Dobrodošlica!

Post Reply
SoulSyndrome
Posts: 40
Joined: Wed Nov 21, 2007 11:58 am
Location: zagreb

Ola ljudovi!!

Da vas pozdravim malo.
Mrzim se predstavljat, ne znam to bas :geek: , no uglavnom 22 godine, iz Zagreba, duze vrijeme vec u vjesticarstvu, zapoceo sam s wiccom, i polako je napustio haha.
No, uglavnom sve me to jos uvijek zanima, pa evo i mene tu
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Lolita wrote:Bok ljudi! ja sam jedna maloljetna (*sighs*) cura koja obožava magiju... Imam 14 godina i to me oduvjek zanimalo... !
Uiii napokon cura mojih godina. Drago mi je i ja imam 14....
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Dobrodošao SoulSyndrome!

LJudi ja nisam ni napisao ništa o sebi a tu sam odavno dakle:

Zovem se Marin imam 14godina,živim u Opuzenu(između Ploča i Metkovića),bavim se površno magijom(ništa posebno) koja me oduvije zanimala. Obožavam mačke,animeje(pogotovo Elfen Lied,anime koji govori o telekinezi) i filmove,najvše od svega obožavam Božić. Kršten sam iako mislim da je katolička vjera poprilično površna sa nekim objašnjenjima a Božić volim zbog Božićnog duha koji u meni budi sva osjetila i obožavam ga.
Najviše me zanima parapsihologija.
pure_angel
Posts: 3
Joined: Sat Nov 24, 2007 11:23 pm

Ej ljudi!
Kao prvo moram rec da je je ovaj forum predobar- naizgled u našem, današnjem svijetu nitko se ne bavi magijom pa nisam očekivala a ce tu biti toliko ljudi koji o tome otvoreno pričaju :D
čvrsto vjerujem da je magiju jako lako susresti u svakodnevnom životu- ako znamo kako tražiti

Čvrsta sam poklonica magije iako je nikad nisam prakticirala na načina da sam izvodila obrede ili izgovarala neke tekstove (zbog želje za znanjem sam se i prijavila na ovaj forum) nego samo putem misli.

ja sama sam bila žrtva crne magije, ali uspjela sam se toga riješiti tako da nikad nebi prakticirala taj niti nikakav slican oblik magije

nadam se da cu ovdje saznati puuuno novih stvari :) :)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

pure_angel wrote:Ej ljudi!
Kao prvo moram rec da je je ovaj forum predobar- naizgled u našem, današnjem svijetu nitko se ne bavi magijom pa nisam očekivala a ce tu biti toliko ljudi koji o tome otvoreno pričaju :D
čvrsto vjerujem da je magiju jako lako susresti u svakodnevnom životu- ako znamo kako tražiti

Čvrsta sam poklonica magije iako je nikad nisam prakticirala na načina da sam izvodila obrede ili izgovarala neke tekstove (zbog želje za znanjem sam se i prijavila na ovaj forum) nego samo putem misli.

ja sama sam bila žrtva crne magije, ali uspjela sam se toga riješiti tako da nikad nebi prakticirala taj niti nikakav slican oblik magije

nadam se da cu ovdje saznati puuuno novih stvari :) :)
Ako ništa drugo malo ćemo te pogurnuti ;)
Dobrodošla i uživaj!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Hy

dobro dosla
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

pa ja se nisam ni predstavila. :oops:
Ja sam Bastet, kao što ime kaže obožavam mačke i općenito sve životinje. Najliberalnija sam osoba koju znam, protiv bilo kakve diskriminacije, pozitivna, ne mrzim nikog ali takni samo jednu životinju i :evil: Malo duže se već zanimam za kristaloterapiju, ljekovito bilje, prakticiram jogu, koristim tarot. Astrologija me jako zanima, učim stupnjevito, zapravo sve još uvijek učim..Rim nije sagrađen u jedno danu, zar ne? Nemam baš previše vremena za sve to ali uz ovaj forum i vas ostale, nadam se da će ići.
Živim i bavim se poslom koji prihvaća samo znanstvene stvari i dokaze, dokaze, dokaze. Zato baš nemam s kime pričati o svemu ovome pa čak ni o astrologiji. Super što vas ima!
Ut sementem feceris, ita metes.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Ima nas, ima. Dobrodošla! ;) Materijala za usvojiti ima, najbitnije je ipak da postoji volja. :)
drug_warlord666
Posts: 1
Joined: Wed Dec 12, 2007 7:58 pm

Pa pozdrav svima koji me poznaju od prije sa starog fourma i pozdrav onima koji me ne poznaju, a za koje se nadam da ćemo se upoznati :D :D :D :mrgreen: :mrgreen:

Ja sam Mario, dolazim iz Osijeka i .....

....neznam šta da napišem :D :D :D :D :D ( lack of inspiration )
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pozdravljen! Drago mi je što si stigao. :P
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply