Dobrodošlica!

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Vrlo rado :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Dobro došli svi i oni kojima sam već zaželio dobrodošlicu i onim akojima nisam.
starshine.dust
Posts: 3
Joined: Thu Nov 08, 2007 10:27 am

pozdrav svima
ja sam jedna djevocica koja trenutno zivi blizu mora, oduvijek me zanima paralelni svijet, kako ljudski, tako i onaj sa nadnaravnim bicima.. magijom se nisam konkretno bavila, ali dosta citam i istrazujem. nadam se da cemo se lijepo druziti, potrebni su mi ljudi koji vjeruju u slicne stvari :)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Dobrodošla!

Bitno je istražiti prije nego kreneš u praksu konkretno... Veselimo se druženju!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Welcome!
Uvijek je dobro istraživati i tražiti nova spoznanja.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Kad ste svi tako ljubazni da se ukratko predstavim. Rekla bih recimo da me već neko vrijeme zanima okultizam, učim da je to način da čovjek sam sebi pomogne snagama koje se nalaze u njemu i čekaju da budu puštene na slobodu. Nailazila sam na internetu na stranice o magiji, hermetizmu i koječemu što s magijom nema veze, da ne zaboravim i na forume gdje ima govora o svemu osim o magiji. Nešto mi govori da će ovaj forum biti itekako drugačiji. ;)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Dunja wrote:Kad ste svi tako ljubazni da se ukratko predstavim. Rekla bih recimo da me već neko vrijeme zanima okultizam, učim da je to način da čovjek sam sebi pomogne snagama koje se nalaze u njemu i čekaju da budu puštene na slobodu. Nailazila sam na internetu na stranice o magiji, hermetizmu i koječemu što s magijom nema veze, da ne zaboravim i na forume gdje ima govora o svemu osim o magiji. Nešto mi govori da će ovaj forum biti itekako drugačiji. ;)
Nadam se da ćeš naći zanimljivih tema, i naravno predložiti nove. Samo se ti smjesti, ko doma.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dobrodošla!
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Padiel
Posts: 9
Joined: Tue Nov 13, 2007 1:43 pm

Bok! Ja sam Padiel, za okultno sam se poceo zanimati kad mi je tata pokazivao svoje viskove i objasnjavao uzemljenje i tak malo po malo skupljam znanje, radim neke rituale, skupljam knjige(nazalost samo pdf-ovi) i moram priznat da me forum ugodno iznenadio jer sam do sad visio na stranim forumima pa je ok kad mogu ljudi iz iste zemlje izmjenit iskustva.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Padiel wrote:Bok! Ja sam Padiel, za okultno sam se poceo zanimati kad mi je tata pokazivao svoje viskove i objasnjavao uzemljenje i tak malo po malo skupljam znanje, radim neke rituale, skupljam knjige(nazalost samo pdf-ovi) i moram priznat da me forum ugodno iznenadio jer sam do sad visio na stranim forumima pa je ok kad mogu ljudi iz iste zemlje izmjenit iskustva.
Pitala sam se kad ćeš svratiti na kavicu... predstavit se.. Eto dobrodošao. Možeš s nama "ovčicama" - kako nas ja volim nazvati - izmjeniti iskustva.. :P
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply