Dobrodošlica!

Post Reply
Morrigan
Posts: 10
Joined: Thu Dec 13, 2007 2:41 am
Location: Beograd
Contact:

Evo, i ja sam se pridruzila...sa jednog foruma na drugi...clanovima ovog foruma sam verovatno nepoznata, s'toga, evo par informacija, cisto za pocetak:
Zovem se Milena, iz Beograda sam, gde i studiram etnologiju & antropologiju. Vec par godina proucavam vesticarstvo (mada, jas nista prakticno nisam pokusala), mozda sam malo vise okrenuta ka tradicionalnom vesticarstvu nego Wicci.
Obozavam da citam; obozavam zivotinje, na zalost, imam ih samo troje kuci (Mikija, Zunu i Mrshu)... :D :D :D :D ...a sad necu da vas smaram sa njima ovde, al' budite ubedjeni da ce te vremenom biti obavesteni temeljno o mojim najdrazim cudovistima...
"You had blinded me"
"Yes, I know"
"And why did you come back"
"I just wanted
to see you lying here
Blinded and forgotten"
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

DOBRODOŠLA!!!!I DOBRODOŠLI SVI!!!!
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Morrigan wrote:Evo, i ja sam se pridruzila...sa jednog foruma na drugi...clanovima ovog foruma sam verovatno nepoznata, s'toga, evo par informacija, cisto za pocetak:
Zovem se Milena, iz Beograda sam, gde i studiram etnologiju & antropologiju. Vec par godina proucavam vesticarstvo (mada, jas nista prakticno nisam pokusala), mozda sam malo vise okrenuta ka tradicionalnom vesticarstvu nego Wicci.
Obozavam da citam; obozavam zivotinje, na zalost, imam ih samo troje kuci (Mikija, Zunu i Mrshu)... :D :D :D :D ...a sad necu da vas smaram sa njima ovde, al' budite ubedjeni da ce te vremenom biti obavesteni temeljno o mojim najdrazim cudovistima...
Lijepo što si došla..i očekujem naravno žestoke debate vještičje da se nastave ;)
Možeš stavit svježe fotke Mikija Zune i Mrshe, jer su zbilja lijepi primjerci
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

Morrigan wrote:Evo, i ja sam se pridruzila...sa jednog foruma na drugi...clanovima ovog foruma sam verovatno nepoznata, s'toga, evo par informacija, cisto za pocetak:
Zovem se Milena, iz Beograda sam, gde i studiram etnologiju & antropologiju. Vec par godina proucavam vesticarstvo (mada, jas nista prakticno nisam pokusala), mozda sam malo vise okrenuta ka tradicionalnom vesticarstvu nego Wicci.
Obozavam da citam; obozavam zivotinje, na zalost, imam ih samo troje kuci (Mikija, Zunu i Mrshu)... :D :D :D :D ...a sad necu da vas smaram sa njima ovde, al' budite ubedjeni da ce te vremenom biti obavesteni temeljno o mojim najdrazim cudovistima...
pozdrav..veselim se informacijama, moja su čudovišta mal brojnija, mislim da se umnažaju kad me nema? :shock: .. čekamo slike!!!
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
wilko
Posts: 34
Joined: Wed Dec 12, 2007 1:53 pm
Location: skopje,makedonija
Contact:

pozdrav, i ja sam došla sa drugog foruma, pa, hmm...ne da mi se pisati...21 god, iz makedonije, studentica....baaaa :mrgreen:
Children resist a return to the burning times,
People be wise to the power of their lies,
Be not fooled as those who were fooled before,
Children, oh children, be free, be wild!
(inkubus sukkubus)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Dobro nam došla wilko!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Dobrodošla ugodno se smijesti!!
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dobrodošli svi.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Svi dobrodošli.

Desno pa ravno imate recepciju. Tamo se prijavite. Restoran je ravno pa lijevo. Sobe su smještene po logici: 1xx je 1. kat, 2xx je 2. kat, itd.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

MOLIM :?:
Post Reply