.
i sad ja opet kao da mi se pojavljuje senka opet se lose osecam i sve isto i to me proganja,nadam se da ce biti bolje i da ce se sve vratiti na staro.
od tad i moje intresovanje za crnu magiju i hteo bi da pocnem da se bavim magijom (ALI NE CRNOM).
ako imate komentara kazite.
Pozdrav i dobrodošao na forum!
Neki ovde su ti predložili da se NE baviš magijom, sto ja oštro osuđuem, naime, Contra vim mortis non est medicamen in hortis, dakle ako je na tebe zaista bačena magija neće ti pomoći doktor, bavi se magijom, sve za kvalitetan početak možeš naći na ovom forumu kao i literaturu koja je, naravno, neophodna
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
Post Reply