Dobrodošlica!

User avatar
wicca27
Posts: 22
Joined: Thu Mar 24, 2011 8:01 pm
Location: Osijek

tako i treba... Imamo i chat tu i svasta sta pozelimo ccc (neiskoristeno) samo me zanima jel' ikada zivio taj chat hah...

Skontao sam za sada ima recimo (u zadnjih mjesec dana) 4-5 ljudi da se jave u navratima i to je to :(
...Eight words the Wiccan red fulfill:
An' ye harm none do what you will.
User avatar
sama_el
Posts: 8
Joined: Sat Apr 02, 2011 10:23 pm
Location: Zadar

wicca27 wrote:tako i treba... Imamo i chat tu i svasta sta pozelimo ccc (neiskoristeno) samo me zanima jel' ikada zivio taj chat hah...

Skontao sam za sada ima recimo (u zadnjih mjesec dana) 4-5 ljudi da se jave u navratima i to je to :(
Šteta jer nema puno ovakvih stranica, a chat bi bio jako zanimljiv!
Perfectum est in arcano magno vivere inque eo felix esse.
User avatar
sama_el
Posts: 8
Joined: Sat Apr 02, 2011 10:23 pm
Location: Zadar

Sad ste mi dali ideju... a da mi napravimo temu u kojoj će svatko tko posjećuje ovaj forum moći dogovarati se za chat okupljanja?
Perfectum est in arcano magno vivere inque eo felix esse.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Pa nekad je bilo prilično zanimljivo na chatu ali pošto je glavna vještica već duže vrijeme odsutna tako je i forum lagano otišao u zaborav.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
sama_el
Posts: 8
Joined: Sat Apr 02, 2011 10:23 pm
Location: Zadar

Baphomet wrote:Pa nekad je bilo prilično zanimljivo na chatu ali pošto je glavna vještica već duže vrijeme odsutna tako je i forum lagano otišao u zaborav.
Šteta!
Možda da se počne polako oživljavati.
Perfectum est in arcano magno vivere inque eo felix esse.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Pa nitko vam ne brani da pišete :)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
sama_el
Posts: 8
Joined: Sat Apr 02, 2011 10:23 pm
Location: Zadar

Baphomet wrote:Pa nitko vam ne brani da pišete :)
Mislio sam da se prvo okupimo negdje pa da se onda predstavimo jedan drugome. :oops:
Perfectum est in arcano magno vivere inque eo felix esse.
Prometej
Posts: 39
Joined: Mon Feb 07, 2011 9:57 am

Bok ja sam Prometej. Po horoskopu sam rak, volim zalaske sunca i mrzim nepravdu. Ako me izaberete za miss Amerike borit ću se protiv ružnih cura i dlakavih frajera :lol: :lol: :lol:

Ahahahaha, salim se... pa zar nije novo mjesto nammjenjeno za predstavljanje i upoznavanje... ćemu nešt novo otvarat uz jednako dobro ovo postojeće
??
User avatar
wicca27
Posts: 22
Joined: Thu Mar 24, 2011 8:01 pm
Location: Osijek

xD ima pravo Prometej, nema potrebe otvarat nesta novo, a za chat se mozemo i ovdje dogovoriti, zar ne?

Prometej imas moj glas, tebe za miss amerike ;)
...Eight words the Wiccan red fulfill:
An' ye harm none do what you will.
Prometej
Posts: 39
Joined: Mon Feb 07, 2011 9:57 am

pša brijem da bi se moglo prek tjedna negdje navečer kad je večina doma.. možemo si uzet određene dane i chatat :roll:
Post Reply