Dobrodošlica!

User avatar
Sunflower
Posts: 1
Joined: Mon Sep 26, 2011 7:33 pm

^^ Dobar dan. Evo, ja sam nova i na forumu, i u svemu što se tiče magije i toga. Prije ovoga sam jedino pokušavala iščitavanje natalnih karata (just for fun :3), i proučavala horoskop. Dakle, prije par godina sam slučajno naletjela na ovaj forum, malo istraživala, i tako dalje. Prije par dana sam opet naletjela na ovaj forum, i stala ga malo proučavati. I eto, pomislila sam, zašto ne? Možda čak i nešto naučim o magiji. :)

^^ Pozdrav svima.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

dobro dosli u forum
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

dobrodoslaaa :)
Razor
Posts: 7
Joined: Sun Jul 10, 2011 1:50 pm

Dobrodosla
Lili
Posts: 2
Joined: Fri Nov 25, 2011 2:27 pm

Koliko vidim ovdje se ljudi predstavljaju, pa eto i mene.
Nova ovdje, stara u magiji..
Još si sređujem profil i sve i ako zalutam po forumu, vičite.. ;)
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

dobro dosla ovdje u forum
Terebellum
Posts: 12
Joined: Sat Dec 03, 2011 11:09 pm

Dobro vece svima, evo i mene :) Deluje mi ovaj forum zanimljivo, imam utisak da se svasta nesto novo moze nauciti. Nemam mnogo iskustva inace.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

dobro dosla
Razor
Posts: 7
Joined: Sun Jul 10, 2011 1:50 pm

Dobro Dosli :) a Lili kojom magijom se bavis ?
User avatar
Moribund Wanderer
Posts: 21
Joined: Sun Dec 11, 2011 12:44 am
Location: In immortal history

Bok svima.

Rodom sam i živim u Zagrebu. Znao sam posječivat ovaj forum čitajući ga samo ali sada sam se, tek neku noć, odlučio registrirat. Da se ne moram uključivat u temu o godinama (koje ovako i onako ne znače mnogo) za koji dan ću navršit 26 zima. Često sam u prirodi (jezera, šume, planine) pogotovo kada sniježi. Teme su vrlo zanimljive kao i postovi, no čudi me zašto ne postoji tema o Runama? Također imam par prijedloga koje ne znam gdje bi mogo iznijet, s tim da neki nisu vezani za same teme foruma već za članove foruma.
Sve u svemu, nadam se učenju i aktivnsti foruma kao što je bila 2007. godine.

*zanemarite pravopisne greške u mom pisanju, pišem kak mi se hoće, a ne kak gramatika nalaže*
Post Reply