Dobrodošlica!

User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

poslat cu ti na pp
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ok/. Hvala.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

dobro dosao, i od mene vuce

nisam bila dugo u forumu pa me zanima zasto se zoves Wolf?

zivim vec dugo u njemackoj radi tvoga imena pitanje.

ljubav i svijetlo, vasa nada-maya
User avatar
ShadowOfSoul
Posts: 21
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:51 am
Location: Zagreb
Contact:

emina wrote:Dobrodošli!

Ovdje se članovi mogu predstaviti, reči par riječi o svojim interesima.

Uživajte!
lijep pozdrav svima, dozvolite mi da se predstavim: my nick is ShadowOfSoul (Sjena duše), kako se zove i moja zbirka pjesama koja je upravo u pripremi za tiskanje.
Otvaram tarot A. Crowley-a, a tarotom se bavim od 1986. godine. Prije toga sam gledala u kavu (laički) i sve pogađala :)

od 17.2.1992. sanjam "bijele snove", tj. kad sanjam bijelu boju, umire netko koga poznam ili netko od nekog koga poznam.
Bella Cullen
Posts: 1
Joined: Fri Sep 03, 2010 12:17 pm

samo da vas sve pozdravim posto sam nova... zovem se dajana... ;)
User avatar
ShadowOfSoul
Posts: 21
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:51 am
Location: Zagreb
Contact:

Bella Cullen wrote:samo da vas sve pozdravim posto sam nova... zovem se dajana... ;)
i ja sam nova :) i tebi pozrav :)

:)
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

nada wrote:dobro dosao, i od mene vuce

nisam bila dugo u forumu pa me zanima zasto se zoves Wolf?

zivim vec dugo u njemackoj radi tvoga imena pitanje.

ljubav i svijetlo, vasa nada-maya
Pa ovako vuk i je jako povezan sa spiritualnoscu opisuje moju osobnost na neki nacin to ime je nastalo jedne veceri nakon dugo razmisljanja. A i svako od nas ima duh neke zivotinje u sebi ja imam duh vuka to je moje vjerovanje i mislim da ne grijesim jer su cak i indijanci o tome govorili. A govorili su istinu.
User avatar
ShadowOfSoul
Posts: 21
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:51 am
Location: Zagreb
Contact:

Wolf wrote:
nada wrote:dobro dosao, i od mene vuce

nisam bila dugo u forumu pa me zanima zasto se zoves Wolf?

zivim vec dugo u njemackoj radi tvoga imena pitanje.

ljubav i svijetlo, vasa nada-maya
Pa ovako vuk i je jako povezan sa spiritualnoscu opisuje moju osobnost na neki nacin to ime je nastalo jedne veceri nakon dugo razmisljanja. A i svako od nas ima duh neke zivotinje u sebi ja imam duh vuka to je moje vjerovanje i mislim da ne grijesim jer su cak i indijanci o tome govorili. A govorili su istinu.

može 1 pitanje?
a što ako u sebi nemam duh neke životinje, već samo - sjenu?
oduvijek su me privlačile sjene, duša, putovanje duša nakon smrti, onostrano, Had, Styx i ostale stvari vezane za sjene, a i nick govori sam po sebi
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Mislim da nemozes imati sjenu samo zato sto volis sjene to se moze cak vidjeti i sa jednom dosta lakom tehnikom. stanes ispred ogledala na pola zatvoris oci tako da ti je malo tamnija slika radi trepavica opusti se koliko je got to moguce prekri usta i polovicu nosa (to olaksava) i zagledaj se i vidjet ces na sebi mozda njusku pa oblik lica prijeđe nznm npr. u medvijeda. Naravno nece ti se lice promjeniti vec ces ti samo vidjeti radi opustenosti.
Ima jos jedna tehnika u kojoj razgovaras sa tim duhom zivotinje u sebi. Ali za to treba duboki trans, a i neznam tocno kako tehnika ide za razgovor.
Nadam se da si zadovoljna odgovorom
User avatar
ShadowOfSoul
Posts: 21
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:51 am
Location: Zagreb
Contact:

Wolf wrote:Mislim da nemozes imati sjenu samo zato sto volis sjene to se moze cak vidjeti i sa jednom dosta lakom tehnikom. stanes ispred ogledala na pola zatvoris oci tako da ti je malo tamnija slika radi trepavica opusti se koliko je got to moguce prekri usta i polovicu nosa (to olaksava) i zagledaj se i vidjet ces na sebi mozda njusku pa oblik lica prijeđe nznm npr. u medvijeda. Naravno nece ti se lice promjeniti vec ces ti samo vidjeti radi opustenosti.
Ima jos jedna tehnika u kojoj razgovaras sa tim duhom zivotinje u sebi. Ali za to treba duboki trans, a i neznam tocno kako tehnika ide za razgovor.
Nadam se da si zadovoljna odgovorom

ma, super! :) to ću isprobati kad dođem doma :)
nego, ona meditacija praznine, o kojoj pišeš na onom drugom topic-u, našla sam ovaj link na internetu, al i to je sotonistička stranica :o


http://exyujos.110mb.com/satanisticke_m ... znine.html
Post Reply